Шкідлива молекула• 22 апреля 2023
Крем з спф 50 до 400 грн, порадьте
Бажано з натуральним складом. Чи можна собі наносити дитячий веледу?
Хропочка з гривкою• 22 апреля 2023
Замовила,японський Biorе.Буду тестувати.Відгуки нормальні.Мені головне,щоб не був маскою і не вибілював.
Скажений гудзик• 22 апреля 2023
Мені сподобався український cure skin omega spf , але він до 500грн в них на сайті
Куратор дебошей• 22 апреля 2023
Веледа дитячий сонцезахисний дуже щільний, густий крем на мінеральних фільтрах, тому він вибілює шкіру. Майже всі дитячі креми вибілюють шкіру.
Для обличчя дорослого він точно не підійде.