kanareyka_tweety• 20 апреля 2023

Чи прорубав би путін коридор у Крим, якби президент був Порошенко?

Я не люблю Порошенка, але хотілось би змоделювати, як би пуйло діяло за його президентства. Проголосуйте вашу думку
Результат:
вже голосів: 778
336 (43.19%) Так, віджав би коридор
289 (37.15%) Ні, далі б тяглося АТО
153 (19.67%) Не знаю
ali_kat• 20 апреля 2023
Що значить ’ЯКЩО б Порошенко був БИ президентом’?
КОЛИ Порошенко був президентом, то ніякого коридора і не було. А також масованих бомбувань українських міст.
Крим мокшани віджали у період, коли в нас не було президента. Бо старий втік, а нового ще не обрали. Турчинов однім своїм рішенням не міг не допустити віджаття Криму. Бо в нас ПАРЛАМЕНТСЬКО-президентська республіка, а не президентська. А Турчинов був взагалі в.о. А Верховна Рада у більшості тоді була з ригів. І армії у нас тоді взагалі не було. ЧИМ було тоді захищати Крим?
olsen• 20 апреля 2023
Ответ дляOksuchakr
.....а мы Беларусь 2
Це лише здогадки.
Rocka Rolla• 20 апреля 2023
Если бы да кабы))) сходіть до мольфара або на таро розкиньте як всі тут полюбляють
Ніхто не може знайти щоб було якщо було по-іншому
Я голосувала за П, якщо це важливо комусь))
ali_kat• 20 апреля 2023
Ответ дляУнция яда
Удалено администрацией...
автор kanareyka_tweety • 20 апреля 2023
Ответ дляМиссКаприз
Война была неизбежна. И, кстати, если смотреть масштабно - то началась она вовремя для нас. Если бы они напали, когда президентом Америки был Трамп - Украины бы уже не было.
Удалено администрацией...
МиссКаприз• 20 апреля 2023
Ответ дляlus_so
Є об´єктивна реальність - при президенті Зеленському Південь здали за 48 годин. Все. Це сталось.
А ваші альтернативні реальності, ото ’єслі би да каби’ - геть не цікаві.
А если посмотреть со стороны того, что нашим нужно было расстянуть фронт и из двух зол - выбрать сдачу Херсонской области? А то тут все такие военные стратеги, что аж страшно...
Во всех войнах бывают правильные решения и не правильные.
cdtnf111• 20 апреля 2023
Ответ дляjesper
так мирову наче арахамія їздив підписувати?
Якби він був президентом, то підписав би ’мирову’ зі здачею територій.
На його руках Іловайськ і підписані мінські угоди на його фоні.
Тому, я б не здивувалась.
Чашечка кофе• 20 апреля 2023
Війна була би при будь - якому президенті.
L-moda• 20 апреля 2023
А где старший сын Порошенко? Младший, помню, рэп в Лондоне слушал. Старший-то куда пропал?
olsen• 20 апреля 2023
Ответ дляOksuchakr
Да, Трамп+ Порох = хана нам
Аналогічно Зе+Трамп =нічого доброго
Oksuchakr• 20 апреля 2023
Ответ дляRocka Rolla
Я тоже после Майдана за него голосовала. И это было самое большое моё разочарование.
jesper• 20 апреля 2023
Ответ дляcdtnf111
Тому, я б не здивувалась.
Удалено администрацией...
КокоСина• 20 апреля 2023
Так війна і тривала при Порошенка . Але називалась ато, яке він обіцяв закінчити за два тижні. При зе війна розширила свої кордони. Так було б при любому президенту, бо хуйло готувалось до цього
jesper• 20 апреля 2023
Ответ дляL-moda
діти зе начебто теж у підвалах не сидять?
cdtnf111• 20 апреля 2023
Ответ дляlus_so
А при порошенко гіркіна випустили зі Словянська.
Хоча тоді можна було б все і закінчити.
МиссКаприз• 20 апреля 2023
Ответ дляjesper
Дети зе призывного возраста?
Oksuchakr• 20 апреля 2023
Ответ дляМиссКаприз
Таким стратегам нужно было предложить чтоб их мужья защищали коридор , когда начала шла и всё сметала на своём пути
jesper• 20 апреля 2023
Ответ дляМиссКаприз
Дети зе призывного возраста?
а що це змінює? вони в безпеці?в них всьо ок
МиссКаприз• 20 апреля 2023
Ответ дляOksuchakr
Кто и что сметал? До Антоновского моста они прошли парадом.
Helga_SV• 20 апреля 2023
Ответ дляТатьяна123
Уже б и Киев сдал бы.
такс, а для чого тоді розмінували все що було заміновано до війни, навіщо зе себе оточив зрадниками? і чому тоді Арсетович свого часу ляпнув, що так, казав одне- а думав інакше, що за 3 дні візьмуть Киів. Також про Гостомель, Бучу та Ірпінь багато питань. Мрію не врятували - бо були накази.дууууууже багато питань, хто і що здав і хто з ким домовлявся
Marty• 20 апреля 2023
Ответ дляyuryia
За год войны было использовано более 70 тыс тонн снарядов для гаубиц.При Порошенко были взорваны склады с этими же снарядами ,более 200 тыс тонн.Вот так преобразования.😀
Я не буду с вами спорить, я высказала свое мнение и свои наблюдения. Я на волонтерском ’фронте’ с 2014 года.
Oksuchakr• 20 апреля 2023
Ответ дляolsen
Аналогічно Зе+Трамп =нічого доброго
Смотря что считать добром
МиссКаприз• 20 апреля 2023
Ответ дляjesper
Меняет то, что сын пороха может быть патриотом в своей стране, а не заграницей.
olsen• 20 апреля 2023
Не розумію,який сенс смакувати Порошенка.
Те,що вже минуло.
Краще дивіться на теперішню ситуацію-нинішня влада,президент що творять,?!
Дуже прагнуть перемоги,мабуть,якщо послухати єдиний марафон.
Nat-li• 20 апреля 2023
Ответ дляL-moda
Удалено администрацией...
lus_so• 20 апреля 2023
Ответ дляcdtnf111
Хоча тоді можна було б все і закінчити.
При Зеленському путін отримав все що хотів - електрику в Крим, воду в Крим і сухопутний коридор в Крим, а при Порошенку - ні.
Альтернативна реальність не цікава.
Oksuchakr• 20 апреля 2023
Ответ дляjesper
Удалено администрацией...
Т.е это не русня а Зе убивал людей?
Надеюсь Вы из раши вещаете.
Оксана-ec34• 20 апреля 2023
Послушайте что говорил Кузьма в 14ом году. Есть над чем подумать...
Helga_SV• 20 апреля 2023
Ответ дляali_kat
медальки за повернення Криму датовані 20 лютого, Пєтя тоді був ніким і звали його ніяк, тим паче Турчинов
olly_bijou• 20 апреля 2023
При Порохе - Бучи, Ирпеня и Гостомеля точно не было бы.
Все, кто пишут, что сдал бы за три дня - чего ж он за пять лет не сдал, пока был президентом?