Не будь КакСвета• 2 часа назад
Маму тіпає від попереджень про можливу атаку, вона мене дістає
Начиталася що сьогодні буде масований обстріл. Київ. 06.07 прилетіло від нас через пару будинків. В неї після того її тривожність вже на такому піку, що вона по ночах не спить. Тепер подзвонила мені, чую її вже тіліпає до істерики, тиск підскочив, вже таблетки випила. Просить щоб я з дітьми кудись на ніч йшла. Чорт мене дьорнув сказати що може ми в область на дачу на ночівлю, тут же сльози візьміть і мене. Я не хочу. Я з нею взагалі стараюсь не спілкуватися взагалі. От як їй відмовити. Мене після оцих її дзвінків саму тіпає. На дачі там ні умов ні кімнат по суті немає. Та і місце прольотне. Метро не близько теж. Короче накрутила вона мене, а мені якось треба її вмовити йти в різні укриття
Не будь КакСвета
• 2 часа назад
Ответ дляПотеряласЯ Я...
я вам бажаю,щоб коли ви була стара ваші діти вас викинули на вулицю як непотріб і забули про ваше існування. зараз у всіх стрес, люди старі і молоді не витримують,йде терор населення. я живу на Лук´янівці.ми беремо в укриття навіть 93 р бабусю лежачу в таких випадках. потихеньку на ходунках доходить. хіба ви не розумієте??? що ви посієте,то пожнете. скоро затемнення ,через 2 тижні. що зараз зробите,то через роки отримаєте у 100 разів більше. ви не дочка, а монстр якийсь
На вулицю?
Я їй квартиру купила щоб їй було де жити, бо вона без житла залишилися. Навіть дякую не почула. Тільки й слухала яку погану квартиру купили.
Сон і дрімота• 2 часа назад
Ответ дляН@Диете
Причому тут токсичні/нетоксичні відносини? Мова про збереження життя. Ви різницю розумієте?
Такі, плять, всі повивчалися захищати особисті кордони, що немає ані поваги, ані любови до батьків. І навіть елементарного страху за їх життя
Яке життя? Їй два роки? Вона укриття поруч не знайде, щоб піти ввечері?
Чавонадо• 2 часа назад
Ответ дляНе будь КакСвета
На вулицю?
Не делай добра не получишь зла(
Как оформили?
Продаю витрішки• 2 часа назад
Автор, это уже вторая ваша тема за пару дней про маму и обстрелы.
Какова цель? Что от нас нужно?
Н@Диете• 2 часа назад
Ответ дляТрахтибидох
В 90% случаев не просто так дети так относятся к родителям
Ну так, і ті ж самі діти виховують своїх дітей абсолютно подібним чином. Онуки зараз дивляться, як вчиняє їх мати, залишаючи літню бабусю в усіх сенсах цього слова. ДІти без вагань робитимуть те ж саме зі своїю старою матірю, коли прийде час.
Дуже багато в нас стало термінів модних інстраграмних психологів про ’ресурс’, ’особисті кордони’, ’перекладання відповідальності’. І дуже мало простого людського, нормального толерантного відношення до старості
Калинові вуста• 2 часа назад
Ответ дляТрахтибидох
почему не 120%? ))
Только про наследство не забывают эти дети ни копья не потратив на родителей. Сейчас вообще удобно свалить за бугор и их мамы и соседи, и волонтеры с соц.службами помогают, а детишки и не звонят, но оперативно бегут за квартирками, ведь по закону оно их, а старикам стыдно, какая б дочка не была. отдать чужим.
Пора уже развивать систему домов для стариков как в тех же США.
Квартиру продает мама и вкладывает в содержание в себя в отдельных закрытых ЖК, где такие же бабушки и дедушки, и живут своей жизнью, и всегда есть и врач, и медсестра, и развлечения, и психологи.
Фрикаделька• 2 часа назад
Сдохнет мама, небось задышите свободно,да автор. ?Что вы пытались нам сказать этой темой, как вы ее ненавидите?! В черный список её! И точка. Все волнения сразу уйдут.
Калинові вуста• 2 часа назад
Ответ дляНе будь КакСвета
Ще раз дача не моя. Мама там жодного разу не була. Кімнат зайвих там немає. Нас 4ро, кімнат 2, в одній я з чоловіком, в іншій двоє дітей, кімнати маленькі. Зайвих спальних місць немає, три ліжка все. Куди?!
Я і так купила мамі квартиру бо їй жити немає де. Навіть дякую не почула. Зате слухала як їй квартира не подобається, погана.
Я і так купила мамі квартиру бо їй жити немає де. Навіть дякую не почула. Зате слухала як їй квартира не подобається, погана. ))))))))))))))))))))))))))
Фрикаделька• 2 часа назад
Ответ дляПродаю витрішки
Какова цель? Что от нас нужно?
Хочет чтобы мы тоже её мамашу обосрали, очевидно же..
Кудлата хмаринка• 2 часа назад
Ответ дляКалинові вуста
почему не 120%? ))
Так это самый нормальный вариант и это не только в США, а и в Европе распространено. И никто никакого чувства вины не навязывает, взрослые дети живут свою жизнь, пожилые родители свою. И живут до 90+ лет все
Не будь КакСвета
• 2 часа назад
Ответ дляКудлата хмаринка
А где ее муж? Друг? Подруги?
Мама давно вдова. Подруг поруч немає. Одна живе зараз в. Бахмачі там тихо, пропонувала переїхати , ой я не хочу бути подрузі обузою. Друга пропонувала пожити в її квартирі в Бучинському районі, там тихіше. Теж ну як я в чужу хату поїду. Треба ж мені не дати спокійно жити, а про інших треба думати
Калинові вуста• 2 часа назад
Ответ дляПродаю витрішки
Какова цель? Что от нас нужно?
Не вторая даже.
Эту сказку она заливает регулярно как и про квартиру ))
дача маленькая, а маме - квартиру прикупила.
Кудлата хмаринка• 2 часа назад
Ответ дляНе будь КакСвета
Ну она у вас очень инфантильная плюс нет социальных контактов, поэтому и виснет так на вас, она же ещё даже не пожилая
Фрикаделька• 2 часа назад
Ответ дляНе будь КакСвета
На вулицю?
Ох ты благодетельница)), теперь мамаша должна сидеть как мышь и не лезть
Не будь КакСвета
• 2 часа назад
Ответ дляЧавонадо
Не делай добра не получишь зла(
Как оформили?
На себе звісно. Хоча вона мене вмовляла на неї, обідилася навіть. Поки разом жили, в мене то я такого заслухаласяі натерпілися, і діти. Більше я на таке не погоджусь. Мені навіть зі школи психолог і вчител дзвонили питаои що в нас сталося що так змінилася поведінка дітей
интайм_не_предлагать• 2 часа назад
Ну пока вы не написали про дачу... Тоесть ей бояться нельзя, а вас аж в домик без туалета смывает. Короче всех жаль.
Фрикаделька• 2 часа назад
Ответ дляКалинові вуста
Породила мать)) Интересно, а как ребенок авторицы себя вести будет, или она так уверена, что аж не зарекается, что ничего не боится по жизни, и на старости лет будет спокойная аки бронетанк, и нервы будут стальными навеки. Это ж родители обязаны до совершенолетия нести ответственность за тех с кем кровь общая, а их дети никому и ничем не обязаны, и значит стариков нужны сбрасывать в ущелья глубокие, чтобы и не отсвечивали, а то ишь переживают они, когда рядом дома от ракет падают. .
Была её воля, она бы ее уже давно сбросила в ущелье. 100,%
Не будь КакСвета
• 2 часа назад
Ответ дляПродаю витрішки
Какова цель? Что от нас нужно?
Ні це моя перша.
Калинові вуста• 2 часа назад
Автор, я б вас поддержала, если был посыл иной, но вы изначально в посте понаписывали о своей брезгливости к матери, а потом пытаетесь себя обелить в комментах.
Чавонадо• 2 часа назад
Ответ дляНе будь КакСвета
Припугните что если будет доставать,то в дурку сдадите.Но непонятно зачем рядом подселили
Не будь КакСвета
• 2 часа назад
Ответ дляКалинові вуста
почему не 120%? ))
В моєї матері немає житла по суті тож в мене і спадщини після неї теж.
Не будь КакСвета
• 2 часа назад
Ответ дляФрикаделька
Я хотіла як мені помякше відмовити йти разом в одне укриття байдуже чи дача чи метро чи ще щось.
Не будь КакСвета
• 2 часа назад
Ответ дляКалинові вуста
Не вторая даже.
Ви погано читаєте, дача не моя, власник дачі моя свекруха. Вона туди не їздить. Ключі в нас. Квартиру якупила гостінку30кв М, мамі мало.
Регионщица• 2 часа назад
Ответ дляНе будь КакСвета
Це дача моєї свекрухи. Ключі в нас є , там лише дві кімнати маленькі. Туалет на вулиці. Води немає ітп
Гидко читати. Ви при своєму розумі? Мова про одну ніч страшну, а ви про туалет... Жесть.
Не будь КакСвета
• 2 часа назад
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Я просто вголос сказала як варіант що може туди ... А не що 100,%, почула за цей варіант,і я ж чую що її вже тіпає, просить що якщо раптом будемо їхати взяти її. Мені простіше туди не їхати. Бо інакше як їй сказати що я не хочу брати її з собою
Вона хоче в укриття будь куди тільки разом бо сама не піде.
Не будь КакСвета
• 2 часа назад
Ответ дляБоХатая
А де у мами було житло, що вона без квартири лишилася?
Між Бучею і Бородянка. Пошкоджено. Будинок має два власника. Не зареєстровано в дррп, другий власник не хоче надавати документи для внесення в реєстр. Відповідно не можна отримати є відновлення.
Барабасиха• 2 часа назад
Вы ужасная дочь.
Маме нужна психологическая поддержка.
Возможно психиатр уже.
Знаете сколько людей уже в невменяемом состоянии?
Маме нужна психологическая поддержка.
Возможно психиатр уже.
БоХатая• 2 часа назад
Ответ дляНе будь КакСвета
Для внесення в реєстр можна подати від імені одного співвласника, а другий на свою частину хай сам подає
Не будь КакСвета
• 2 часа назад
Ответ дляКалинові вуста
Я себе не ’вибілюю’. Я дійсно не хочу жодного спілкування. Я за роки стомилася терпіти розуміти бути постійно повинною, зобов´язаною, тварью і тп. Бути ресурсом функцією. Ніяких дякую чи вибач не чула ніколи. Я просто хочу щоб вона мене не чіпала