AljMat• Изменено 24 апреля 2023

HELP Нюанси у процесі заповнення повторної форми І 134А

Ситуація: спонсор той самий, бенефіціари ті ж, ТА вже закінчилися і продовжені також. Потрібно починати все спочатку.

У процесі виникли деякі питання:

1. Чи має спонсор вказувати, що він вже заповняв форму І134 на всіх цих осіб, хоча вони фактично не виїхали і він не має щодо них жодних зобов´язань, в т.ч. фінансових, чи не має(шо може розцінитися як обман)?

3. Електронну пошту бенефіціара вказувати ту ж, що і раніше, чи нову? Уточню, вказували одну електронку на всіх, створювали один кабінет основного апліканта, який добавив всіх інших у травел груп.
Просто зустрічала таку інфо, що новий кейс не добавляється у старий кабінет бенефіціара.

Прошу допомоги у всіх, хто мав схожу ситуацію, і щиро дякую наперд. Хочеться максимально правильно все зробити, щоб не дублювати інфо та не навантажувати систему.
Лёва• 25 апреля 2023
Доброе утро! найдите в ТГ канал u4u для Украинцев или украинцы в США. Там точно были люди, кто продлевал. У них в личке все можно уточнить.
Я не продлевала еще, но уже не успеваю заехать.. думаю, надо ли повторять, если не рассматриваю сейчас штаты на переезд..
Успехов Вам!
автор AljMat • 25 апреля 2023
Ответ дляЛёва
Успехов Вам!
Дуже дякую, що відгукнулись
Подовження ТА ми вже робили у січні((
Там без проблем супортер пише листа від імені бенефіціара і ТА автоматично оновлюється із зазначенням нових дат
Зараз мова йде про створення нового кейсу просто з тими ж людьми
Лёва• 25 апреля 2023
я нашла тг канал Uniting for Ukraine, задала вопрос и там прицельно спрашивала, кто откликнулся (меня интересовал перевод документов).
Еще вариант в этом канале в поиске ввести ключевое слово и выводятся все сообщения из истории (я так тоже нашла ответы по своим вопросам, как раз по продлению)
автор AljMat • 25 апреля 2023
Ответ дляЛёва
Дякую, потрібно починати опановувати телеграм