Родичі бійців ЗСУ вийшли на протести у Кривому Розі: чого вимагають
Багато є загиблих, багато контужених, яких відмовляються лікувати, розповів місцевий волонтер про ситуацію в бригаді.
Родичі поранених військових зі 129-ї бригади Тероборони ЗСУ вийшли на мітинг у Кривому Розі. заявляють, що "поранених бійців не вивозять з позицій", кажуть про "незадовільні умови служби" в бригаді тощо, повідомляє "Суспільне".
Журналісти пишуть, що учасники акції перекрили проїжджу частину. Зокрема, звинувачують командування бригади у неналежному забезпеченні бійців, яких відправляють на "нуль".
Волонтер Віктор Миронов у коментарі "Суспільному" розповів, що разом з колегами підвозив допомогу бійцям 129-ої бригади. "Ситуація дуже складна. У нас бракує автівок для ввезення 200-их, бракує медикаментів, спорядження. Багато є загиблих, багато контужених, яких відмовляються лікувати. Хочемо дізнатися, чому наші хлопці без артпідтримки, без дронів, без нічних тепловізорів, хоча, за документами, вони є. Якщо вони стоять на першій лінії, то вони мають бути всім забезпечені", - розповів чоловік.
Представники місцевої влади, зокрема Олександр Вілкул, та військового командування бригади відмовились від спілкування з мітингувальниками і журналістами. Мітингувальникам натомість запропонували звернутись до військової прокуратури з колективною заявою про те, що передане від Ради оборони майно не дійшло до військовослужбовців.
Чи не працює Вілкул на ворога,разом з усіма представниками Опоблоку?
Alisa.Alisa• 25 апреля 2023
Ответ длячир
Не поняла, какое отношение имеет Вилкул к этому бардаку?
Томущо вір колишній регіонал, разом зі своїм сином.
Will_Be...• 25 апреля 2023
Претензии Вилкулу я понимаю в формате: ’Если ты купил и передал, то где оно?’, но, по факту, кому подчиняется это формирование? Скорей всего - какой-нибудь в/ч, а значит, и минобороны. Тогда, вопросы стоит задавать именно министерству.
НамСвоюРобити• 25 апреля 2023
Ответ длячир
Тому що він на цьому піарився весь час. Що наша бригада ТРО забезпечена краще, ніж всі інші і то організовано його командою.
Цікаво, що значить звертайтеся, чому не доїхало? Куди і що і звідки мало б доїхати?
Ответ дляAlisa.Alisa
Ну это не ответ. Вон Кива - настоящий патриот, ’с марта 2014 года руководил полтавским центром «Правого сектора», а также был региональным политическим руководителем «Правого сектора» на Востоке Украины (Полтавская, Харьковская, Донецкая и Луганская области)’ или ликвидированный слуга народа Поляков?
НамСвоюРобити• 25 апреля 2023
Ответ дляWill_Be...
Передав кому?
От якось те, що волонтери передають, не губиться у в/ч.
Таке вже напридумують у виправдання.
НамСвоюРобити• 25 апреля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
А що вілкул голова військової адміністрації?
Коли тре, то так.)
А як відповідальність, то відразу ні.)
Will_Be...• 25 апреля 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Передав кому?
Таке вже напридумують у виправдання.
Ну, я, например, почитываю Колесника (если не в курсе, командует аэроразведкой 129 бр.’Люфтваффе’), тот регулярно показывает ’подарки от Вилкула’. Значит, доходит же? Если сюда не дошло, но он передал - стоит спросить у командования. Есть же подтверждения передачи?
НамСвоюРобити• 25 апреля 2023
Ответ дляlisulya
А що, хіба воїнів забезпечує місто?
Там питання у тому, що Вілкул типи взяв це на себе. У всякому разі так все подавалось інформаційно.
Ответ дляНамСвоюРобити
Так а як так можна? Є ж якісь обумовлені законом шляхи фінансування.
Ну як це, якщо Кривий Ріг (чи Черкаси, чи інше місто) не пришле свою швидку, то поранених воїнів не вивозять з фронту?
Чогось я думала все не так організовано там.
НамСвоюРобити• 25 апреля 2023
Ответ дляWill_Be...
Так і я про це. Якщо щось передається, то воно доходить.
У якого командування?)
Вілкул ’подарунки’ Миколі напряму передає, а для ТРО обрав шлях ч/з Резнікова?)
У якого командування?)
НамСвоюРобити• 25 апреля 2023
Ответ дляlisulya
Ви читали буквально вчорашню новину про те як ОП ось на днях роздавала бізнесу на папірцях, які бригади вони мають забезпечувати?
Will_Be...• 25 апреля 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
У якого командування?)
Подтверждения передачи есть? в\ч поставила это на баланс, акты прийома-передачи? Если есть - значит, командование получило, а куда уже дело потом - вопросы именно к нему. Если документов нет - тогда вопросы к Вилкулу. И возвращаемся в начало - есть документальные подтверждения передачи?
Ответ дляНамСвоюРобити
О боги,сподіваюсь це ’утка’. У нас он найбільше підприємство в місті виставлено на продаж буквально недавно. Це шо це, бійці якогось формування залишаться без фінансування на невизначений час?
Ответ дляWill_Be...
Це все час, якого немає в рідних. Поки вони вияснятимуть де і хто вкрав, в цей час рідних вбивають. Хіба ж вони мають під час війни цим займатися? Щось таке відбувається, що страшно озвучувати думки.
НамСвоюРобити• 25 апреля 2023
Ответ дляОксана-004e
Кстати, зеленский закрыл тернопольский протезный центр
Почитала. Це триндець. Там не тільки він підпадає. Зато на маратон й іншу хрінь гроші знаходяться.
Ответ дляjesper
Вілкул Олександр Юрійович -
Керівник військової адміністрації Кривого Рогу з 26 лютого 2022 року за презначенням президента.
Не розумію, як можна призначати на такі посади ригів під час війни
Мене це теж дуже дивує.
СБУ де?
Ответ дляlisulya
Так а я не розумію, це приїхала машина за пораненими в якусь точку фронту і відбирає тільки ’своїх’ з свого регіону чи шо? В одній точці ж можуть воювати бійці з різних підрозділів
Так,кожен заберає своїх і все залежить від командування.Десь все чітко працює,а десь командири на 3й лінії бухають і ’ нема часу’.
Will_Be...• 25 апреля 2023
Ответ дляZaviriuha
Я понимаю негодование родных, но не понимаю, почему оно адресовано Вилкулу.