Штора с кисточкой• 24 апреля 2023

Armani my way

Как вам эти духи? Мне очень много комплиментов сказали сегодня.
Леопардові панчохи• 24 апреля 2023
Очень люблю и мужчине нравятся

Бокс-орун• 24 апреля 2023
Дуже виразні інтенсивні білі квіти - непогано, але я носити не змогла. Продала.
Мамі купляла на мейкап аналог La rive - her choice (неозброєним любительським носом не відрізниш).
ХикориДикори• 24 апреля 2023
В мене My way floral. Це перші в житті парфуми, які мені сподобались. Після них накупила відливантів, шукаю ще) бо я вже думала, що я така людина, якій парфуми в принципі не підходять. А так, є світло в кінці тунелю і надія, що десь є ще щось цікаве)) Ще з відливантів сподобався tom ford jasmin rouge. Я просто дуже люблю жасмин, а там він дуже наближений до натурального)
автор Штора с кисточкой • 24 апреля 2023
Ответ дляХикориДикори
Дякую, захотілось понюхати) я теж люблю жасмин
Точная копия плова• 24 апреля 2023
У меня пробник. Мне не понравились- запах как мыла или шампуня.