Лівий Локіть• 19 октября в 21:05

Рубці, постакне

Дівчатка, вже багато років борюся з акне — лікувалася всім, чим тільки можливо. Зараз залишилось дуже багато рубців і постакне.
Підкажіть, будь ласка, що вам справді допомогло від слідів і нерівностей після акне?
Самая СоветЧиваЯ• 19 октября в 21:07
Викинь зеркала і все пройде
Кров з молоком• 19 октября в 21:15
Маска Сульсена в синей упаковке.
У меня следы на лице были, не много. Мне понравилось как ушли. Делать по инструкции.
На циголках• 19 октября в 21:21
лазерная шлифовка, конечно. какие еще варианты
БеллаДонна• 19 октября в 22:11
Ответ дляНа циголках
Вы делали? Помогло?
автор Лівий Локіть • 19 октября в 22:45
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Викинь зеркала і все пройде
🤣🤣
Файно Замало• 19 октября в 23:43
Ответ дляНа циголках
Не всегда помогает
Забобонний фрукт• 20 октября в 08:37
Ответ дляБеллаДонна
Вы делали? Помогло?
Я робила, дуже боляче і ледь помітний результат
автор Лівий Локіть • 20 октября в 08:41
Ответ дляЗабобонний фрукт
А саме акне чим вилікували?
Забобонний фрукт• 20 октября в 08:51
Ответ дляЛівий Локіть
А саме акне чим вилікували?
Само пройшло з часом, але залишились розширені пори та постакне.
БеллаДонна• 20 октября в 09:05
Ответ дляЗабобонний фрукт
Мда. То есть шрамы не убрать, если результат почти не виден, то смысл?
Забобонний фрукт• 20 октября в 09:21
Ответ дляБеллаДонна
Але в мене постакне десь з 20 років, а лазерну шліфовку я робила в 40, правда ще було куча різних пілінгів і курс Dermaheal HSR.
Мольфарочка• 20 октября в 21:34
Ответ дляЗабобонний фрукт
Скажіть, а від пілінгів хоч краще стало? Шліфовку косметологи мені ніколи не радили. Пілінги робила давно, але була сильна алергія. Зараз мені 43 і чим більше шкіра втрачає пружність, тим більше помітні ці плями. Не знаю, що робить з ними😢
Забобонний фрукт• 20 октября в 21:49
Ответ дляМольфарочка
Пілінги бувають поверхневі, поверхнево-серединні та глибинні.
Косметолог робе тільки поверхневі, їх дуже багато різних, але всі вони відлущують тільки самий тонкий шар епідермісу.
Я за роки боротьби з постакне робила майже всі пілінги: гліколевий, Джесснера, ретіноловий, тса (трихлороцтовий), не можу сказати що якийсь прям допоміг, але від гликолевого та тса, було найбільше лущення.
Мольфарочка• 20 октября в 21:54
Ответ дляЗабобонний фрукт
Дякую за відповідь!
Мона_Лиса• 18 ноября в 15:21
у Медік8 є крем, що допомагає прибрати видимі сліди рубцювання, пігментні плями, нерівності. Подивіться асортимент ну або запитайте у свого косметолога