Фрекен бок• 20 апреля 2023

Увеличение родинок во время беременности

Есть 2 вопроса. Может кто-то в курсе, подскажите:
1. Во время беременности всегда увеличиваются невусы в размере?
2. Если родинка(и) действительно стала(и) больше в этот период как понять где просто влияние гормонов (нормальный процесс) или перерождение в меланому? С учётом того, что во время дерматоскопии нередко бывают ошибки.
ХвилювАллочка• 20 апреля 2023
Не завжди збільшуються. Підозрілі видалити до вагітності. Я була у 2 онкодерматологів, один сказав через місяць після пологів на видалення, інший сказав звичайні невуси, видалення за бажанням . Поки ношу їх, планую йти до третього лікаря за вердиктом

А і після пологів у мене вже рік пройшов
автор Фрекен бок • 20 апреля 2023
Ответ дляХвилювАллочка

Если хотя бы у одного врача зародились сомнения, то лучше их улалить, на глаз могут быть ошибки.
автор Фрекен бок • 20 апреля 2023
Ответ дляХвилювАллочка

Проблема в том, что во время беременности может быстро перерости в меланому, поэтому интересуюсь.
ХвилювАллочка• 20 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
В кожного вони ж різні. Як я зрозуміла, вагітним не видаляють.
автор Фрекен бок • 20 апреля 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Да, это крайний случай
ХвилювАллочка• 20 апреля 2023
В нас у родички осінню діагностували меланому , , їй 78 років, лікуватись не буде. Хірург, який вирізав одразу сказав, що не хороша. Через пару місяців хірург помер , щось із серцем, чоловік, сильний, здоровий, до 50 років. Жіночка із меланомою живе. От що вам сказати, може переродитися , а може ні, можна в аварію потрапити, може тромб відірватись, може ракета прилетіти, а може проживем довго і щасливо.
автор Фрекен бок • 20 апреля 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Это все понятно, но лучше всегда быть проинформированым что бы потом не жалеть.