Просто цікаво, що ви думаєте про таку заяву? Я боюсь що це не скінчиться ніколи
Voblochka-26• 25 апреля 2023
Ответ дляDashko007
Фото
там багато чого. у питаннях виходу на кордони він явно не компетентний. на Залужний такими заявами не розкидається
Чашечка кофе• 25 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
В этом году? Он наивный что ли?
Куди там братися Буданову, якщо є порадниці
lisenok_8282• 25 апреля 2023
моя думка: поки пуйло живий, ні про які кордони не може йти мови. він буде нас кошмарити до своєї смерті.
Татьяна-cb91• 25 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Есть логика, здравый смысл и глаза. В этом году выйти на границы 91 это что то из зоны фантастики, лично мое мнение. Никому его не навязываю
Чашечка кофе• 25 апреля 2023
Ответ дляDashko007
Те що, війна буде вважатися війною поки не буде кордонів 1991. Ввжаю що це якщо буде, то через років 5
Вы розумієте, що між тим на чому ґрунтуються ваші прогнози і прогнози керівника розвідки - прірва?
lisenok_8282• 25 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
розвідка вголос ніколи не буде говорити те, що дійсно важливо. тому оті його лозунги на публіку ні про що
Чашечка кофе• 25 апреля 2023
Ответ дляlisenok_8282
Він говорить, але ніяку секретну інформація не розкриває. Це лише висновок з тієї інформація, якою володіє лише кілька людей у країні
Дали полный бан• 25 апреля 2023
Всех их перечитать и обдумать - это думала сломается, каждый день какие-то новые заявы. Но я думаю, что битве за Крым хоть и не в этом году, но быть.
lisenok_8282• 25 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
ну я б так не сказала. ворог теж читає і слухає Буданова. тому він знає, для чого він це говорить. але суть і реальність може бути зовсім не така, як ми собі уявляєм.
Чашечка кофе• 25 апреля 2023
Ответ дляlisenok_8282
Він саме про це казав. Це є частиною однієї великої війни
Чашечка кофе• 25 апреля 2023
Але цікаво спостерігати реакцію тут на прогнози якихось шарлатанів - тарологів та на коментарі начальника розвідки)
lisenok_8282• 25 апреля 2023
я пам´ятаю, як за 2 дні до війни в студії Інтера сиділа Маляр і ще якісь високі чини і вони сміялися і казали, шо ніхто не полізе в Україну, шо це такий психологічний тиск і так далі. після того я жодному з цих ’шоуменів’ доморощених не вірю.
Такі заяви Буданов робить не для того, щоб нас заспокоїти) це скоріше для того, щоб кримчани і не тільки напружилися))) це ж гібридна війна. Зараз з кожної праски всі чують ’наступ-наступ-наступ’, москалі вже мабуть скоро самі бігти почнуть і без наступу, бо просто чекати на щось страшне набагато складніше.
Ответ дляlisenok_8282
Сегодня у медведева рот не закрывается по поводу а мы шарахнем атомной бомбой. В раше сегодня какой-то ’просветительский марафон’, этот придурок там выступает, уже раз десять повторил про бомбу.
Чашечка кофе• 25 апреля 2023
Ответ длячир
Хтось ще сприймає та реагує на цього алкоголіка?