Личко Невеличке• 18 апреля 2023

Коли українці закордоном мають платити податки?

З якого моменту виникає таке зобов´язання? Цікавить Англія
Говорю відверто• 18 апреля 2023
Тобто з якого моменту?
З моменту отримання доходів, як правило
ШобВам_КакНам• 18 апреля 2023
Ещё ничего не постановили
НеВРотик• 18 апреля 2023
з моменту, коли навчаться писати ’за кордоном’
Синди Кроуфорд• 18 апреля 2023
Перебування в країні більше, ніж 6 місяців
ВыФсеВрете• 18 апреля 2023
Податки будуть утримувати з доходів в момент виплати. Раз на рік ви будете мати стосунки із місцевою податковою, але у більшості країн, якщо роботодавець один та інших доходів, крім зарплати, ви не отримували, то за вас процедуру проводить бухгалтерія (в залежності від країни ви ще можете отримати повернення податку, наприклад, як пільги на дітей)

З Українською податковою ви маєте відзвітувати у травні, при чому мали довідку по доходах, завірену у консульстві. За місяць це зробити не реально, тому українськи митарі хай полюють окремо
Щепотка_совести• 18 апреля 2023
А что будет, если не заплатить? Как узнают?