Жена_КотораяСтена• Изменено 25 апреля 2023
Чоловік позичив гроші. Неприємно.
Домовлялися з чоловіком не позичати гроші, бо було неприємні інциденти. Дзвонить мені і питає, я позичу гроші називає суму і терміни (позичальник поруч сидить, я його чую). Тотбо перекладає відповідальність на мене. Я розсердилася і кажу - розбирайся сам. Приходить додому і каже позичив (називає суму більшу і на більший термін ніж казав по телефону). Каже, друг гарний він точно віддасть. Так, людина непогана, але в країні війна. Що буде завтра ніхто не знає. Сума не така і велика (до 1000 у.е.), але для нас суттєва, особливо зараз. І от як до нього донести щоб не позичав? І було не віддавали або віддавали з трудом. І не доходить.
Ля-ля-ля• 25 апреля 2023
Мало Вашему мужу не возвращали. Ещё два-три раза не вернут и ничего говорить самой не придётся.
Жена_КотораяСтена
• 25 апреля 2023
Ответ дляГомосноб
Ну меня бы не смутило сказать нет.
Я так розвалилася, що він перекладає на мене відповідальність. Треба було теж сказати ні. Але ж домовлялися.
Жена_КотораяСтена
• 25 апреля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Ви що то погані люди. А черговий позичальник хороший. Він віддасть. Я в шоці. Посварилися страшенно.
МинерАлочка• 25 апреля 2023
Автор, не понятно, почему твердо не сказали мужу - нет!
Муж зарабатывает на этом или просто выручил друга?
Дикая Роза• 25 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ну, ми Вам поспівчуваємо. Більше нічим не допоможемо. Дай Бог, щоб віддав той позичальник вчасно.
Жена_КотораяСтена
• 25 апреля 2023
Ответ дляМинерАлочка
Нє, я розумію, я винна в цій ситуації.
Жена_КотораяСтена
• 25 апреля 2023
Ответ дляВкаблучках
Придумайте причину потреби коштів, заміна пральної для прикладу
В людини цих грошей немає зараз. Він для справи позичав.
Ля-ля-ля• 25 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Бесполезно ссориться.
У Вашего мужа и так самооценка занижена, раз не может сказать нет. И признания не хватает, что он крутой перец.
А Вы ещё ссоритесь(((
Бутербродница• 25 апреля 2023
у меня муж до женитьбы постоянно одалживал, в 2009 одолжил 150 долл тогда это была большая сумма, а заемщик кстати при деньгах, досихпор отдает
МинерАлочка• 25 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Нє, я розумію, я винна в цій ситуації.
Может, муж перед ’’позичальником’’ как раз и ждал вашего четкого ответа
Жена_КотораяСтена
• 25 апреля 2023
Ответ дляДикая Роза
дякую. Я засмучена - словами не передати. По перше домовлялися. По друге набрехав мені за одну суму а позичив більше. По третє знав, що посваримося і все одно позичив. Я фігію просто.
Тема мабуть просто пожалітися. Я розумію, що дівчата мені тут можуть тільки поспівчувати. Але хочзаспокоюся може трохи.
Статус Ква• 25 апреля 2023
Ви не праві. По телефону можна було сказати ’Вася, у нас же домовленість з тобою, що ми не позичаємо нікому і це принципова позиція. Нащо ти дзвониш? Показати людині, що ти не проти, алеж дружина? Так от, наша з тобою домовленість незамінна і дзвонити мені не треба з цього питання ніколи’. А якщо Ви сказали ’розбирайся сам’, то от він і розібрався.
Жена_КотораяСтена
• 25 апреля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Бесполезно ссориться.
А Вы ещё ссоритесь(((
Я просто не можу зрозуміти, для нього друг (черговий) важливіший за сім’ю.
Пожарник• 25 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Так может он и хотел, чтоб вы сказали, нет
Тримаю свічку• 25 апреля 2023
Это капец, конечно, звонить так, чтобы человек, о котором речь, рядом сидел и слушал….
Жена_КотораяСтена
• 25 апреля 2023
Ответ дляМинерАлочка
Просто виручив.
Ля-ля-ля• 25 апреля 2023
Ответ дляБутербродница
А мы с мужем всегда вдвоём принимали решения давать кому-то взаймы или нет)))) раз пять не отдали суммы свыше 2000$ и нам как бабка пошептала
Теперь, как наша маленькая дочка говорила, когда кто-то пытался у неё деньги просить: дени неее))) и активно вертела головой с права на лево.
Жена_КотораяСтена
• 25 апреля 2023
Ответ дляМинерАлочка
Була домовленність - ніяких позичань більше.
Так, чекав, бо переклав відповідальність на мене.
Я вважаю то неправильно. По телефону я раздратовано дала зрозуміти, що мені це не сподобалось. Але ж все одно позичив.
Статус Ква• 25 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Так, він хоче бути хорошим для інших, може є якась травма. Але річ в тім, що хорошим для сторонньої людини для нього бути важливіше ніж інтереси найближчих людей -сім´ї. Тож тут треба м´яко це до нього доносити.
УраганнаЯ• 25 апреля 2023
Це така людина, Мій ходив носив мішки з цементом безкоштовно знайомому який робив ремонт і гіпсокартон пішки на 9 поверх, поки той був у відрядженні і не один раз! Через місяць попросили його (для перевірки) перевезти диван на іншу квартиру - той відмовився. Потім на шашликах розповідав, що є спеціально обучені люди і кожен займається своєю справою))
А займав гроші мій чоловік безліч разів, у тч на похорон бабці (ще живої просто привід).
Та коли почав себе цінувати і міркувати про все - то почав вміти говорити НІ. То я багато років з ним працювала, років 5+ і накопичилося у нього))
Елена Бисерная• 25 апреля 2023
Скажу так, у меня кума частенько отдалживала небольшие суммы денег, я думала, что у человека хватит совести перестать мне вылазать на голову, но я однажды при очередной просьбе ей сказала... перестань решать свои финансовые проблемы через мой доход.. она конечно обиделась и извинилась.. отношения остались, но иногда просто можно взять и прямо сказать нет... взрослые люди должны решать вопросы по взрослому, а не сопли жевать, а когда сумма при отдалживании значительная, то лучше оформить юридически. Думаю эта операция у многих халявщиков заемных денег отобъет желание их отдалживать
Не вмію заміряти• 25 апреля 2023
Вы с мужем -сладкая парочка. И ему, и вам неудобно сказать нет. Вы злитесь на мужа за то, что сами не смогли открыть рот и сказать ’нет’
УраганнаЯ• 25 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Він не вміє відмовляти. Мій чоловік був такий самий.
Жена_КотораяСтена
• 25 апреля 2023
Ответ дляСтатус Ква
Так я винна в цьому. Але ж начорта мені дзвонити взагалі? Друга він все одно загубить. Бо після позичань друзі десь діваються.
Жена_КотораяСтена
• 25 апреля 2023
Ответ дляТримаю свічку
От саме в цьому я розізлилася. Якби він прийшов до мене і наодинці спитав - я б сказала ні. А так при позичальнику питати в жінки, з якою домовився не позичати. На голову не налазить.
Статус Ква• 25 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Бо він така людина, Ви правда не розумієте з ким живете? Не вміє відмовити, то зробіть це Ви.
Пишу з калідору• 25 апреля 2023
Ваш чоловік не вміє казати ні, хоче бути хорошим для всіх. треба було вам відмовити. Для того й телефонував. Але й ви хочете бути хорошою
Жена_КотораяСтена
• 25 апреля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Так я ніколи взагалі не позичаю. Ну максимум пару сотен гривень. Все.