Слобожаночка• 24 апреля 2023
За скільки часу запрошувати на дитяче День народження?
Якщо свято у неділю, то мамам писати у середу нормально?
Зручно кликати самих діток без мам?
Слобожаночка
• 24 апреля 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Автор, пишіть сьогодні, щоб люди і плани свої скоректували та подарунок без гарячки вигадали та придбали. Якщо це дитячий день народження саме, без дорослих посиденьок, то так, кликати тільки дітей- нормально, якщо вони вже не маленькі і самостійні. єдиний момент- обговоріть, хто буде дітей збирати та забирати-розвозити потім назад. Якщо ви- то ок. А якщо це на кілька годин у розважальному центрі, то я би все ж мам покликала за кавою в цей час посидіти, бо привозити, повертатися додому/ тинятися поблизу, а потім йти забирати дитину може бути не дуже зручно.
Я запросила 7 мам ( я 7 ма) і 17 дітей. на 7 мам замовила шашлик і напої, бо ми дружимо, вони мене також запрошують. Але на 17мені буде дууже дорого. А пропонувати іншим лише каву то також не гарно
Слобожаночка
• 24 апреля 2023
Дівчата, підкажіть як спланувати свято. на 13-00 діти, на 13-30 аніматори і до 15-00. Чи як? Чи на 13 діти, на 14-00 аніматори і до 15-00 свято. Потім їдять тортик і в 16-00 додому. Я не можу спланувати
Точу ляси• 24 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Ого у вас свято!
Соня запрошує Олену на святкування Дня народження, яке відбудеться в неділю на 13:00 в кафе..
в програмі свята розваги з аніматорами та святковий обід.
Забрати дитину можна буде о 16 годині.
Слобожаночка
• 24 апреля 2023
Ответ дляТочу ляси
Ого у вас свято!
Забрати дитину можна буде о 16 годині.
Щиро дякую ❤️
Едимнаморе• 24 апреля 2023
Пишите : Соня приглашает Машеньку на празднование Дня рождения. Праздник будет в..13.00 в кафе ..., Адрес ....,
Деток будут развлекать аниматоры и их ждёт пицца и тортик (или что там будет). Просьба написать у кого дети с аллергией, что им нельзя. Забрать в 17.00.
Типа такого сообщения
Слобожаночка
• 24 апреля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Типа такого сообщения
Дякую, вже понаписувала)
А що писали коли пишуть що не можуть?
Я написала «розумію, добре)»
Треба щось інше писати може?
Ще не всі відписали
А що писали коли пишуть що не можуть?
Я написала «розумію, добре)»
Треба щось інше писати може?
Ще не всі відписали
Потринділиця• 24 апреля 2023
Плюс мінус за тиждень. Нас за три дні кликали то трохи незручно бо маємо гуртки треба встигнути перенести і таке інше. А то що в школу не ходите то нічого. Всі ж розуміють що якщо легка хвороба то до тижня і все.
Потринділиця• 24 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Аніматори через годину а краще через дві. Нас на 15 кликали а на 17 аніматори. Зручно бо хтось запізиться чи ще щось
Слобожаночка
• 24 апреля 2023
Ответ дляПотринділиця
Дякую)