БЦАшка• 18 апреля 2023

Дівчата 40+ з сильними КД, як у вас гемоглобін?

У мене виявили хронічну анемію, а я прям в сумнівах, невже дійсно через крововтрати таке може бути, чи шукати іншу причину...
Мої КД тривають 5-7 днів (буває 3-4, буває 10)... і втрати різні... то чаша за 3.5 години повна, і так цілий день, це я вважаю сильними КД, то за добу всього 3 чаші, це слабо...
Порівняти нема з чим, лікар спішно виписав ОК і відмахувася: "так, це багато...", не дуже дослухавши про втрати, мої сумніви і так далі...
Стефанія• 18 апреля 2023
Може бути анемія ...в мене в мами було.

месяцкие• 18 апреля 2023
А який саме гемоглобін у вас?
Здайте кал на приховану кров. На всякий випадок.
Встидаюся запитать• 18 апреля 2023
У меня всю жизнь очеобильные месячные и всю жизнь анемия. Гемоглобин 86-98
Непереможна• 18 апреля 2023
Упал до 64. Феритин до 1.
Теперь пью таблетки визан и прокапала железо
Парова машина• 18 апреля 2023
Мені 38, все життя анемія. Бісячні з 11 років дуже рясні. Дістали вже...

Причина може бути ще в проблемах з нірками, кішківником - не засвоюватися залізо, віт. В12, наприклад.

КОК не допомогли
Настасья Пицун• 18 апреля 2023
А какой гемоглобин?
Куплю орехи• 18 апреля 2023
У меня стабильно 4 дня, но очень сильно. Гемоглобин 130. Но я за ним слежу очень сильно- я донор.
автор БЦАшка • 18 апреля 2023
Ответ длямесяцкие
А який саме гемоглобін у вас?
91 гемоглобін
Здавала на приховану кров в 19 році і в 2021 в лікарні в Німеччині перевіряли (начебто, тут на 100% не впевнена), але результат негатив
Душка-свекрушка)))• 18 апреля 2023
У меня 2,5 года назад ферритин был 7 при нормальном гемоглобине.
М-ные обильные были всегда, но последние 2-3 года оч.сильно.
Пила и пью железо, перед НГ сдалась и попросила врача назначить мне ОК. Стали не обильные, но ферритин низковат.

А где подробне узнать про роль В12?

автор БЦАшка • 18 апреля 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Мені лікар сказав, що мій 91 це вже небезпечно... що я можу зидити лиш тому, що організм адаптувався.
А якби різко до 90 впав, то я б перед ним не сиділа.
Вас турбує щось?
Мене задишка, ноги крутить...
автор БЦАшка • 18 апреля 2023
Ответ дляПарова машина

КОК не допомогли
Коли п´ю залізо, гемоглобин піднімається. Тобто засвоюється, виходить.
Парова машина• 18 апреля 2023
Ответ дляБЦАшка
Наскільки підіймається? Як мені пояснював лікар то воно повинно без таблеток нормально все бути.
автор БЦАшка • 18 апреля 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
А як з тромбоцитами? Вони у мене теж падати стали, навіть боюсь думати, чи то через анемію, чи погрішність аналізу, чи щось страшне....
автор БЦАшка • 18 апреля 2023
Ответ дляПарова машина
До норми. В Україні я сама контролювала, тут лікар сказала через місяць прийому що ок. А стільки ок, я тоді не спитала
месяцкие• 18 апреля 2023
Ответ дляНепереможна
Упал до 64. Феритин до 1.
Ого...
Кишківник не перевіряли?
Я тепер всім пишу, хто жаліється на таке падіння гемоглобіну, здати кал на приховану кров...
Парова машина• 18 апреля 2023
Ответ дляБЦАшка
Ну норми... Мені от сказали гемоглобін 130 по теперешнім нормам малувато.
Карусель-весель• 18 апреля 2023
У мене гемоглобін був 96, феритин 2.
Місячні такі, що нічна прокладка наповнювалася за 30 хвилин.
Мені робили гістеру.
Плюс я на кок.
І прокапала залізо
Зараз гемоглобін 130, феритин до 100
Все Ок
месяцкие• 18 апреля 2023
Ответ дляБЦАшка
91 гемоглобін
Це добре.
Бо анемії бувають наслідком прихованих кровотеч.
Парова машина• 18 апреля 2023
Ответ длямесяцкие
Ого...
Кишківник не перевіряли?
В вас нік в тему...)

Я здавала на минулому тижні до речі. Начебто норм.

месяцкие• 18 апреля 2023
Ответ дляПарова машина
В вас нік в тему...)

Нік, так)
Наступний за мною теж прикольний ’встидаюся запитати’))
З чоловіком поржали вже)
Добре, що норм.
автор БЦАшка • 18 апреля 2023
Ответ длямесяцкие
Це добре.
Ага. Як мене гінеколог тут запитав - у вас що, чорний кал? Ні? Ну значить нема кровотечі.
Може, він мав на увазі що при таких значеннях кал точно був би чорний...
автор БЦАшка • 18 апреля 2023
Ответ дляКарусель-весель
У мене гемоглобін був 96, феритин 2.
Мені робили гістеру.
Плюс я на кок.
І прокапала залізо
Зараз гемоглобін 130, феритин до 100
Все Ок
Це вперше у вас так впав?
Встидаюся запитать• 18 апреля 2023
Ответ дляБЦАшка
Не знаю.
месяцкие• 18 апреля 2023
Ответ дляБЦАшка
Не зовсім грамотний гінеколог, на жаль (
Може бути і не чорний.
Чорний то шлункова кровотеча.
Кишківник - кал сливового кольору, або як після буряка. Може і яскравіше бути. А може бути і не окрашений.
Не хочу лякати, однак в сім´ї маємо досвід.
Перший епізод серйозної анемії (гемоглобін 70) - без будь-яких змін калу, підняли препаратами заліза. Через десь півроку - кал сливового кольору і падіння гемоглобіну знову.
Але тромбоцити були вище норми.
автор БЦАшка • 18 апреля 2023
Ответ длямесяцкие
Може бути і не чорний.
Чорний то шлункова кровотеча.
Але тромбоцити були вище норми.
Дякую, я розумію. Він, до речі, ппофесор в Німеччині. Але виходець з срср, тому мабуть неуважний і грубий трози... недбалий такий, він собі картинку в голові склав, і все.
У мене анемія з 18 року, вперше виявили, тож споліваюсь, якщо за 5 років колір не змінився, плюс на момент анемії прихованої крові не було, то це не кишківник..
Гарні диньки• 18 апреля 2023
Менструація з 11 років, цикл 24 дні, самі месячні 6-7 днів, 2 та 3 день потоп. Гемоглобін низький, ферритин теж, один раз на півроку роблю аналізи. Найнижчі показники 78 гемоглобін, та 6 ферритин. Підняла гінотардифероном, віт. С.
Зараз приймаю препарати заліза два рази на рік на постійний основі.
ДолькиКабана• 19 апреля 2023
Так пейте железо во время месячных
Карусель-весель• 19 апреля 2023
Ответ дляБЦАшка
Це вперше у вас так впав?
Так.
До кровотеч був в нормі