Бяки-козяки• 21 апреля 2023
Перенесли рейс на тиждень. Це як взагалі?
Шановний клієнте!
На жаль, авіакомпанія анулювала рейси:
25.04.2023 9U-328 Тбилиси - Кишинев 02:00 - 03:50.
Авіакомпанія пропонує альтернативу:
02.05 9U 328 Тбилиси (Тбилиси)-Кишинев (Кишинев) 02:00-03:50.
Якщо ви погоджуєтесь на запропонований варіант, для отримання нової маршрутної квитанції необхідно:
1. Перейти за цим посиланням у розділ «Мій квиток» – «Авіаквитки» – «Бронь №» – «Редагування замовлення» – «Зміна дати/маршруту».
2. Натиснути кнопку «Підтвердити».
Якщо дані зміни вам не підходять або у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, напишіть нам на email: involuntary@tickets.ua.
Ми підберемо вам альтернативний варіант перельоту, згідно з правилами авіакомпанії при внесенні вимушених змін.
Якщо у вашому замовленні більше одного сегмента перельоту, у вас буде достатньо часу для пересадки.
Просимо повідомити нам про своє рішення протягом 72 годин (якщо до вильоту залишилося менше 3 днів — не пізніше ніж за 24 години до вильоту).
У випадку підтвердження запита менше ніж за 24 години до вильоту наш працівник може попросити вас звернутися напряму в авіакомпанію, оскільки у день вильоту деякі авіаперевізники закривають доступ для внесення змін.
Увага! Підтвердіть вибір запропонованого рейсу або зверніться до нас для вибору альтернативного не пізніше ніж за 72 години до вильоту. Інакше всі перельоти у вашому замовленні можуть бути анульовані.
На жаль, авіакомпанія анулювала рейси:
Авіакомпанія пропонує альтернативу:
2. Натиснути кнопку «Підтвердити».
Пукимончиг• 21 апреля 2023
Це яка авіакомпанія?
Бо читала здається що Кишинів переносить вильоти з квітня на далі.
Бяки-козяки
• 21 апреля 2023
Ответ дляПукимончиг
Це яка авіакомпанія?
Ейр Молдова)
Бяки-козяки
• 21 апреля 2023
Ви не повірите.
Уважаемые пассажиры! Просим Вас проигнорировать предыдущее сообщение!
Информируем Вас о том, рейс Аир Молдова 9U 328 Тбилиси - Кишинев был восстановлен и будет выполняться 25 Апреля.
Напоминаем Вам о том, что регистрация на все рейсы Аир Молдова закрывается за 60 минут до вылета. Рекомендуем
Щас ухожу• 22 апреля 2023
Ответ дляБяки-козяки
Ви не повірите.
Так может они таким образом шантажировали кого-то сверху , и успешно, раз возобновили рейс.
Бяки-козяки
• 24 апреля 2023
Ответ дляМарічка
Автор, как у вас все решилось в итоге?
ПРийняли заяву на повернення коштів у зв´язку з переносом рейсу на більш ніж 3 години.
Шановний клієнте!
Згідно з вашим зверненням з приводу повернення коштів місця в замовленні були анульовані.
Наше агентство, як посередник між клієнтом і авіакомпанією, ініціює процес повернення, оформлюючи всі необхідні документи та формуючи запит у відповідне представництво перевізника, яке прийме остаточне рішення про розмір суми повернення.
Оскільки повернення необхідно узгодити з авіакомпанією, його розгляд і повернення коштів може зайняти від 1 до 3 місяців. Такі запити розглядаються в порядку черги.
Шановний клієнте!
Марічка• 24 апреля 2023
Ответ дляБяки-козяки
Шановний клієнте!
Я попала в такую же ситуацию( читаю отзывы и пишут что никому не вернули деньги(
Марічка• 24 апреля 2023
Ответ дляБяки-козяки
Шановний клієнте!
Так в итоге завтра у вас рейс будет или отменен?
Бяки-козяки
• 24 апреля 2023
Ответ дляМарічка
Він був перенесений з завтра на сьгодні на 10 ранку)