Миловидна леді• 26 апреля 2023
Сбережения и кредит, как правильно совместить?
При покупке недвижимости в кредит вы оставляли часть сбережений или все выкладывали на первый взнос?
Собираюсь брать кредит, но мне как-то боязно жить в ноль, платить кредит и не иметь никакой подушки.
Чарівна патика• 26 апреля 2023
Залиште трохи накопичень, щоб у разі непередбачуваних обставин Ви змогли зробити внески по своєму кредиту на протязі 3-6 місяців. Проаналізуйте наскільки стабільне ваше життя, та визначте для себе цей термін.
Якщо перший внесок ніяк не впливає на процентну ставку, то дивіться як вам буде зручніше.
Сорока-ворона• 26 апреля 2023
Я бы оставила запас на примерно 4-5 платежей. Вдруг что-то пойдет не так, чтобы было чем платить
Дюймовочка• 26 апреля 2023
Залишила заощадження і не пошкодувала. За чотири роки виплати кредита сталось стільки непередбачуваного, шо якби не заощадження, то і не викрутилась би.
Заздрість то погано• 26 апреля 2023
Конечно у Вас должны быть средства всегда! Полностью обнулить свой запас, хоть берёте кредит, хоть нет, нельзя.
Заюшка_хозяюшка• 26 апреля 2023
Як брали іпотеку, клали на рахунок з запасом і залишали на один платіж, решту списували