Идууу--уууу блин• 20 апреля 2023
Де можна безкоштовно скачати книжки сучасних письменників на українській мові?
Видна міленіалка• 20 апреля 2023
а купити, щоб сучасний письменник отримав гонорар за свої старання, не хочете?
Статус Ква• 20 апреля 2023
або сходити в бібліотеку поруч із домом)
постійно нові надходження авторів, які виставляються на книжкових ярмарках, отримують літературні премії, в деяких бібліотеках можна натрапити й на зустріч із письменниками, як робиться у британських книжкових крамничках)
Идууу--уууу блин
• 20 апреля 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Дуже дякую,так і зроблю.
Идууу--уууу блин
• 20 апреля 2023
Ответ дляСтатус Ква
У нас в селі це не варіант, нажаль.
Статус Ква• 20 апреля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
У нас в селі це не варіант, нажаль.
а що за село? можу підшукати вам бібліотеку поруч) і навіть домовитись щоб вас обслужили ’за першим класом’)
Идууу--уууу блин
• 20 апреля 2023
Ответ дляСтатус Ква
Це точно не мій варіант. Недалеко від Києва. Це хіба що в Київ їхати. В шкільні роки часто ходила в бібліотеку. А зараз надаю перевагу електронним книжкам.
Лукава_Кiшка• 20 апреля 2023
Сейчас прикрыли много сайтов, где можно было скачать раньше. Если б вам нужен был английский и немецкий, у меня много всего(
Идууу--уууу блин
• 20 апреля 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
фото
Це їх і скачувати можна чи тільки читати?
Зажуженная Жужжа• 20 апреля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Тільки читати і аудіо. Але це значно дешевше ніж купувати 1 книжку за ті ж 100грн
Идууу--уууу блин
• 20 апреля 2023
Ответ дляПтица секретарь
Поражают такие вопросы... Неужели совсем не стыдно
Якщо вам не соромно спілкуватись російською, то чому мені має бути соромно?
Птица секретарь• 20 апреля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Потому что скачивать бесплатно книги современных украинских авторов = воровать у своих соотечественников, патриотичная вы моя. Думала, это очевидно для каждого, но видимо не для вас.
Идууу--уууу блин
• 20 апреля 2023
Ответ дляПтица секретарь
А розмовляти мовою агрессора це що означає,не підкажете?
Птица секретарь• 20 апреля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
’А вы, а у вас’ - как в детском саду, когда сказать нечего)) Мне с вами не о чем говорить ни на каком языке. Совести нет, ума признать неправоту тоже нет. Что ж
Идууу--уууу блин
• 20 апреля 2023
Ответ дляПтица секретарь
Дякую,що відкрили мені очі. Я вважала, що книжки читають освічені люди. Бачу,що і такі як ви є. Гарного вам вечора. І залиште свою злість і невдоволення для когось іншого.
Опля Картопля• 21 апреля 2023
Ответ дляСтатус Ква
Нажаль не скрізь в бібліотеках є нові надходження. У нас вже майже два роки нема нічого. А з початку війни зовсім погано з фінансуванням. Навіть канцтовари за свої гроші купуємо. Не село, велике місто.
Статус Ква• 21 апреля 2023
Ответ дляОпля Картопля
Київська область?
Кондуктор маршрутки• 21 апреля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
А ви були в вашій сільській бібліотеці, чи це лише ваші фантазії?
В моєму селі на 3000 осіб бібліотека краще, ніж у спальному районі областного центра. кожного разу, коли приходиш, відчуваєш себе дитинкою під різдвяною ялинкою)))
Сучасні українськи книжки неможна пиратити, автори - такі ж люди, вони також кожного дня в АТБ ходять.
Идууу--уууу блин
• 21 апреля 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ні, в бібліотеці не була, бачила її тільки зовні. Чому всі накинулись на мене з цим піратством? Є сайти де письменники викладають у вільний доступ свої твори.
Опля Картопля• 21 апреля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Сходіть. Бо мені читачі, які повертаються з евакуації з західних областей розповідають, що за півроку- рік, поки вони там були, маленькі місцеві бібліотеки отримали близько тисячі примірників. Можливо і у вашій області так. На жаль до нас, де ці книги потрібні як повітря, вони не доходять. Тільки звіти регулярно збирають, скільки видали на українській. Ми б раді видавати, але 70-80 відсотків книг на російській.