Сину скоро рік. Спочатку я планувала ресторан, гостей, фотографа і фотозону. Потім бабуся і дідусь відмовились приїхати, друзів особливо в нас немає (кілька колежанок з роботи). А святкування, по суті, потрібно нам, батькам, а не дитині.
Надумали так: влаштувати фотосесію вдома, потім якісь розваги для малого (нашо йому той ресторан?). Чи запросити гостей додому?
Поділіться, як ви святкували перший ДН ваших дітей?
БершкомангоЗар• 23 апреля 2023
Купила на опті цифру букви шаріки
Сама надула
Зробила фотозону
Поіоткала на Айфон свій
Ходили в ігрову кімнату - мала на груді замстоликом весь час, а старші племінники брати гралися , торт їли
Сама надула
Зробила фотозону
Поіоткала на Айфон свій
ЭкстрасенсиХаЯ• 23 апреля 2023
Обычный ужин дома был. Без дурацких обрядов с выстриганием волос и раскладыванием предметов) фотосессия мне непонятна. Фоткать я и сама умею)
Електрохарчування• 23 апреля 2023
Кумовья, друзья, родственники. У нас был веселый огромный праздник
Тепличная• 23 апреля 2023
В кафе гуляли, тому як вдома не хотілось готувати. Гостей було не багато.
Грибной_Дождик• 23 апреля 2023
У нас гостей було багато, робили в ресторані. Без професійної фотосесії, надули кульки гелієм, зробила сама фотозону.
Прилипало• 23 апреля 2023
В кафе гуляли, с кучей ненужных людей. Всё, как положено. Потом ещё эти люди нас обосрали за глаза. Но это по молодости было. П.с. Ес-но, что первый День рождения нужен только родителям, а не ребенку
Я такая - жду трамвая• 23 апреля 2023
Ответ дляAelita.A
Тільки я фоткати не вмію
пригласите домой фотографа или в студию так для памяти какую-то семейную фотосессию, ну и дома\ресторан на выбор ваш куда вам комфортнее друзей пригласить, если уж хотите посидеть
Калинові вуста• 23 апреля 2023
Просто зібралися всі близькі. Фотосессія на телефон))
Дитині в рік і навіть в два роки то все ще не потрібно.