Соображалочка• 20 апреля 2023
Ну почему одни едят все и много и худые?
Это не самая важная проблема в жизни. Понятно,что на фоне всего - это мелочи.
Но тема просто поговорить и отвлечься.
Есть у меня подружка, работаем с ней вместе. Ростом одинаковые. Ее утро начинается с булок,днём пицца,булки,сладкий чай, пирожные. Человек ест постоянно! Домой тоже набирает всякое мучное,делает салатики с майонезом,любит жареную картошку. Очень малоподвижный образ жизни. Пьет часто алкоголь. Никогда не пройдет пешком. Все на машине.
Фигура просто бомба. Ни целлюлита,ничего не висит. Вот такая красивая она!
И я думаю,вот почему так?
От чего это зависит?
Кто-то скажет,что генетика,но что это,если конкретно? Почему у человека нет боков,живота?
Мне чтобы худеть нужно практически голодать
Но тема просто поговорить и отвлечься.
И я думаю,вот почему так?
От чего это зависит?
Борисфенка• 20 апреля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
На вечір сметанка з цукром , чай з цукром, цукерочки))) боюся на таких вечерях товстунки отримають протилежний результат.
Чай каву без цукру я вже років зо 20 не вживаю)))
А я все їм з цукром, все їм з хлібом, навіть пиво пила років 20, щоб поправитися - не бере.
Товстунки отримують насолоду від їжи, а я - ні. Це просто такий процес, як чищення зубів - не хочеться, але треба.
Може організм це якось психологічно відчуває.
Біток чи ефір?• 20 апреля 2023
лучше плотно поесть, чем целый день голодать и потом вечером сметать все , что попадется на глаза
Борисфенка• 20 апреля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
В мене на роботі обід о 13 то шлунок вже як собака павлова сам нагадує що пора закинути щось в топку.
То і мій нагадує, щось закину
Біток чи ефір?• 20 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
пиво мой бич(( первый набор веса был - 10 кг за лето, каждый день после дачи - пиво с рыбкой.
при этом я только завтракала и целый день пахали
Борисфенка• 20 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Отож. Просто пиво пити без толку, а рибки мені не хочеться, вся справа в закусці.
Тому я кинула пити пиво, їм цукор. І також без толку.
Летюча помилка• 20 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Звідки Ви знаєте що відчувають товстунки?
Борисфенка• 20 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Як показує практика, худі саме так і роблять - їдять рідко.
А ті, хто на дієтах, їдять п´ять разів на день, і сукупно це дає більшу кількість їжи і все життя у них - безперервне готування і жування. Я б так не змогла.
Борисфенка• 20 апреля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Я за ними спостерігаю все життя і беру з них приклад, щоб поправитися. Але у мене не вистачає терпіння присвячувати все життя їжі і не лізе така кількість.
Біток чи ефір?• 20 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
ну чего я сидела на дробном и два года назад скинула за 5 мес 16 кг. там же все по граммам. 5 раз ела в день. но привязка с готовкой, очень трудно, особенно летом.
но если есть один раз в день - жареной картошки с салом налупиться вечером и запить пивом, поверьте - это даст лишь жир
Борисфенка• 20 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Не повірю, бо я так роблю все життя.
Може ще справа у розмірах шлунку - мені налупитися вистачає однієї тарілки, а хтось може з´їсти всю сковороду.
Ще якось читала - жінка на дієті з´їдає три кг яблук за раз. Я і за місяць стільки не з´їдаю.
Біток чи ефір?• 20 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Не повірю, бо я так роблю все життя.
ну почему Вы не верите, если вот пример перед Вами? целый день голодная, на даче стройка, жара. вечером - пиво, рыба, еще что-то быстрое. и +10 за лето
Біток чи ефір?• 20 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Не повірю, бо я так роблю все життя.
ну кто может вобще съесть за раз 3 кг еды) это какие-то байки
Борисфенка• 20 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Тому що ви цілий день щось додатково їли ’Обідати не буду, хапону бутерброд’. І так разів десять за день, що на очі трапилося, вкинули в рот.
Просто у вас є якийсь психологічний блок ’Те, що не за столом, не рахується, я ж на ходу’.
Це не персонально про вас, це про всіх, хто раптом поправився без обідів.
Біток чи ефір?• 20 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
ну как я ела? на даче ничего нет)) говрю же не ела ничего целый день
Борисфенка• 20 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Приїду допомогати вам будувати дачу
Мрію поправитися на 10 кг.
Біток чи ефір?• 20 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
да есть что многие поджирают и думаю что ничего не едят.
но все индивидуально очень, как оказалось
Борисфенка• 20 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Може і є якісь виключення, але типова картина саме така - ’Я тільки я попробую, я нічого не їла, звідки вага росте’.
АнтиТроль• 20 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Ті хто їдять відрами (буквально).
Біток чи ефір?• 20 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Приїду допомогати вам будувати дачу
Мрію поправитися на 10 кг.
в моем окружение есть двое, что не могут тоже набрать.
одна прямо питается от диетолога, утром манку варит себе, всякие сытные штуки готовит и ест. за год 5 кг смогла только набрать. как война началась, опять все(
добавлю, что образ жизни у нее неподвижный, дома работает
Летюча помилка• 20 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Цікаве у вас хоббі
Біток чи ефір?• 20 апреля 2023
Ответ дляАнтиТроль
Ті хто їдять відрами (буквально).
ну это может те азиаты из тик-тока разве
Біток чи ефір?• 20 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
кстати интересно, что 1 кг суши или две бутылки шампанского за вечер вполне можно слопать.
а вот овсянки или воды - как-то не очень
Летюча помилка• 20 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Не повірю, бо я так роблю все життя.
Вище приклад писали що за місяць голодовки -0кг.
З приводу яблук-є багато безглуздих дієт. Мені наприклад дюкан дикий-мясо їсти постійно, я хоч і люблю мясо але то занадто для мене.
Борисфенка• 20 апреля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Цікаве у вас хоббі
Хочу бути товстою і гарною! Не розуміють люди свого щастя, наїла десять зайвих кг, і стратегічний запас завжди з собою, можна потім не їсти взагалі. Але тоді і ті зайві кг пропадають.
Біток чи ефір?• 20 апреля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
там же не только мясо) творог, молочка, рыба, морепродукты, яйца. и овощи
АнтиТроль• 20 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Повірте, товсті їдять багато, дуже багато.. автор на дієті з 3 числа лише.. ну це смішно чесно))) я коли була в депресії після розлучення жерла як не в себе, цілими днями +на ніч, калорійну їжу. Худла легко- просто закрила рот. І дійсно на їжу треба дивитися як на джерело існування, а не як на балування себе, антистрес або насолоду.
Летюча помилка• 20 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
У кожного своє поняття гарного
Борисфенка• 20 апреля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Так місяць - не показник. Худі люди не їдять багато постійно, з різних причин ’Оте несмачно, оте шкідливо, оте вчорашнє, оце надто кисле’ і так далі. Вони перебірливі.
А товсті люди отримують кайф від всієї їжи - їм смачно, приємно, цікаво їсти. Хоббі таке ’А оце я ще не пробувала, і попробую побільше’.
Я люблю м´ясо з свіжими овочами, але саме це радять дієти для похудіння.
Летюча помилка• 20 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Овочі ж не кожен день...
Біток чи ефір?• 20 апреля 2023
Ответ дляАнтиТроль
остается один вопрос, как это сделать)