Ужгород• 25 апреля 2023

Блогери Абишо хтось дивиться?

Дізналась про них недавно. Почала дивитись і знаєте вроді дурня і нічого такого але ця людська простота притягує. Нема тої «інстаграмної картинки». Прості люди як з села))
Мені подобається. А хтось ще їх дивиться?
Мені б хотілось побільше от саме схожих блогерів простотою а не мій чудовий ранок вона вже намальована все так ідеально ідеально
Або все під ідеал як в Саші бо… ну не вірю я в то
ША! я прийшла!• 25 апреля 2023
Да, картинка уже не в топе. Люди не ведутся на эту показуху. О ком вы пишите - не знаю. Не видела их)

Скажений гудзик• 25 апреля 2023
А имена блогеров будут ? )
автор Ужгород • 25 апреля 2023
Ответ дляСкажений гудзик
А имена блогеров будут ? )
Вони так і називаються «абишо»)))
Скажений гудзик• 25 апреля 2023
Ответ дляУжгород
Вони так і називаються «абишо»)))
ааа
не здогадалась
ні, ніколи не чула про них