Ответ дляСhanelKa
Так, я в північній Ютландіі
Не можу сказати, що прям рай, бо ж не Україна
Але, не розумію, що ж страшного в тому кліматі
Ну дощі зимою є, так , але всюди водостоки /любі кросівки білі - будуть білі ( я купила чоботи гумові і стоять з етикеткою досі )
Пляж з пальмами
Кондиціонери не потрібні
Середня температура взимку +5-7 була
Два рази сніг
Один раз шторм в лютому . Попереджали, відпустили з роботи всіх, посиділи день вдома - пережили.
Була і в Швеції, і в Норвегії, і взимку 🫣в Фінляндії - нічого там страшного
Фарери - то так, там ливеняки часто в стіну і собак здуває, але люди якісь щасливі всі - наче того і не відчувають ( в мене є відео з концерту звідти в ливеняку- там одні емоції, важко передати )
Я теж подругу питаю( вона одеситка), шо.напевне.холодно.Вона сміється та й каже -ні.дощі та й усе.
Давно не бачилися, так, писала листівки в Вайбер або телеграм, питала. як мої справи, але так, щоб подробиці знати, то не знала.Вона в іншому місті. я теж, в кожної своє життя, але нещодавно,перед Великоднем мені подруга й зателефонувала, і розповіла, що вона вийшла заміж за мешканця Копенгагену, він її і забрав туди, на яких умовах, не знаю.Але моя подруга дуже задоволена.
Хоче приїхати в червні, завітати у гості, тому я гадаю,вислухаю вже вже у особистій бесіді.
А ще пошуткувала, що не хочеш, приїхати з малим до мене.Але не знаю, я ніколи в житті не була закородном)))) взагалі, тільки в межах України.)))
Стосовно Фарер, так..Читала. що там дощі і подруга каже, що дощі дуже часто.Але в неї в Олесі дощ то стихійне лихо, деякі райони взагалі на човні пливуть і це не жарт, то що стосується самої Данії, вона каже, що там організовано та побудовано все на вищому рівні, і дискоморту вже й вона не відчуває, все працює, водоскиди, нічого й нікого не заливає, а в Одесі що не дощ, то вічна проблема як допливти далі, а не дійти ))))
А в Данії, це зі слів подруги _ Дощі.Ну дощі, шторм ну та шо..Шторм то такоє )))) З іі слів ))))
Видно, що вона задоволена ..
Але каже,що сумує..за Україною. І за Одесою більш усього..