Перша на селі• 25 апреля 2023
У кого світлі м’які обідні стільці
Ось такого плану. Ви не пошкодували про вибір світлого кольору?
a.ostroverh• 25 апреля 2023
У меня молочные
Но я брала какой-то класс ткани, который для кафе. Не знаю как вино красное (оно в промо роликах было), но кофе оттирается)
24 февраля вылила чашку заварного кофе, протёрла (развезла я бы сказала). Химчистка была аж в начале июня, и ни следа
Перша на селі
• 25 апреля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
У меня наверное темнее. Не пожалела.
Так , набагато. Я просто знайшла по хорошій ціні, але світлі, думаю чи то брати чи гроші на вітер
Вот Она Я• 25 апреля 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Если есть дети , особенно маленькие, то нет, нет, еще раз нет.
100% Ми переїхали, коли сину не було року, тому в мене не м‘які )))
IQ 80• 25 апреля 2023
Ні)
Зараз буває таке, що й джинси пофарбувати можуть і т.п. не кажучі вже про дітей, випадковості і т.і.
Мене навіть одна б пляма дратувала. Хоч як би я не хотіла, але на кухню лише те, що можна одразу протерти.
Перша на селі
• 25 апреля 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Маленьких немає але мій підліток грязнуля
Перша на селі
• 25 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
Ні)
Це точно, ви праві.
Астоновитесь!• 25 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Тогда я б не поккпала такие. Берите из моющейся ткани
Color never seen before• 25 апреля 2023
В мене приблизно такий колір Мені подобаються, гарно виглядають і приємні на дотик. Звичайно нема чого на них бризкати томатним соком бо важко буде вивести.