23 апреля 2023

Маючи 60 тис уе... і можливість виїхати усією сімєю

Яку б країну обрали?
Чоловік, дружина, 2 дітей до 10 років
ДевочкаКрасавица 23 апреля 2023
Германию
Дали полный бан 23 апреля 2023
США.
SaBllya 23 апреля 2023
США
Виктория1104 23 апреля 2023
Швейцария или Дания
bespe4na_mavpa 23 апреля 2023
США
Точно не Германия
автор candy07 23 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
США.
А цих 60 уе на що вистачить в сша? Просто зняти житло і прожити рік?
автор candy07 23 апреля 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
США
Точно не Германия
На що 60 тис вистачить в сша, щоб почувати себе більш менш впевнено?
NesmeyanaYa 23 апреля 2023
Виїхати назавжди? Чи пересидіти? Що вмієте? Ким працювати зможете?
Jojo 23 апреля 2023
Да в любой стране эти 60 тыс частичная поддержка. Жилье нигде за таку сумму не купите, кредит без рабочего контракта никто вам не даст. Если есть знание языка и образование - тогда другое дело.
Ketia 23 апреля 2023
Ответ дляВиктория1104
Швейцария или Дания
Данія то для стійких людей, +12 в липні, як на мене - то занадто
Дали полный бан 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
А цих 60 уе на що вистачить в сша? Просто зняти житло і прожити рік?
Нет, на год не хватит. 5-6 месяцев , но их как раз хватит, чтобы устроиться и начать работать, большая часть этих денег уйдет на жильё. С минимальной американской помощью, фудстемпами и страховкой нормально будет жить. Сможете позволить себе Диснейленд :)
автор candy07 23 апреля 2023
Ответ дляNesmeyanaYa
Виїхати назавжди? Чи пересидіти? Що вмієте? Ким працювати зможете?
Виїхати назавжди. Ну маємо вищу освіту, досвід. Можемо і туалети мити...
Tammy21 23 апреля 2023
Не Штати, не Японія;) Це те, що я для нашої родини рахувала. Потягнемо, але буде менш комфортно.
Авторка, ваші 60 т, то дуже мала сума для основи, для старту -- ок, але саме для Штатів, то мало.
Конкордія 23 апреля 2023
Украіна
Ketia 23 апреля 2023
Автор, якусь бюджетну страну - Румунія, Болгарія, Молдова, ну на крайній випадок Польща. Бо сума досить скромна, ну на рік в цих странах, якщо не працювати повинно вистачити
автор candy07 23 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Нет, на год не хватит. 5-6 месяцев , но их как раз хватит, чтобы устроиться и начать работать, большая часть этих денег уйдет на жильё. С минимальной американской помощью, фудстемпами и страховкой нормально будет жить. Сможете позволить себе Диснейленд :)
Ого...все що маємо вистачить на пів року.... а якщо не вийде зачепитись...
Stefaniya K. 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
Виїхати назавжди. Ну маємо вищу освіту, досвід. Можемо і туалети мити...
ужас
Khmelnichanka 23 апреля 2023
Дивлячись, з якою метою виїзд.
На час війни чи назавжди.
Яка професія. І т.д.
Взагалі я б розглядала недорогі країни типу Іспанії, Португалії, Албанії.
Але знову ж таки: дивлячись, з якою метою.
Дали полный бан 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
На що 60 тис вистачить в сша, щоб почувати себе більш менш впевнено?
Снять жильё, скромное, но приличное.
Арендовать хороший автомобиль или даже купить скромный)
Питание, одежда, это там совсем дёшево. Иногда развлечения.
Вот на это хватит. На 5-6 месяцев.
автор candy07 23 апреля 2023
Ответ дляKetia
Автор, якусь бюджетну страну - Румунія, Болгарія, Молдова, ну на крайній випадок Польща. Бо сума досить скромна, ну на рік в цих странах, якщо не працювати повинно вистачити
Житло я так розумію навіть в Польші за ці гроші не купить?
diana32 23 апреля 2023
Я б теплые края, Испания, Италия, пахать везде надо, но там хоть бонус по умолчанию - климат. И культура, история богатая присутствует.
World Shop 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
Виїхати назавжди. Ну маємо вищу освіту, досвід. Можемо і туалети мити...
Удалено администрацией...
Khmelnichanka 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
Житло я так розумію навіть в Польші за ці гроші не купить?
В Албанія та Болгарії реально купити житло. Але там з роботою не дуже (((
автор candy07 23 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
ужас
Та чого ж жах... що з того, що я напишу освіту і навики. Що мені світить за кордоном? Завод? Прибирання?...
diana32 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
Житло я так розумію навіть в Польші за ці гроші не купить?
В маленьком городке маленькую двушку можно купить
Дали полный бан 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
Виїхати назавжди. Ну маємо вищу освіту, досвід. Можемо і туалети мити...
Если думаете о том, чтобы навсегда, нужно чётко понимать перспективы правового статуса украинцев. Иначе не избежать разочарований.
Milka8181 23 апреля 2023
Ответ дляWorld Shop
Удалено администрацией...
Украина довела???? Вы ничего не перепутали?????
diana32 23 апреля 2023
Ответ дляWorld Shop
Удалено администрацией...
Украина довела?
MamaGalya 23 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Нет, на год не хватит. 5-6 месяцев , но их как раз хватит, чтобы устроиться и начать работать, большая часть этих денег уйдет на жильё. С минимальной американской помощью, фудстемпами и страховкой нормально будет жить. Сможете позволить себе Диснейленд :)
Квартира від 1500. Ну, нехай 2500. Не обовязково вибирати лакшері якісь. Їжа 300 на людину. На 60 тис жити можна більше року. Якщо тратити лише на квартиру і їду. + піти на роботу, взяти машину в оренду.
Taby 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
На що 60 тис вистачить в сша, щоб почувати себе більш менш впевнено?
Так працювати ж треба. Чи ви бажаєте проїсти всі гроші і все?