Борода• 22 апреля 2023
Чи доречна ця сукня на хрестини?
Сукня вже куплена, одягала її. Тут запросили на хрестини. В церкву не йдемо, суто на обід.
Щось інше шукати не дуже маю час та бажання..
ЛижТолько• 22 апреля 2023
А можна ваше фото в тій сукні?
Ну щоб зрозуміти як вона на вас виглядає?
Вумна вутка• 22 апреля 2023
Накиньте шаль на плечи.
Шучу. Плечи поднять, если можно и будет норм
Борода
• 22 апреля 2023
Ответ дляВэнди Стар
рукава на плечи поднимаются?
Да, але мені подобається як на фото. Одягала з бандо ліфом.
Борода
• 22 апреля 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Клас! Де купували?
One by one. Український бренд. У них досить цікаві сукні.
Вэнди Стар• 22 апреля 2023
Ответ дляБорода
просто и разрез и плечи голые. Что-то лучше одно убрать.
Борода
• 22 апреля 2023
Ответ дляЛижТолько
А можна ваше фото в тій сукні?
Аналогічно, як і на моделі. Сукня у мене хс розміру.
Я переживаю чи не заяскрава та вичурна, як для хрестин та обіду. Обід в ресторані, але це обід, а не вечеря.
emerald_88• 22 апреля 2023
Вона гарна, але залежить від формату. Там де була я на хрестинах, в такій сукні б ви виглядали як бариня на виданні, бо інші прийшли одягнуті скромно (але ми після церкви були). А якщо це ресторан і інші будуть також разодягнені, то буде супер!
Борода
• 22 апреля 2023
Ответ дляemerald_88
Ось за це я і переживаю. Не хрестини чесно ніколи не ходила) і не розумію чи не занадто вичурно та яскраво.
В мами дитини сукня яскраво червона, але ось як гості будуть одягнені не орієнтуюсь.
ЛижТолько• 22 апреля 2023
Ответ дляБорода
Зрозуміло.
Якщо рукава можна натягнути на плечі то ідіть а цій.
Якщо вас не бентежить що у відкритих плечах до церкви не бажано ходить.
То всі інші питання відразу відпадають
Борода
• 22 апреля 2023
Ответ дляЛижТолько
Зрозуміло.
То всі інші питання відразу відпадають
Я не йду в церкву. В стартпості за це писала. Суто в ресторан на обід.
emerald_88• 22 апреля 2023
Ответ дляБорода
Якщо мама буде теж в подібній, то буде ок.
Лукава Кішка• 22 апреля 2023
Ответ дляБорода
платье не ’дневное’,
если у мамы ребенка нет вкуса вы не обязаны ’поддерживать’ ее в этом. Да и она - мама)
Ms. Любмая жена• 22 апреля 2023
Сукня гарна, але не для хрестин. Я б не вдягла таку на хоестини, навіть якщо не йти в церкву. Це свято релігійного формату.
На весілля, ДН, побачення - так
3@йk@• 22 апреля 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
На весілля, ДН, побачення - так
Так,на хрестини треба щось менш відкрите і скромніше.
Навіть якщо це не в церкві.
Красавица писяная• 22 апреля 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
На весілля, ДН, побачення - так
Плюсую.
Для чого себе так вип´ячувати ?
Не авторки ж свято.
Для чого себе так вип´ячувати ?
Не авторки ж свято.
Оце так цабе• 22 апреля 2023
Ответ дляБорода
Для кабака норм, для церкви неуместно.
Olivka-Misha• 22 апреля 2023
Ні, ця сукня не підходить для хрестин! Вдягніть щось інше, багато що з речей буде доречніше ніж ця сукня.
Бочка порохУ• 22 апреля 2023
Ответ дляБорода
Тоді нормальна сукня,одягайте
Оле Лукойе• 22 апреля 2023
Оце вам , автор, тут надопомагали)))) одягайте-неодягайте)))
Автор, відштовхуйтеся від свого відчуття буде вам в ній комфортно чи ні. В кожному регіоні, родині, сімʼї свої правила святкування хрестин
Все буде Україна• 22 апреля 2023
Ответ дляБорода
Но это же все же крестины. Занадто и плечи, и разрез. Мон мнение. Но вам решать