Щастя-здоровля• 23 апреля 2023

Помилка у ПІБ в авіквитках

Купувала квиток на літак і зробила помилку у прізвищі - замість SH (Ш) вказала лише S. Наразі потрібно проходити реєстрацію, яким чином вказувати прізвище - як у вже купленому з помилкою чи як у паспорті правильно?
Кубик Рубика• 23 апреля 2023
Зверніться в підтримку нехай виправлять

Перловая Кашка• 23 апреля 2023
Могут быть проблемы, меня в Сингапуре не хотели садить на рейс, ошиблась в имени надо было TETIANA а было TATIANA
Морская свинка• 23 апреля 2023
Зверніться до служби підтримки. Скоріше за все послуга зміни буде платна, але це краще, ніж не полетіти.
Морская свинка• 23 апреля 2023
Ответ дляПерловая Кашка
У мене також так було. Навіть бо чекіну не допустило. Я навіть не відразу помітила, що допустила помилку.
Сегодня не целуюсь• 23 апреля 2023
В деяких авіакомпаніях можна змінити безкоштовно на протязі двох годин після броні квитків.
А так платна ця послуга.
Писати треба в броні так, як вказано в паспорті
Венздей Адамс• 23 апреля 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
А так платна ця послуга.
Протягом
Сегодня не целуюсь• 23 апреля 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Протягом
Сегодня не целуюсь• 23 апреля 2023
Ви реєстрацію проходите вже в аеропорту?
Напишіть чим все закінчилось)
автор Щастя-здоровля • 23 апреля 2023
А як же правило до 3 помилок? Це черговий міф?

ХикориДикори• 23 апреля 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Ошибки допускаются, если при этом не меняется звучание фамилии. Т . Если вместо ia написали ya и т.
автор Щастя-здоровля • 23 апреля 2023
Отже, система у візейр дає виправити одноразово безкоштовно помилку - якщо їх до трьох сумарно.
Тож додала h, і посадковий вже з правильним прізвищем створено.
Сподіваюсь більше проблем не буде.