хутряна володарка• 25 апреля 2023
Подорож Західною Україною. Дуже потрібні поради
Дівчатка, дуже треба ваша допомога. Їдемо вперше в ті краї, бо дуже далеко від нас, на авто. Вирішили зупинитися на пару днів у Львові, подивитися місто. Потім хочемо в гори. Попередньо думаємо в Яремче. Хочется мальовничих краєвидів, смачної кухні та тиші. Можливо, замки подивитися, водопади. Бюджет десь до 25 тис з дорогою. Житло дивлюсь 800-1200 за добу, днів на 7. Хто вже їздив, порадьте, куди цікаво поїхати (дитина підліток). Чи варто в Яремче, чи щось інше розглядати? Якщо хто знає, буду вдячна порадам по житлу, і на що звернути увагу. Чи дуже важка дорога, серпантини? Які ціни в кафе? Куди варто сходити у Львові?
хутряна володарка
• 25 апреля 2023
житло через букінг шукати чи ще є якісь сайти з гарним вибором?
Смячиком• 25 апреля 2023
Їдьте в Яремче, там зупиняйтесь і кожен день в нове місце Косівський базар, Шешори, Буковель
Ручки-Крючки• 25 апреля 2023
Прозвонюйте по житлу.
Мені більш Ворохта в тому регіоні подобається. Яремче досить велике і переповнене людьми.
А так як є машина можна кататись до визначних місць.
Смячиком• 25 апреля 2023
В Буковелі гуцул ленд і підйомник, роледром ( підлітку) - ціни великі в кафе. Якийсь борщик 300 грн. Гарні краєвиди.
В Яремче водопади ,атаркціони, смачна і не дорога кухня,сувеніри. Багато місцевих смаколиків.
Косівський базар це колоритне гуцульське дійство, багато виробів ручної роботи, ковдри кераміка, сири, прикраси.
Шешори класний водоспад і смачний і не дорогий ресторан Аркан над водоспадом.
Коломия в четверг зранку базар вишиванок
хутряна володарка
• 25 апреля 2023
Ответ дляСмячиком
мабуть, таки вірно Яремче обрала відразу. Саме те, що я хочу. Щоб колоритно і не дорого
хутряна володарка
• 25 апреля 2023
Ответ дляСмячиком
Косівський базар, це десь 60 км від Яремче? А щ в ньому такого особливого? В Яремче немає базару? Щоб так далеко не їхати?
Смячиком• 25 апреля 2023
Ответ дляхутряна володарка
По цінам зараз скажу. Наприклад ресторан Аркан запечена форель 200 грн,бограч 90.
В Яремче теж середня страва на дорослулюдинудесь150грн.
хутряна володарка
• 25 апреля 2023
Ответ дляСмячиком
Досить непогано, дякую) Форель та бограч ціна - це порція чи 100 грам?
Смячиком• 25 апреля 2023
Ответ дляхутряна володарка
В яремче сувенірний ринок. Перекупи.
А Косів це саме місцевий колорит. Там самі газдині торгують своїм сиром, копченим мясом. Гончарі продають свій посуд. Це більш про спілкування і дотик до цієї культури. І це яка раз поруч з Шешорами. Зранку на базар за смаколиками і сувенірами, а в обід Шешори і ресторан
Смячиком• 25 апреля 2023
Ответ дляхутряна володарка
порція.
Смячиком• 25 апреля 2023
Ответ дляхутряна володарка
Ось минулої суботи Дві порції форелі, 2 порції запечених овочів, 2 бограча, 5 шматочів торту, заварник чаю, літр узвару та дві кави капучино 1200 грн
Слухи-руки не распускаю• 25 апреля 2023
Мені подобається в Татрові) Краєвиди, повітря - вау! Це між Яремче і Буковелем, і до Ворохти недалеко))
Але тепліше в Закарпатті))
Але ціни на житло нижчі
Але тепліше в Закарпатті))
Але ціни на житло нижчі
ultragringo• 25 апреля 2023
Возле Яремче Женецкий бук водопад,в самом Яремче Дивочи слезы и Шепот.Стежки Довбуша.Три бювета с хорошей водой.Зоопарк.Спа.Поехать можно в Микуличин,Ворохта если близко.
хутряна володарка
• 25 апреля 2023
Ответ дляultragringo
Спасибо. А по бронированию жилья не подскажете, на каком сайте искать лучше?
ultragringo• 25 апреля 2023
Ответ дляхутряна володарка
Не знаю.Мы на месте смотрели и останавливались где понравилось.Сейчас там полно мест везде.
ПочтальЁнша• 25 апреля 2023
Людей, що в школі на географії вчать, що в Україні є ще Західна Україна? Чи безграмотність в крові там ((
НЛОша• 25 апреля 2023
Я б запропонувала поїхати на пару днів у Львов, потім до ІФ, тут взяти тури вихідного дня на суботу та неділю куди хочете по окрузі. Графік і маршрути можна подивитись. Ну потім ще день на ІФ и ще кудись поїхати самостійно. Бо житло і харчування в ІФ значно дешевше, ніж в Яремче.
хутряна володарка
• 25 апреля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Удалено администрацией...
хутряна володарка
• 25 апреля 2023
Ответ дляНЛОша
Я розглядала такі варіанти, це якщо б поїздом, то так би і зробила. Чоловік машиною хоче. А я хочу гірськіх колоритів, прокидатися і бачити гори)))
ПочтальЁнша• 25 апреля 2023
Ответ дляхутряна володарка
Удалено администрацией...
Україна — унітарна держава, 133 стаття Конституції України передбачає систему адміністративно-територіального устрою, де поділ на регіони за напрямами відсутній.
Так, є у нас історичний поділ 15 етнокультурних регіонів: Середня Наддніпрянщина, Полісся, Волинь, Поділля, Галичина, Підкарпатська Русь (Підкарпатська Україна), Буковина, Покуття, Південна Бессарабія, Таврія, Крим, Запорізька Січ, Донщина, Слобожанщина і Сіверщина.«Західної» чи «Східної», «Північної» чи «Південної» України, як бачимо, поміж них немає.
Ідеологічний бік цього мовного питання — не розділяти країну за культурними відмінностями, адже саме московські наративи акцентують на тому, що «Східна» і «Західна» — геть різні «України», що обґрунтовує бажання москви розкраяти нашу державу на скибки і позбавити суверенітету.
ПочтальЁнша• 25 апреля 2023
Ответ дляхутряна володарка
Удалено администрацией...
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) (англ. Central and Eastern Europe (CEE)) — загальний термін для групи країн у Центральній Європі, Південно-Східній Європі та Східній Європі, зазвичай означає колишні комуністичні держави у Європі. Він знаходиться у вжитку після колапсу Залізної завіси у 1989–90 роках.
Лівий Локіть• 25 апреля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Удалено администрацией...
ПочтальЁнша• 25 апреля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Удалено администрацией...
Без образів• 25 апреля 2023
Ответ дляхутряна володарка
так, а що?
Напевне про повістки мова мала би бути
хутряна володарка
• 25 апреля 2023
Ответ дляБез образів
Напевне про повістки мова мала би бути
та напевне. Ну якщо так цікавить, то чоловік енергетик, в нього бронь)
Боже, чого ж всі злі такі? Чи це тільки в анонімних темах такі грамотні всі? Я до останнього не могла і ще не впевнена, що зможу наважитися кудись поїхати, бо війна! Як же можна відпочивати в такий час, совість мучить. Але розумію, що якщо і цього літа не поїду, то ще рік так не витримаю просто, сил немає, треба перезагрузитися. Від кордону 30 км, за цей час вибухів наслухались, час и за себе подумати