candy07• 23 апреля 2023

Маючи 60 тис уе... і можливість виїхати усією сімєю

Яку б країну обрали?
Чоловік, дружина, 2 дітей до 10 років
agnija123• 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
Дівчата, дорогенькі мої, про виїзд, умовний вибір країни для переїзду, йдеться в період закінчення бойових дій
але ж після закінчення бойових дій скоріш за все потрібні будуть візи та причина для виїзду, наприклад робочий контракт і то не факт, що одразу всією сім´єю.Все буде як раніше, без пільг.Ви б зразу написали, що на майбутнє, може б і меньше у людей питань було б
вре_Динка• 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
А цих 60 уе на що вистачить в сша? Просто зняти житло і прожити рік?
Менше року)
diana32• 23 апреля 2023
Ответ дляanna_bur
летом пекло

ну может кому и нра..
Южанам понравится, на Донбассе лето это 40 плюс без единой тучки, дождь раз в полтора месяца и то если в церкви усердно молиться
Cvetochek...• 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
Повторюсь вам ще раз- не закриваючи рота. Мій чоловік на фронті- то є правда, має інвалідність в наслідок бойових дій- то є правда.
Мене дуже образило ваше питання про ціну його виїзду- і це теж правда
вибачте, не хотіла вас образити. це просто дуже актуальне питання у сьогоденні
Ketia• 23 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
А клімат там який? Одне друге якраз і компенсує.
Я з півдня. І, як це не дивно - полюбляю спеку, і дитина так само
І краще спека, ніж дощі та +12 в липні
Alexandra• 23 апреля 2023
Ответ дляContento
Автор хочет выехать навсегда. Шансов остаться навсегда у них там нет. Жильё на съём найти без длительного рабочего контракта нереально. Разве в отеле снимать номер, но деньги у них закончатся быстро. А сфера низкоквалифицированной работы там забита уже давно нашими беженцами. Плюс одна из самых дорогих стран Европы.
В мене там є знайомі та дехто з рідних, ми порівнювали ціни. В співвідношенні зарплата/ціни, там дуже вигідно. А ще й можливість їздити до сусідніх країн. Можно не Швейцарію, а англомовні, бо автор англійську знає, мала на увазі, якщо між країнами декілька годин їзди, а різниця в оплаті велика, то краще обрати ту, в якій вище заробітна плата на годину
автор candy07 • 23 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Зараз для українців дуже сприятливі умови, приймають біженцями, значно легше влаштуватися.
Після оголошення перемоги все зміниться, багато країн прийматимуть лише по робочому контракту, як було до війни.
Тобто маючи мої умовні 60 тис уе і бажання переїхати в іншу країну після закінчення війни я не зможу їх реалізувати?... мабуть мені треба з цього було починати. А до речі, ви де? Давненько вас не басила на форумі
Борисфенка• 23 апреля 2023
Ответ дляArgesha
І клімат чудовий, і медицина чудова.
Мова складна тільки.
Кому як, клімат насправді досить специфічний. І дорого.
автор candy07 • 23 апреля 2023
Ответ дляagnija123
Так о тож... бачато уточнять мені довелось
Ketia• 23 апреля 2023
Ответ дляКлементина
Я зараз в Фінляндії
Я кайфую від циєї країни
Раджу
О, Фінляндія то моя мрія перед війною, дуже багато читала які там школи, то щось таке неймовірне було
Дали полный бан• 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
Так тогда и u4u не будет, вам попасть в США будет сложнее в разы.
Argesha• 23 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Дорого, так.
І житло дороге.
Дали полный бан• 23 апреля 2023
Тогда я отменяю совет про США)
MamaGalya• 23 апреля 2023
Ответ дляCvetochek...
бенефиты не снимут, если прожиточный минимум будет низким даже при наличии работы. их может изменят, но оставят, грамотный бухгалтер в помощь в таких ситуациях.
Для чого бухгалтер? Все є в Гугл на офіційних сайтах. Правда мову треба знати трохи. Від кешу віднімають будь який дохід, хоч копійчаний. Фудстемпи перераховують, знімають від певної суми( в моєму штаті від зп навіть меншої за мінімалку). Страховку дорослим забирають від мінімальної зп, дітям - з доплатою від інкаму. Тобто, як тільки ви вийдете на повний день хоч на мінімалку - заберуть все. Лише в дітей страховка буде. І можливо дорослим по скидкам, але я ще не взнавала деталі точні.
Тут все можна спитати в працівників, до речі. Якщо знати мову. Ну якщо працівник адекватний ( а з цим проблеми бувають, деякі тут однозадачні).
Оксана-004e• 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
Житло я так розумію навіть в Польші за ці гроші не купить?
Купить. В Польше купите, если небольшой городок то хватит на двушку - трешку
meatlug• 23 апреля 2023
Ответ дляKetia
Автор, якусь бюджетну страну - Румунія, Болгарія, Молдова, ну на крайній випадок Польща. Бо сума досить скромна, ну на рік в цих странах, якщо не працювати повинно вистачити
+100
Які штати…
Румунія, як максимум.
Борисфенка• 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
Я в Німеччині. Біженка з сином. Чоловік також на фронті.
Так, вам треба починати з питання ’Як ви виїздили родиною до 2022 року?’. Відповіді були б зовсім іншими.
Реалізувати теоретично зможете, а практично малореально. Всі їздили на заробітки поодинці, вивезти родину дуже непросто було. Або дуже дорого.
Що буде після перемоги - ніхто не знає, мабуть, повернуться попередні умови, як до 2022 року.
Борисфенка• 23 апреля 2023
Ответ дляKetia
І краще спека, ніж дощі та +12 в липні
Так отож, північні країни багато чим привабливі, але там реально нежарко.
Хіба що вірити прогнозам про глобальне потепління, кажуть, років через 10 на півдні Європи буде нестерпна спека.
Але це вилами по воді писано.
Клементина• 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
Розскажіть трлхи за неї, за ваше життя там. Дуже цікаво
Офіційно, вже декілька років сама щаслива країна, згідно рейтингу ООН
Самі найкращі школи (забула як рейтинг зветься) також тут
Соціальна підтримка - дуже гарна. Якщо у вас мала зарплатня - держава доплачує вам за оренду.
Я думала тут клімат страшний. Ні!
Взимку було краще ніж в Україні, багато снігу і не холодно.
Влітку білі ночі, тепло, але не жарко.
Живу в одному з цих жовтих будинків.

Із мінусів : складна мова, а без неї важко найти гарну роботу.
marydgayne• 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
А я зараз нікуди і не їду! Не перекручуйте дівчата. Я питаю на перспективу.
я бы на вашем месте жилье не продавала.... люди едут и с меньшими деньгами и пытаются устроиться. едут вообще без денег. успеете потом продать жилье
MamaGalya• 23 апреля 2023
Ответ дляNa kablukah
На основании чего они возвращали бенефиты?
И что именно подразумевается под онными?
Медикейд, например,тоже бенефит.
Если женщина родила и покрыла страховка,то она потом вернёт деньги за госпиталь?
На основі того, що вони збрехали. Показали 1000уе. А платили за оренду багато. Почали виправдовуватись, що мовляв родичі допомагають. Тоді їх тикнули в пункт - повідомляти про інкам на протязі 10 днів. Попросили документи підтверджуючі суми. Люди вирішили не випробовувати долю і повернути гроші. Кеш і фудстемпи. Медікейт їм залишили, бо на страховку треба мати більший дохід, щоб забрали.
Ще раз повторюю - в інтернеті є всі суми і правила, по окремих штатах. Все в доступі.
Яни• 23 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Нет, на год не хватит. 5-6 месяцев , но их как раз хватит, чтобы устроиться и начать работать, большая часть этих денег уйдет на жильё. С минимальной американской помощью, фудстемпами и страховкой нормально будет жить. Сможете позволить себе Диснейленд :)
В Штатах так хорошо, что надо туда стремиться?
Cvetochek...• 23 апреля 2023
Ответ дляMamaGalya
там же в апреле каждого года нужно заполнять декларацию о доходах или как там она называется. и грамотные бухгалтера в сша ценность, потому что они знают как что и куда списать что бы легально понизить твой доход и при этом не лишиться бенефитов) очень многие нехорошие люди тут такое практикуют. только бухгалтера знают нюансы бюрократии и что куда списать и оформить. этих нюансов очень много. поэтому даже работая и неплохо зарабатывая можно не лишаться бенефитов. но опять же много нюансов. если у вас большая семья и вы работаете круглый день то с вас могут бенефиты и не снять, потому что доход в перерасчете на всю семью очень маленький
Дали полный бан• 23 апреля 2023
Ответ дляЯни
Из всех возможных вариантов ответов на вопрос ’куда бы поехать с надеждой насовсем’ мне больше всего нравится США.
Наталья557• 23 апреля 2023
На эти деньги вы можете купить недорогое жилье в Испании, но конечно не в Барселоне. Жизнь там очень комфортная. Из минусов большие трудности с работой, но как-то ж другие устраиваются.
nata.ant• 23 апреля 2023
Ответ дляСветлый День
Португалия, недооценена она нашими или далеко, но у меня несколько пар там с детьми и отлично устроились … домой не собираются, работу нашли все
А мої поїхали звідти,але вони не йтішніки,не сподобалося ,бідна і дорога країна
marydgayne• 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
Після закінчення бойових дій!!!
а после окончания войны, по какому статусу вы собираетесь выезжать?? сейчас все по временному убежищу. потом его не будет. Да и далеко вы заглядываете
nata.ant• 23 апреля 2023
Ответ дляagnija123
можна у Польщі купити, але без ремонту 2-3 кімнати і у невеликому місті
В якому,це 250 000,це дуже мало
MamaGalya• 23 апреля 2023
Ответ дляCvetochek...
Ви змішали все докупи. Бенефіти забирають при мінімальному доході. Такси це зовсім інше. Так, якщо є діти і дохід мінімальний, то держава ще й доплатить такси. Але бенефітів не буде, бо є мінімальний дохід. І він для бенефітів тут реально копійчаний.
marydgayne• 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
нет, не сможете, конечно.. тем более в США.