КликОЛЬКА• 23 апреля 2023
Как ваше самочувствие сегодня?
Шатает(
Брюльтик• 23 апреля 2023
Вчора почався сильний приступ мігрені, нетиповий. З високим тиском. Вся ніч приймання купи ліків
. Заснула в 9 утра встала тільки що..а хотіла їхати на дачу, ще навіть не прибрала
Обращеница• 23 апреля 2023
Сьогодні більш меньш нормально, трохи прогулялися коло річки, погодка просто супер. Правда теж голова трохи крутиться
Дон Пэдро• 23 апреля 2023
Після 10-ї години почало морочитися в голові, пішла на 2 години і просто ходида туди сюди по вулиці, трохи відпустило.