Зараз планую повертатись в Україну, але трохи страшно. Бо не знаю чи не буду жаліти про свій вчинок. Напишіть, можливо хтось вже повернувся як відчуття? І про закриття документів в Німеччині.
Ответ дляContento
Вы живёте в Украине в безопасном регионе ? Жильё своё, муж ждёт, работа есть хорошая с хорошей зарплатой? То есть смысл возвращения до конца войны в чём?
чоловік чекає, київська область. Роботи немає. Але сподіваюсь знайти. Хоча знаю що з цим там зараз важко
Борисфенка• 23 апреля 2023
Ответ дляjagidka
А ви не знаєте, якщо ситуація погіршиться? Можна буде приїхати знову в Німеччину?
Можна, якщо пройшло менше 180 днів.
Закриваєте все, що відкривали, в тих же установах - Джоб, Ратхауз, страхові, банк.
Ответ дляjagidka
Ну приехать то вы сможете. Но всё придётся опять с нуля оформлять, жить в лагерях и т.д. Опять же, я так понимаю всё меньше земель, которые принимают и условия , чем дальше, тем хуже. Вы сейчас в каких условиях живёте в Германии - отдельное жильё есть, на курсы ходили, место проживания хорошее? Или совсем всё плохо ?
Ответ дляjagidka
Перепрошую, але що значить ’дезинфекцію’? це в якому сенсі? Я на джоб центрі. Зараз закінчую курси і планую їхати
Як русню потравлять так і поїду;)
Я не буду коментувати ваш вибір, для мене то незрозумілий крок. По Джобу підкажу.
Написати (особисто по терміну, у ящик чи у ел.кабінет) листа, що ви плануєте їхати, вказати дату. Повернути, якщо були перераховані, кошти за місяць. Розірвати договір аренди (зазвичай за 3 міс, якщо кауціон сплачував ДЦ і у вас довгострок з мінімальним строком, який ви ще не прожили, будете готові до того, що гроші залогу треба буде повертати зі своїх). Закрити рахунки у банках, закрити усі платежі за інтернет та електро, розірвати договори, бути готовою платити, якщо це робиться раніше аніж мінімальний строк контракту, закрити мед.страховку. Окремо сповістити садочок, школу, забрати документи. Начебто все. Якщо щось забула, сподіваюся, дівчата допишуть.
Я повернулась у грудні додому. Була в Німеччині 9 міс. Дома краще. В Німеччині не склалось якось. Я весь час чекала коли вже додому. Головне щоб була тут робота, бо ціни на все дуже високі. Мої знайомі, що там залишились літом будуть теж повертатись, діти закінчать школу, а вони курси. Залишаються ті, у кого зараз міста в окупації, бо їм нема куди повертатись..
Ответ дляTammy21
Як русню потравлять так і поїду;)
дякую) про кауціон це дуже цікаво... я не знала такого...
По докам все закрила, частину кауціона мені повернули, частину Джобу. Я повідомляла за 3 міс про виїзд, або треба шукати людей, що переймуть оренду. Все інше просто, закрила по електронці. Всім написала. Карту краще закрити через 2 міс, бо будуть ще перерахунки і повернуть туди гроші.
Ответ дляContento
не те що б все погано. я тут знімаю квартиру. в травні вже буде іспит на Б1. Живемо в баварії. Також тут брат з дружиною і дітьми(вони б хотіли тут залишитись назавжди жити) просто чоловік там, а я тут.. і від цього мене дуже тягне додому.
Ответ дляtanica33
дякую велике) багато в мене тут знайомих хто б хотів заїхати в мою квартиру. тому з цим я думаю проблем не буде. Думаю завтра почну все робити)
Марина-af26• 24 апреля 2023
Планируем летом вернутся.
Украинские дети в школе где учится моя дочка вернулись уже несколько. Вернулся домой одноклассник дочки по Украинской школе. Собираются возвращаться в течение лета еще 7 одноклассников включая дочку.
Собираются возвращатся детвора сестра и два брата с которими моя мама работала няней. Тоесть вернутся мамина работа.
Киев, Лесной и Троешина.