П´яна вишня• Изменено сегодня в 13:38
Ви би позичали великі кошти на лікування кота?
Довго товаришувала з людиною. Наче непогана. Сталася у мене важка ситуація. Захворів котик. Я за кордоном. Тут все дуже дорого. Котику було 12 років. Кошти на лікування я позичила. Котик не вижив. Подружка не підтримала мене. Хоча я не просила у неї коштів. Просто розказала ситуацію. Вона мені якось зі злістю сказала, що лікувала б дома сама, що вона не навіжена через кота влазити в борги. Що у неї є діти. Якось мене відштовхнуло від неї і не знаю, як далі спілкуватись. До чого тут її діти? То ж моя ситуація, а не її. В її голосі прям якесь роздратування було. В мене теж син, теж складно з грошима. Але я б не змогла спокійно жити, якби не спробувала врятувати. Я дуже переймаюся її словами? Ви б переживали через таке?
П´яна вишня
• сегодня в 13:37
Я розумію, що вона має право на свою думку. Але вона так зі мною розмовляла роздратовано, наче я прям цим вчинком щось погане їй заподіяла
Гірчинка• сегодня в 13:38
Есть люди, для которых питомцы - центр мира, есть те для которых нет. Что тут обсуждать? Это её позиция
Білий Лосик• сегодня в 13:39
Не всегда дома можно вылечить, у моего был такой приступ цистита, что вообще не мог в туалет сходить и пошла интоксикация, чуть не умер. Спасли, поставили катетер и носила на капельницы, почти две недели лечили, выровняли анализы, потратила около 25 тысяч. Не жалею.
Чудо в декрете• сегодня в 13:40
Вона шокована вашими пріоритетами. Її пріоритети - діти, а тварини на другому місці. У вас - навпаки. Її це лякає.
Правильно_Валерчик• сегодня в 13:40
Я бы тоже не стала лечить в долг. Моя соседка взяла кредит на лечение, перед войной, 17 т. До сих пор выплачивает.
П´яна вишня
• сегодня в 13:40
Ответ дляГірчинка
Тут справа не в тому, ким був для мене мій котик. А в її реакції на мій вчинок. Її він ніяк не стосувався. Все, що від неї вимагалося, просто моральна підтримка. Якби я в неї позичати намагалася, то такого не було. Я їй сказала, що кошти є, мені позичили.
Білий Лосик• сегодня в 13:41
Ответ дляЧудо в декрете
Вы считаете, что детей автор бы не лечила? к чему это сравнение.
ЗавЛабСнаб• сегодня в 13:45
Ответ дляБілий Лосик
А за що?
Якщо вже в боргах через кота ?
Хто їй знов гроші позичить?
Якщо вже в боргах через кота ?
Хто їй знов гроші позичить?
П´яна вишня
• сегодня в 13:42
Ответ дляЧудо в декрете
Не навпаки. Але у даний час як моя дитина постраждає від того? Я ж не перестану дитину забезпечувати необхідним. Чи ви б просто приспали чи викинули хвору тварину? У нього був шанс на життя
Гірчинка• сегодня в 13:43
Ответ дляП´яна вишня
Ну вопрос же в том одерживали бы люди большие суммы на лечение кота. Я отталкиваюсь от него
П´яна вишня
• сегодня в 13:43
Ответ дляПравильно_Валерчик
Я не змогла вбити
Правильно_Валерчик• сегодня в 13:44
Ответ дляП´яна вишня
Я не змогла вбити
Животное выздоровело?
Губи до вух• сегодня в 13:46
Подруга некоретно висловилася, це факт, вас це обурило, звичайно.
Я тваринок всяких люблю, від мишок зі щурами до папужок з вівчарками.
Але вдома в будинку чи в квартирі не заведу, навіть, якщо маю на це фінанси.
Губи до вух• сегодня в 13:48
Ответ дляП´яна вишня
У мене є колеги, які брали відпустку, коли втратили свою тваринку. І це нормально, втрата улюбленця це теж горе. Не засуджую.
Червона рута• сегодня в 13:48
Ответ дляГірчинка
Есть люди , а есть уб людки, которые будут спокойно смотреть как умирает животное , член семьи, который прожил с автором 12 лет
ХаДиДиШь• сегодня в 13:49
Ответ дляП´яна вишня
Она решила что вы так обделили своего ребенка,поэтому раздражение в голосе.Просто эмоция
Зліпок ступні• сегодня в 13:49
Ответ дляП´яна вишня
Дура она просто
Губи до вух• сегодня в 13:49
Ответ дляБілий Лосик
І він вам подякує за це ще більшою щирістю
ХаДиДиШь• сегодня в 13:50
Ответ дляП´яна вишня
Требовать вы не имеете права ничего у постороннего,в лучшем случае у оплаченного психолога
Білий Лосик• сегодня в 13:50
Ответ дляГуби до вух
Он мне вдвойне дорог, наследство от мамы
Чудо в декрете• сегодня в 13:51
Ответ дляП´яна вишня
А я тут до чого? Ви спитали - я назвала можливий варіант. Люди не ходять строєм і не повинні вас обожнювати.
П´яна вишня
• сегодня в 13:51
Ответ дляЗавЛабСнаб
А за що?
Якщо вже в боргах через кота ?
Хто їй знов гроші позичить?
Якщо вже в боргах через кота ?
Хто їй знов гроші позичить?
В мене є гроші. В мене не було великої сумми. Річ не про 1000 євро навіть. Декілька.
Губи до вух• сегодня в 13:52
Ответ дляП´яна вишня
А потрібно було нічого ща кошти не казати.
Як справи? Все гаразд, у сина і в мене все добре, але захворів наш кіт, лікую зараз. Бувай. Гарного дня.
П´яна вишня
• сегодня в 13:52
Ответ дляПравильно_Валерчик
Животное выздоровело?
Ні. Але шанси у нього були
Губи до вух• сегодня в 13:52
Ответ дляЧудо в декрете
А де саме ви прочитали про авторське навпаки?
Кудрі кручу сама• сегодня в 13:53
Ответ дляЧудо в декрете
Автор написала, что оставила детей голодать, без всего необходимого, а все деньги тратила на ветеринаров?
Губи до вух• сегодня в 13:54
Ответ дляП´яна вишня
Ви в цій ситуації зробили правильне рішення на той час. Не виправдовуйтеся.
Зліпок ступні• сегодня в 13:55
Ответ дляЧудо в декрете
А должны быть на одной линии