Слобожаночка• 24 апреля 2023

За скільки часу запрошувати на дитяче День народження?

Якщо свято у неділю, то мамам писати у середу нормально?
Зручно кликати самих діток без мам?
Точу ляси• 24 апреля 2023
Краще раніше. Без мам - нормально.
Тоска в носках• 24 апреля 2023
за тиждень напишіть, будете хоч приблизно розуміти на яку кількість дітей орієнтуватися
автор Слобожаночка • 24 апреля 2023
Ответ дляТочу ляси
Краще раніше. Без мам - нормально.
Писати сьогодні?
Але дитина прихворіла, до неділі одужає, в чат де вчителі і батьки я пишу що хвора, а на свято запрошую. Якось так..
Це точно нормально?
Тоска в носках• 24 апреля 2023
в середу писаті пізно,зазвичай вже є плани на вихідні
автор Слобожаночка • 24 апреля 2023
Ответ дляТоска в носках
Тобто писати вже всім?
У мене такий мандраж)
Вперше роблю таке день народження де однокласники. Зазвичай діти моїх подруг і все
Весела бджілка• 24 апреля 2023
лучше за неделю-полторы, чтобы успели продумать подарок, наряд, перенесли дела, если что.
Тоска в носках• 24 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Писати сьогодні?
Це точно нормально?
навіщо писати в спільниц чат? чи ви запрошуєте всіх однокласників?
Весела бджілка• 24 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Тобто писати вже всім?
У мене такий мандраж)
в это воскресенье др? да, пишите, не затягивайте)
автор Слобожаночка • 24 апреля 2023
Ответ дляТоска в носках
Добре що спитала вас, дівчата.
Йду писати.
А як писати?
’Добрий день! Хочемо запросити Оленку на День народження у Нелілю, на 13-00’ Добре буде?
Саджу все зарання• 24 апреля 2023
за тиждень ,щоб спокійно купити подарунок, а не бігати в останній момент
автор Слобожаночка • 24 апреля 2023
Ответ дляТоска в носках
ні-ні, в спільний я повідомила вчителя чому моєї дитини нема в школі. А запрошувати буду окремо. Просто кожна мама подумає ’так вона ж хвора. яке ДН?’
Нехай щастить• 24 апреля 2023
Краше за тиждень. Треба підготуватися батькам. Пишіть в особисті повідомлення.
Апофиозная• 24 апреля 2023
’День рождения’ - это мужской род, не средний
Точу ляси• 24 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Писати сьогодні?
Це точно нормально?
Пишіть сьогодні. У мене троє дітей - зазвичай хворіють по 3-4 дні.
автор Слобожаночка • 24 апреля 2023
Ответ дляАпофиозная
Дякую, вічно туплю мені вже тут виправляи, ніяк не запам*ятаю
Тоска в носках• 24 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Тобто писати вже всім?
У мене такий мандраж)
так, пишіть всім,чим раніше запросите, тим більше шансів,що на вихідні ще нічого не планували і батькі зможуть скорегувати вихідні, ну і вас теж потрібно розуміти, на яку кулькість гостей замовляти солодощі, подаруночки на конкурси, тощо)
автор Слобожаночка • 24 апреля 2023
Ответ дляТоска в носках
хвилююся аж серце вискакує
Точу ляси• 24 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Добре що спитала вас, дівчата.
Йду писати.
А як писати?
Я б ще дописала, яка орієнтовна програма свята, коли будете годувати дітей і коли дітей потрібно забрати. Так мамі буде зрозуміло, що запрошують тільки дитину
Білий Лосик• 24 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Добре що спитала вас, дівчата.
Йду писати.
А як писати?
Краще пишіть, Соня хоче запросити Оленку на свій ДН. Відбудеться у неділю 25.04 там і там то.
автор Слобожаночка • 24 апреля 2023
Ответ дляТочу ляси
А як сформулювати це?
Дівчатка, на 13-00 запрошу, а аніматорів на яку? щоб діти поїли перед тим?
на 13-30 чи 14-00?
автор Слобожаночка • 24 апреля 2023
Ответ дляБілий Лосик
ой, у мене Соня і є )
Вгадали )
Дякую!
Mrs.Sexuality• 24 апреля 2023
Автор, пишіть сьогодні, щоб люди і плани свої скоректували та подарунок без гарячки вигадали та придбали. Якщо це дитячий день народження саме, без дорослих посиденьок, то так, кликати тільки дітей- нормально, якщо вони вже не маленькі і самостійні. єдиний момент- обговоріть, хто буде дітей збирати та забирати-розвозити потім назад. Якщо ви- то ок. А якщо це на кілька годин у розважальному центрі, то я би все ж мам покликала за кавою в цей час посидіти, бо привозити, повертатися додому/ тинятися поблизу, а потім йти забирати дитину може бути не дуже зручно.
Послушная• 24 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Добре що спитала вас, дівчата.
Йду писати.
А як писати?
Автор, я бы не писала, а лично позвонила родителям.
автор Слобожаночка • 24 апреля 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Ой, це кафешка поряд зі школою ( але це ж вихідний)
Діти з нашого смт дійдуть пішки з батьками легко. Це не далеко.
А розвозити не планувала. Най і в райцентр запрошували, ми відвозили і туди і назад своїх дітей самі завжди. То ж планую просто вказати до якої години свято
Живчик-счастливчик• 24 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
хвилююся аж серце вискакує
Ви міністру писати зібрались? По ту сторону така ж сама мама як іВи. Чому взагалі хвилюватися? Написали, позвали,чекаєте відповіді.ви ж не знаєте,може із 10 запрошених,може погодитися двоє-троє. Може хвилюватися треба буде на рахунок проведення свята
автор Слобожаночка • 24 апреля 2023
Ответ дляПослушная
Я там заікатися почну. Не буду писати, може це не вічливо, але я і так трясуся як заєць)
Mrs.Sexuality• 24 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
А, якщо це поблизу десь, то буде норм
автор Слобожаночка • 24 апреля 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
наче міністру.. так страшно що йой
Живчик-счастливчик• 24 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
наче міністру.. так страшно що йой
Ви серйозно? А що страшного? Вас там з´їдять?) Всі ж наче дорослі люди..
Білий Лосик• 24 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Нормально писать. Не надо звонить. Так еще лучше, вам дадут конкретный ответ, подумаючи, а не с перепугу .