Наполеон Бонапарт• 24 апреля 2023

Дивний випадок

Згадала дещо незрозуміле, що зі мною було колись. Може, хтось в курсі, що воно було.
Ітак. Передісторія.

Мені 20, подругам Ірі і Лєні 20 і 22. Ми по путівці з універу поїхали на море. Познайомилися із компанією хлопців, 15 років Рома, 20 Вадік і 23 Олег. Той, кому 15, був високий і розкомплексований, виглядав старшим, пристав до мене. Вадік до Лєни, Олег би, мабуть, до Іри, але в неї був парубок, і незабаром до нас приїхав. Але Ірі цей Олег подобався, він був самий гарний з усіх, дотепний і все таке.

Нічого такого не було, гуляли разом, цілувалися (кожен зі "своїм"), на дискотеки ходили. По поверненню продовжили спілкуватися. У Вадіка із Лєною навіть дійшло до сексу, але потім щось не склалося, і вони залишилися друзями. А я познайомилася із іншим хлопцем, закохалася, згодом вийшла заміж за нього, а той 15річний явно не страждав, то й ми теж розійшлися.

Але періодично усі спілкувалися компанією, відмічали деякі свята, і навіть наступного літа майже тим же составом поїхали знов на море (без мого 15річного), але мій тоді вже новий жених приїхав туди, влаштував там чуть не скандал, тому що Вадіка ми поклали спати на матраці біля мого ліжка (так склалися обставини), і забрав мене, я навіть не довідпочила, а компанія залишилася.

Незважаючи на це, ми все одно продовжували періодично спілкуватися, навіть коли я вже вийшла заміж, і Лєна також.

Вадік, хоч мав стосунки колись із Лєною, після її одруження почав зустрічатися із Ірою, і були вони разом дофіга років, десь 5. Поки Іра теж не вийшла заміж за іншого. Олег теж одружився, в нього народився син, і ми якось на деякий час розгубилися. А потім Лєна померла, і взагалі ми усі якось почали жити кожен своїм життям...

Пройшло ще років 10, мені вже було 35, і я тільки но розійшлася із тим своїм чоловіком, із яким прожила 13 років, і який проявив дуже складний характер, м´яко кажучи. І ось я зустрілася із Олегом, який, як виявилося, теж розлучився нещодавно. Він взагалі не змінився, такий же був красень, і ми почали разом гуляти.

Гуляли десь... пару місяців. І кафе, і кіно, чого тільки не було (вірніше, нічого більше не було). Він після розлучення жив із мамою, і ось якось запропонував зняти нам квартиру подобово... Я якось дивно себе почувала, але погодилася, хоча ми ще навіть не цілувалися.

Він заказав купу їжі, і квартира була шикарна. Ми чудово наїлися і... лягли спати. В одне ліжко. Я спала у сукні, тому що соромилася її знімати. А він до мене так і не приставав)
А зранку відвіз мене додому, як ні в чому не було.
Коротше, він потім писав і дзвонив, але я відморозилася, тому що геть не зрозуміла, що ж взагалі це було) навіщо було витрачати свої гроші і час на мене заради того, щоб поспати удвох під однією ковдрою) Ми не пили, тобто наче не варіант "нажрався і зрозумів, що приставати не варто, бо сенсу нема".

Згодом я знов вийшла заміж, але й досі не знаю, як це розуміти.
Може ви в курсі, шановне панство? От просто мені цікаво, згадалася до ночі ця пригода.
Відкушу все що стирчить• 24 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Может он и не планировал ничего, может траблы с потенцией? Вы хотя бы разговаривали?
сказал выпил многовато накануне
ну такое. и после этого он пропал
может и не планировал, так секс часто не по плану случается, не представляю мужчину когда у него новая женщина под боком лежит, которую он целовал и она ему нравится, а он ничего бы ее не захотел

Tammy21• 24 апреля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Милий, давай-но про це поговоримо... У тебе трабли із потенцією?
Милий, хочеш зайнятися сексом?
Відкушу все що стирчить• 24 апреля 2023
может решил что он вам не нравится? ъотя какой-то вялый, ни поцеловать не попробовал, ни сексом заняться
Відкушу все що стирчить• 24 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Милий, хочеш зайнятися сексом?
да ну...я б после такого вопроса его не захотела как женщина
как то секс спонтанно должен быть, а не после таких вопросов
Бокс-орун• 24 апреля 2023
Пля, це капець 😅 Пішла на другий підхід, бо з першого ніасіліла))
Мотористка• 24 апреля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Так може б у процесі б завівся, але ж він навіть не намагався)
Ми навіть так і не поцілувалися з ним) ані разу за 15 років.
Так треба було відразу запитати, мовляв - що за фігня, я розраховувала на інше. А що тепер гадати...Чому ви тоді не запитали?
Tammy21• 24 апреля 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
сказал выпил многовато накануне
ну такое. и после этого он пропал
Дело не в ’не захотел’. Дело в том, что вы можете нравиться прям очень сильно, а может быть с вами даже хотят в отношения, а не спать от случая к случая. Мужчины тоже бывают людьми;) И вот то, когда у вас на кого-то руки трусятся и ноги подкашиваются, у них тоже есть;)
Борисфенка• 24 апреля 2023
Спомнила баба, як дівкою була
Хлопець хотів сценарій падишаха - він лежить, а ви танцюєте і зваблюєте.
А ви якась скромна. То він і ліг спати.
Відкушу все що стирчить• 24 апреля 2023
Ответ дляTammy21
ну так если нравится то член стоит)
а там лежало

Бокс-орун• 24 апреля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Тому що тільки з ним я хоч цілувалася, і були якісь стосунки
За всі ці роки?)
Начальник Анонимов• 24 апреля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ви просто як жінка не привабили його. Не встав на вас.
Tammy21• 24 апреля 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Мне очень странно читать подобное. Вы о романтической любви тоскуете, ну, там где рыцарь с мамонтом на плече или о позиции определенной?
автор Наполеон Бонапарт • 24 апреля 2023
Ответ дляБокс-орун
За всі ці роки?)
Із них трьох - так.
Проня_Прокоповна• 24 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Милий, хочеш зайнятися сексом?
А він такий: ’Ні, дякую’
Tammy21• 24 апреля 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
ну так если нравится то член стоит)
а там лежало
Человек спал. Люди иногда спят;)
И я не про конкретный случай писала.
Прикуси Язика• 24 апреля 2023
По теме: не встал на рожавшую тетю в платье под одеялом.
Не по теме: Что там с Романом, от чего умерла Лена?
Да, мне интересно. У Донцовой хуже.
Tammy21• 24 апреля 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
А він такий: ’Ні, дякую’
Може і так. І це цілком нормально.
Відкушу все що стирчить• 24 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Человек спал. Люди иногда спят;)
И я не про конкретный случай писала.
он к тому времени проснулся уже, целоваться полез
а в трусах глухо
видимо у автора что-то похожее
у мужчин нравится и член это связанные вещи) если нравится то хочет в любом случае, да и у женщин также
Бокс-орун• 24 апреля 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Да, мне интересно. У Донцовой хуже.
І мені цікаво. Стільки сюжетних ліній введено, і нічо не розкрито)

Ответ дляTammy21
Человек спал. Люди иногда спят;)
И я не про конкретный случай писала.
А я дуже погано спала.
В бюстгальтері було дуже незручно, а зняти не могла, тому що було соромно, ніби я на щось натякаю.
Люблю кетчуп• 24 апреля 2023
Якось не складається.
Вам було 20. Ви багато років гуляли разом, потім ще 5 років одна із пар зустрічалась. Потім пройшло 10 років, а вам 35.
Щось не те вигадуєте. Не складається
Ответ дляБокс-орун
Про Романа не знаю нічого взагалі. І у Олега не питала.
У Лєни була онкологія.
Ответ дляЛюблю кетчуп
Якось не складається.
Щось не те вигадуєте. Не складається
Ну от бачите, яка ви молодець, як хутко все розкусили)
Tammy21• 24 апреля 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
а в трусах глухо
видимо у автора что-то похожее
Вы всегда хотите секса с тем, кто нравится? Вот прям 24*7?)
Шальная коклетка• 24 апреля 2023
Переїв хотів пердіти і чекав поки відвезе вас додому.
Tammy21• 24 апреля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А я дуже погано спала.
Чому ви не цінуєте власний комфорт? Чому просто не проговорили цю ситуацію? Вам психологічно важко?
Відкушу все що стирчить• 24 апреля 2023
Ответ дляTammy21
ну да, а вы нет?
взрослые же люди
Прикуси Язика• 24 апреля 2023
Ответ дляШальная коклетка
Романтика по-украински
Борисфенка• 24 апреля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А я дуже погано спала.
Так ви ж лягли спати, як рицар в доспіхах - плаття, бюстгальтер, туфлі хоч знімали?
Мужик подумав - пів-ночі це все здирати, і заради чого, якщо вона, як колода, лежить? Ще скаже, що згвалтував. Та й не сильно хотілося.
Вирішив поспати.
Шальная коклетка• 24 апреля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А я дуже погано спала.
Треба було ще й куртку вдягнути на всяк випадок шоб точно не подумав шо ви натякаєте.

А взагалі чувак зрозумів шо ви Куку лягли в сукні та й вирішив вас не чіпати.