Тумба-юмба• 25 апреля 2023
Кто делал паспорт ребенку в посольстве?
Бред какой-то. На сайте посольства одна информация. В письме пришла абсолютно другая.
Офоромлення паспорта гром. України для виїзду за кордон дитині гром.України до 16 років
Свідоцтво про народження дитини + копія (якщо на іноз. мові з перекладом на українську);
ПГУВК дитини( якщо є в наявності, оригінал і копії
Паспорти закордонні батьків (оригінали і копії);
Внутрішні паспорти батьків (оригінали та копії).
Свідоцтво про шлюб (копія) з перекладом на укр. мову, якщо на інозем.мові;
Фото 3,5*4,5 – 1шт;
Фото 10*15 см, матова, на білому фоні, обличчя займає 60% - 1 шт;
Тимчасова закріла
Обов’язкова присутність дитини віком від 12.
Вартість: 40 дол. строк виготовлення 2-3 місяця (в мирний час)зараз можить бути 5-6 місяців.
За відсутності одного з батьків громад. України. – Пишеться заява, звернення до Посольства України в Республіці Болгарія, що він (вона) дає право своїй неповнолітній дитині (П.І.Б) на виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, дата, підпис. Заява в даний час можить бути написана від руки і роздрукована і принесена нам з повним пакетом документів.
Ця заява можить бути зроблена тільки для тих батьків (чоловіків ), які знаходяться в Україні.
Фото 3,5*4,5 – 1шт;
Тимчасова закріла
Фрикаделька• 25 апреля 2023
В нашій країні - від березня дозвіл від батька скасували як необхідний для виготовлення паспорта дитині віком до 16 років. І з сайту також цей пункт прибрали. Ось іду замовляти - побачимо, як насправді, проте пишуть, що дійсно не потребують. До цього вимагали.
Тумба-юмба
• 25 апреля 2023
Ответ дляФрикаделька
На сайте посольства тоже отменили. А в письме прислали. Спрашивала в посольстве-сказали, что нужно
Фрикаделька• 25 апреля 2023
Ответ дляТумба-юмба
Якась плутанина(((