Останнім часто рідко можна зустріти в фейсбуці росіян (маються на увазі проживаючі у себе в країні).
Причину не питаю: ясно й так (зміна корпоративної політики фейсбука, а також заборона діяльності фейсбука на території РФ як в тому числі реакція на це).
Цікавить інше: а куди стільки користувачів пішло з ФБ? Навряд чи в Однокласники, вони дещо застарілі на фоні фейсбука...
ПЛЮС-МИНУС• 21 апреля 2023
фейсбук вообще по-моему стал менее популярен у многих.
я туда захожу крайне редко.
раньше там новости смотрела, а теперь все новости перекочевали в телеграм.
а кацапьё может обратно в свой вконтакт уползло?
я туда захожу крайне редко.
Zvezdochkina• 21 апреля 2023
У меня ФБ давно, многие пользуются (лента активная), я не захожу почти.
Но у меня никогда там и не было россиян.
В контакте были знакомые, в инсте даже остались, а в ФБ никогда не «дружила» даже с реальными людьми, которых знала в реале, которые из россии.
Nature is a miracle• 21 апреля 2023
Их везде полно. В Твиттере кишат и исходят злобой и ненавистью. Едва банить успеваю.
Ответ дляcatch-22
Да полно их, с ВПН сидят
Та хто каже, що нема.
Так , ненульова кількість.
Але реально мало
Так , ненульова кількість.
Але реально мало