Я не люблю Порошенка, але хотілось би змоделювати, як би пуйло діяло за його президентства. Проголосуйте вашу думку
Результат:
вже голосів:
336 (43.19%)
Так, віджав би коридор
289 (37.15%)
Ні, далі б тяглося АТО
153 (19.67%)
Не знаю
Ответ дляІнно4каа
Це точно, тим більше з його можливостями,але чомусь залишився в Україні.
Ну а чим йому особисто в Україні зле?
В Україні зараз кожен хто не має рідних та близьких на фронті може собі жити не тужити. А ще як совісті не мати в зародку і примазатись до потоків - то взагалі.
VivaForever• 20 апреля 2023
Ответ дляKolibri_18
про себе скажу - звісно, не голосувала за Зе в 2019, яра оппонентка.
слуг взагалі не виношу.
але мушу визнати - чекала гіршого від дій Зе, думала, втече, як през Афганістану, коли таліби пішли в наступ. хто пише Зе промови - тому оплески. і зараз Зе робить те, що вміє найкраще, - грає роль. це і була його кармічна задача, схоже.
на тому йому і дякую.
слуг взагалі не виношу.
на тому йому і дякую.
вот да, согласна, но порохоботы не умеют отьединять зерна от плевел, для них Зе просто одно большое зло
Ответ дляklukvocka
Моє зауваження, що харизма і акторська майстерність зе допомогла нам на початку війни клянчити допомогу по всьому світі,
ключове слово: КЛЯНЧИТИ???
чому ви не роздлядаєте слово: ПРОСИТИ?
клянчити, бо про шашлики думали?
ключове слово: КЛЯНЧИТИ???
чому ви не роздлядаєте слово: ПРОСИТИ?
клянчити, бо про шашлики думали?
Клянчить, уши режет. Обычно кацапня так пишет. И да, не стыдно просить помощь, когда она необходима для спасения страны и жизней
Ответ дляLiebelebenn
Читаю такі теми, і розумію, що толку не буде, ті хто проголосував попріколу не зрозуміли ще й досі що наробили. Кожен хто проголосував за артиста, або не пішов на вибори винен. Персонально! На ваших руках кров воїнів, кров закатованих і вбитих. Це ви винні, що нашу країну розриває скажений звір, мільйони закордоном, мільйони безхатьки.
Це все ви ...ржіть
Ну точно. А не ті, хто за ригів, яника, опзж та інших голосував? Хто весь той руський сраний мір на блюдечку у верховну раду заніс? Не треба вже тут пересмикувати та маніпулювати.
Для когось порох - проукраїнський герой. Для когось, хто трохи глибше в якихось темах - продажна гнида, політична шлюха. З кого обирати було?
Ответ дляРаната
Ні ця тема, ні такі розмови не мають жодного сенсу. Порошенко пройшов свій шлях, тепер проходить Зеленський і нащо ото ті ’якби’. Краще уважно ’стежте за руками’, що робиться зараз і зніміть рожеві окуляри, у нас попереду складні часи.
Кто то здесь назвал Порошенко, политическим трупом и прав. Его время ушло. Сейчас время Зеленского, а там посмотрим. Главное свои границы отстоять.
Ответ для4мама
Так. І взагалі ми дуже багато чого не знаємо. І навряд чи колись достеменно дізнаємось.
Для мене єдина неприпустимість - приналежність будь-коли до комуністичної партії. Люструвати усіх без розбору. І московський патріархат туди ж. То якісь срані секти, бувших там не буває. Є перефарбовані.
Ми тупо просрали понад 30 років обираючи у владу усю ту шваль. А могли б піти шляхом країн Балтії.
в 2014 році був прийнятий закон про люстрацію, згідно нього Зе не міг призначати на державну посаду Кулініча, Баканова,Наумова і що? він поклав на закон. А ці люди зливали все,що відбувалося в СБУ, РНБО та інше
Ответ дляlisik_777
Ви з секти порохоботів? От тому з вами і діалог не хочеться вести, ви одразу паруєте: «а Зеленський».
Я скажу більше. Зі мною перестала спілкуватися знайома через те, що не підтримую порошенка і вказую на його промахи. Будь-які наші розмови зводилися до того, який порошенко молодець і який зеля кончений.
Моє зауваження, що харизма і акторська майстерність зе допомогла нам на початку війни клянчити допомогу по всьому світі, бо своє просрали, що ніхто з минулих президентів не мав такого таланту, не мали сенсу. Але це, справді, принесло нам користь.
Те, що до зе мільйон неприємних запитань, які повинно задавати СБУ та на які сподіваємося почути відповідь, це так і залишається.
Я не бачу зараз жодного гідного кандидата на пост президента. Всі минулі і нинішній відстоювали або свої амбіції, або свій карман.
Я ж вірю зараз тільки хлопчикам із ЗСУ. А от кого вибирати після війни, це питання для мене відкрите.
того, кого ЗСУ підтримуватиме, що за питання
Galina_vinsport• 20 апреля 2023
Ответ дляfishcka
Удалено администрацией...
Он сам лично дал приказ? А уничтожала не рашка, случайно?
Ответ дляjesper
Та в нас там кожен другий мав громадянство рф, а у вищих ешелонах напевне кожен сраний агент фсб.
tanysha777• 20 апреля 2023
Ответ для4мама
Ну не зовсім нейтрально. Я ненавиджу порошенко і це здебільшого особисте перенесено на загальну ситуацію.
Зеленський не знаю. Чесно кажучі не сподівалась, але які вбачала плючи в його кандидатурі - молоде покоління, не совкодрочер. Він на рік молодше від мене. Я з совку пригадую вже Горбачовський демократичний період, до Горбачова ті всі старпери дохли як мухи один за одним. Я мала ще була.
Харизматична особистість. Не втомлююсь щиро дивуватись ЯК він до себе приваблює людей. Того ж Джонсонюка. Ріші Сунака. Подивіться на фото! При всій моїй повазі до того ж Кошулинського чи Яроша (я така - в радикальний бік, хоча всюди є примазані гниди та паскуди) нікому з них таке б не вдалось.
Тобто для мети, яка на 100500% збігається з моєю основною метою - подалі від русні ближче до демократичного суспільства - це все ж таки оптимальна кандидатура на даний момент. Оточення, тих усіх гетьманцевих і тп треба розстріляти троє через одного.
А Зеленський чудово виконує СВОЮ роль. Представництво держави на міжнародній арені. Не можу це не відмітити. Хоча була дуже скептично настроєна спочатку.
Божечки, це просто геніально
Аплодую сценаристам стоячи - так змалювати купу гівна неначе вона круасан з шоколадом
Проглядається акторська школа з неабияким драматичним талантом!
Браво!
Ще нікому в історії не вдалося досягти такого рівня зомбування - гебельс вже не тільки лікті собі відгриз!
Вчіться порохоботи, а не носитеся з якимись доказами, кому вони потрібні
Браво!
Galina_vinsport• 20 апреля 2023
Ответ дляfishcka
ну так само як і склади з боєприпасами
Склады, это не город многотысячный
Ответ для4мама
Ну а чим йому особисто в Україні зле?
Міг би виїхати,як це зробили деякі депутати,але він залишився. Інші також могли не виїзжати,але чомусь не залишилися в Україні, хоча їм повістка не грозить
Ответ дляІнно4каа
Я чесно кажучі мало за ким слідкую. З мого краю більша частина депутатів різних скликань та рівнів на фронті. Багато хто вже й загинув :(((
Якими б вони не були казнокрадами на місцевих рівнях, але патріотизм - то таки у крові. Славні нащадки славних воїнів УПА. Вічная пам’ять полеглим та оберігай Боже живих.
tanysha777• 20 апреля 2023
Ответ дляЕленнн
Я дуже вибачаюсь, але у нас головнокомандуючий не Залужний....
Хііііііі
Ой
Ответ дляyuryia
За год войны было использовано более 70 тыс тонн снарядов для гаубиц.При Порошенко были взорваны склады с этими же снарядами ,более 200 тыс тонн.Вот так преобразования.😀
Забыли как склады с боеприпасами « самовозгорались», или « курили там где не надо». При Пете!!!
nabludatel• 20 апреля 2023
Ответ дляfishcka
Удалено администрацией...
Що???
Він русні цей наказ віддав? І вони його послухались? Бо Маріуполь обстрілювала русня.
Ответ дляІнно4каа
так воно і є ( я звернула увагу ,що серед знайомих,які голосували за Зе, ніхто не донатить на ЗСУ , тільки обсирають що Порох піариться і т.д
..а ще зевиборці повинні першими йти в воєнкомати і ділом підтримати свій вибір. Бо тверезодумаючі люди говорили що війна буде, то ржали. Зараз вже не так весело?
tanysha777• 20 апреля 2023
Ответ дляЕленнн
Щас, в них повно роботи в Німеччині!
Чи хто буде, по-вашому, кадики русні в Європі виривати?
Ответ для4мама
Ну а чим йому особисто в Україні зле?
жити не тужити -
це як?
під обстрілами?
в очікуванні коли прилетить?
чи коли рашка нові шахіди запустить?
чи в очікуванні похоронок?
в очікуванні тривоги?
в очікуванні що діти знов підуть до підвалу і проведуть там більшу частину дня?
це як?
під обстрілами?
в очікуванні коли прилетить?
чи коли рашка нові шахіди запустить?
чи в очікуванні похоронок?
в очікуванні тривоги?
Ответ для4мама
хвилиночку, а гетьманцева хто призначив?і чому він досі при посаді?