airhammer• 20 апреля 2023

Поездка в Украину и назад

Кто не давно ездил с ребенком без дии пл в Украину и назад из Польши , нормально назад детей пускают ?
Ирина_Конор• 20 апреля 2023
Ездите с дией

Юся шопоголик• 20 апреля 2023
В чому проблема встановити дію? Я їхала в Україну не треба було, зворотньо сказали всім показувати дію на польскому кордоні
автор airhammer • 20 апреля 2023
Ответ дляИрина_Конор
Ездите с дией
У меня есть дия, у ребенка нет
автор airhammer • 20 апреля 2023
Ответ дляЮся шопоголик
У меня она есть, у малого нет. Вопрос именно в сыне
Ирина_Конор• 20 апреля 2023
Ответ дляairhammer
Свидетельство должно быть у вас
Ирина_Конор• 20 апреля 2023
Ответ дляairhammer
Загранпаспорт сделайте
автор airhammer • 20 апреля 2023
Ответ дляИрина_Конор
Загранпаспорт сделайте
Есть у него загран
Марина ФР• 20 апреля 2023
Ответ дляairhammer
Есть у него загран
Если ребенку 14 лет то должна и у него быть дия. Если меньше 14 лет то просто биометрия
Ирина_Конор• 20 апреля 2023
Ответ дляairhammer
Есть у него загран
Тогда в чем проблема? Кроме вашего глупого визита домой без какой-либо необходимости

автор airhammer • 20 апреля 2023
Ответ дляИрина_Конор
А вы я вижу вангуете на необходимости 🤣 хорошего дня
автор airhammer • 20 апреля 2023
Ответ дляМарина ФР
Ему меньше по этому и интересуюсь как производит возврат без дии у ребенка
Юся шопоголик• 20 апреля 2023
Ответ дляairhammer
Есть у него загран
Ск років дитині?
Дітям не тре дія, від 14 років
Ви знаєте що зараз автоматично знімают виплати на дитину 500+ при виїзді? Потім відновлювати можно місяцями, деякі по пів року чекають
Марина ФР• 20 апреля 2023
Ответ дляairhammer
По биометрии. Вам печать в паспорте не ставят, а ребенку в таком случае ставят. Профиль делает с 14 лет. Все кто младше по биометрии . Все
автор airhammer • 20 апреля 2023
Ответ дляЮся шопоголик
Ск років дитині?
Дітям не тре дія, від 14 років
Да я в курсе, но меня не особо интересует выплата. 7 лет ему
Марина ФР• 20 апреля 2023
Ответ дляЮся шопоголик
Ск років дитині?
Дітям не тре дія, від 14 років
Зараз це коли? Бо я їздила в лютому, в квітні і виплати є. Їздили на 5 днів. Сестрі їздила без дитини на 3 тижні (на операцію) то вона виплату не отримала. Хоча статус не втратила. В зусі сказали автоматично знімаються коли більше ніж на 20 днів. А десь в фейсбуці читала що якщо їдеш без дитини то така ситуація. Де можна почитати як воно працює?
автор airhammer • 20 апреля 2023
Це в цьому квітні ви їздили ? З дитиною молодше 14?
Марина ФР• 20 апреля 2023
Ответ дляairhammer
Якщо це до мене питання, то так. У мене сину 14 він з дією, а дочка без дії їй 9. Їздили на початку квітня
Nrisimha L• 20 апреля 2023
Сейчас, в данный момент времени, еду с ребенком назад из Украины. Автобус полный. Ни у одного не попросили предоставить Дию, ни у взрослых, ни у детей. Первый раз такое слышу. Только биометрический загранпаспорт. Всё.
Юся шопоголик• 20 апреля 2023
Ответ дляМарина ФР
То нові поправки, вони їх без перестанку приймають
Одноразовий виїзд за межі Польші, не вказано куди, просто за межі, блокують автоматично виплати. Дивиться поправки до закону Dz.U poz. 583

Ви ще почекайте, вони можуть не зразу зняти, а через три місяці оговтатись, тут ніхто нікуди не поспішає … нехай у вас все буде добре

Поля Дяченко• 20 апреля 2023
Ответ дляNrisimha L
Я ехала в воскресенье. Попросили, если есть внж других государств, то вместе с заграном предоставить.
nata.ant• 20 апреля 2023
Ответ дляМарина ФР
Знімають,зараз авто атично,бо багато виїжджають і виплати не закривають,як повернетесь в Польщу сходите в зус і спросите злетів статус чи ні
автор airhammer • 20 апреля 2023
Ответ дляNrisimha L
Интересно. Ребенок младше 14?
Nrisimha L• 20 апреля 2023
Ответ дляairhammer
Интересно. Ребенок младше 14?
15 лет.
Nrisimha L• 20 апреля 2023
Ответ дляПоля Дяченко
Да, внж других государств , если есть, просили. Дию - нет
Sielo• 20 апреля 2023
Ми їздили 2 тижні тому, донька 10 з біометричним паспортом. Все ок, виплати не скасували. Коли їдете обов´язково даєте на сканування Дію, навіть якщо не питають і говорите щоб зафіксували, що їдете з поверненням. Назад теж Дія і просите занотувати, що повертаєтесь, бо в Україні ще триває війна.
Sielo• 20 апреля 2023
https://www.instagram.com/reel/CqnvXyijG6z/?igshid...
Марина ФР• 20 апреля 2023
Ответ дляNrisimha L
А вот вам точно нужно будет по приезду проверить свой статус. В поезде пограничникам показываю всегда либо и они сразу в базу вносят. А в автобусе этого не делают, потом люди мучаются
автор airhammer • 20 апреля 2023
Ответ дляSielo
У меня вопрос только в том чтоб нормально пустили ребенка, без вот этих типа у него нет дии и тд.
автор airhammer • 20 апреля 2023
Ну статус же не сложно восстановить
Sielo• 20 апреля 2023
Ответ дляairhammer
Нормально, вона ж з мамою, в мами дія.