Кашка-маняшка• 23 апреля 2023

Пробіотик

Дівчата, хворію важко два тижні вже. Температура, горло, голова, втомлюваність, коротше весь комплект. П´ю антибіотик, флємоксин. Так ось, постійно тошнить, їсти не хочу і не можу, а те що їм воно жахливе на смак просто, дуже гірке. Навіть банан і чай. Коротше, Ентерожерміна форте суспензія, в капсулах немає. Коштує аж 305 грн. Дійсно без неї не обійдусь? (стільки коштів витратила на ліки, + ще і не працюю ж, за квітень отримаю копійки, лікарняний не оформлювала).
Або може є аналог дешевший, але дієвий?
Дякую за поради!
Хтомолодець? Я!• 23 апреля 2023
Лактиале форте Фармак хороший пробиотик, но я сейчас заграницей, не знаю сколько он стоит в Украине

автор Кашка-маняшка • 23 апреля 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Читала тут же, що фігня це....і всі хвалили ентерожермину...
Хтомолодець? Я!• 23 апреля 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Ну спасибо, вам советуют, а вы пишете фигня. Тогда сами разбирайтесь.
Не прохожу мимо• 23 апреля 2023
Этот 100%
автор Кашка-маняшка • 23 апреля 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ціну подивилась, дорожче на 50 грн.
ИзЮмрудная• 23 апреля 2023
Израильские ученые: пробиотики не несут практически никакой пользы.Пейте кефир.
Не прохожу мимо• 23 апреля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
О бооожжеее
автор Кашка-маняшка • 23 апреля 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Пишу, що тут так написали в попередніх темах.
Не я писала.
Трохи не так зрозуміли мене.
Аль де Барановна• 23 апреля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Вы правы. Но нашим людям реклама важнее и красивая коробочка!

Аль де Барановна• 23 апреля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Этот 100%
А ярче есть коробочка? Мало верится в эффективность(((
Не прохожу мимо• 23 апреля 2023
Ответ дляАль де Барановна
Врач назначал и я пила, супер эффект
Аль де Барановна• 23 апреля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Врач назначал и я пила, супер эффект
Врач назначил БАД???
Не прохожу мимо• 23 апреля 2023
Ответ дляАль де Барановна
Врач назначил БАД???
Вы хвора?
qusik7• 23 апреля 2023
Лікар чоловіку виписав Бажана
Аль де Барановна• 23 апреля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Вы хвора?
Удалено администрацией...
ИзЮмрудная• 23 апреля 2023
Состав большинства ациполов, линексов, бифидумбактеринов, бифиформов и так далее аналогичен составу йогурта, кефира или ряженки – лактобактерии есть в любом кисло-молочном продукте .
Не прохожу мимо• 23 апреля 2023
Ответ дляАль де Барановна
Удалено администрацией...
Нет, а это плохо для вас?
Аль де Барановна• 23 апреля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Вы палите контору)))
Не танцую- но пою• 23 апреля 2023
Найдешевший аналог це йогурт в капсулах, лактімак форте теж відносно не дуже дорогий

Не танцую- но пою• 23 апреля 2023
Проблеми з шлунком бувають, гастрит, наприклад?
Можливо Вам антибіотик вплинув на шлунок і тому нема апетиту
Белоснежко• 23 апреля 2023
Я не пила ни разу. Во рту неприятные ощущения во время вируса бывают, но пробиотики если действуют - то в кишечнике.
Это маркетинг
ЭтаваНиМожетБыть• 23 апреля 2023
Постанибиотик купила,79 грн 30 капсул.
Борщик• 23 апреля 2023
Ответ дляАль де Барановна
Я його теж приймаю. Ефект як для мене супер. Але став в останній час ’трошки’ дорогим. Я раніше лінекс приймала, то таке щось. А цей прям супер)
Настасья Пицун• 23 апреля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Або домашні йогурти
Дюймовочка• 23 апреля 2023
Автор,перевірено не раз - з ентерожерміною форте проходить дискомфорт в животі і краще самопочуття. Це і в мене так і в дитини