Мастер Пис• вчера в 22:53
Я знаю , що дурне питання, але
Трамп вже сказав, що гроші налом давали на це все, не при ньому, але до нього. Вагонами
Більше не буде
Європа російські активи не дає
Нащо і кому ми продали копалини ?
І чому кожний українець в боргу на 8 кусків ?
Розумію, що питання такі собі
Але, то не для срачу
Може хтось пояснить, спокійно
Ми якісь угоди по світу підписували
Потім продали копалини
Потім людей на сто років
Ще в боргу ?
Більше не буде
Європа російські активи не дає
Нащо і кому ми продали копалини ?
Розумію, що питання такі собі
Але, то не для срачу
Може хтось пояснить, спокійно
Ми якісь угоди по світу підписували
Потім продали копалини
Потім людей на сто років
Ще в боргу ?
Мастер Пис
• вчера в 22:55
Ответ дляЛюбительница
Копалини взагалі тупо просрали
Це типу нас кинули ? За що ми їх підписали ?
Мастер Пис
• вчера в 22:55
Ответ дляЯк_наготую...
Та з копалинами - то взагалі фількіна грамота
Значить не одній мені здалося
Пластилин_Колец• вчера в 22:56
Долги нашей страны перед миром будут выплачивать еще несколько поколений.
Мы по жизни бумажки всякие подписываем и как видно, то толку с них 0
Мастер Пис
• вчера в 22:56
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А що таке ’людей на сто років’? Це ви про шо?
Про угоду з Великобританією
Мастер Пис
• вчера в 22:57
Ответ дляНе заздріть тьоті
Я не хочу дивитись відео
Я хочу якесь адекватне пояснення, може хтось то може
Бо мені то вже цирк, а зоопарк
Единорог_помог• вчера в 22:58
Да, нас растерзали, обокрали, надели ярмо на многие десятки лет. И это мы не знаем что за документы были подписаны на 100 лет с Британией и еще какие-то тайные соглашения с другими странами
Не заздріть тьоті• вчера в 22:58
Ответ дляМастер Пис
Я не хочу дивитись відео
Бо мені то вже цирк, а зоопарк
В видео ответ
Я тут с краю постою• вчера в 22:58
И почему эти вопросы задаёте советчицам. Задайте их президенту и его команде.
Мастер Пис
• вчера в 22:58
Ответ дляНе заздріть тьоті
В видео ответ
То відео явно ШІ, я вже хочу з живою людиною розмовляти
Тюрюнь_Тюнь• вчера в 22:59
Ответ дляМастер Пис
Про угоду з Великобританією
Ви її явно догори дригом читали. Там норм. Копалини да, там найвеличніший просрав все. Але то ’обіцянки-цяцянки дурному радість’, їх можна виконати так красиво, що ті мародери самі звалять.
Дама с собачкой• вчера в 22:59
Ответ дляМастер Пис
А що саме ви підписали? І про які саме копалини йде мова? Це така ж сама афера, як копалини на російській півночі) хуйло Трампу пропонував.
Ви не помітили, що Трамп вже успішно забув про наші копалини? А знаєте чому? Бо ніхто не знає чи вони взагалі там є. Щоб знати це точно треба провести геологорозвідку, а її ніхто не проводив. І не скоро проведе.
Мастер Пис
• вчера в 22:59
Ответ дляЯ тут с краю постою
В мене нема доступу, щоб таке питати
Я питаю, бо може хтось розуміє більше. Я зовсім не політик і не поряд
Мастер Пис
• вчера в 23:01
Ответ дляДама с собачкой
Ну таке собі пояснення
Я відписала вам дім, а в мене там консервація
Знайдете, як зайдете
Але, чому ми досі всі в боргу
Знайдете, як зайдете
Але, чому ми досі всі в боргу
Фокус-Покус• вчера в 23:02
Ответ дляМастер Пис
В мене нема доступу, щоб таке питати
Так а що вже питати? Треба було голову вмикати у 2019-му, коли гумориста нуль в політиці обирали на вищу посаду в державі.
А зараз маємо те, шо маємо ...
Потринділиця• вчера в 23:03
Ответ дляМастер Пис
Це для майбутньої відбудови країни
Зараз це ні на що не впливає
Просто викрутили руки і вимусили підписати
Зараз це ні на що не впливає
Борисфенка• вчера в 23:03
Ответ дляМастер Пис
В мене нема доступу, щоб таке питати
Не беріть дурного в голову, а важкого в руки.
Йде війна, міняється влада періодично, папірці підписують, але умови не виконують. Як воно буде далі, ніхто не знає.
Мастер Пис
• вчера в 23:03
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Хто звалить ? Ніхто не валить
Вчора прийшла похоронка на сусіда і однокласника
Аж три тижні повоював
Таких він вже сотий мабуть, на кутку
Аж три тижні повоював
Таких він вже сотий мабуть, на кутку
Бяки-козяки• вчера в 23:04
Помимо прочего меня тревожит еще вот это
‼️До 9 млн жителів може скоротитися населення України до 2100 року, — Reuters пише, що Україна перебуває на межі демографічної катастрофи
Через повномасштабну війну, населення України скоротилося з 42 млн до 36 млн. Очікується, що до 2051 року це число знизиться до 25 млн.
Україна також має на сьогодні найвищі показники смертності та найнижчі показники народжуваності у світі (1 новонороджений на 3 смерті).
Мастер Пис
• вчера в 23:04
Ответ дляФокус-Покус
А зараз маємо те, шо маємо ...
Я не обирала гумориста і до гумориста війна вже була
Мастер Пис
• вчера в 23:05
Ответ дляБяки-козяки
До сотого року я не доживу
Бяки-козяки• вчера в 23:05
Ответ дляМастер Пис
До сотого року я не доживу
Как и наша держава, с такими успехами
Дама с собачкой• вчера в 23:06
Ответ дляМастер Пис
Ну таке собі пояснення
Знайдете, як зайдете
Але, чому ми досі всі в боргу
Знайдете, як зайдете
Але, чому ми досі всі в боргу
Неправильна аналогія. Ви підписали мені консервацію, а не дім, яка МОЖЕ бути розташована у будинку ваших родичів. А може і не бути. Ви думаєте, що вона там є. Але щоб переконатися в цьому, треба провести ревізію будинку, а у вас такої можливості нема і не скоро з´явиться. І щоб дістатися до того будинку на дорогу треба викинути купу грошей і часу. І може виявитися, що там взагалі консервації нема, а лише пусті банки чи взагалі погріб не передбачений.
Оце саме те, що Україна запропонувала США.ь
Фокус-Покус• вчера в 23:07
Ответ дляМастер Пис
Ну може і не ви конкретно, але ж хтось(73%) за його та весь його кривавий крадійський квартал проголосував
Дама с собачкой• вчера в 23:08
Ответ дляМастер Пис
Хто звалить ? Ніхто не валить
Аж три тижні повоював
Таких він вже сотий мабуть, на кутку
Аж три тижні повоював
Таких він вже сотий мабуть, на кутку
У вашому ’кутку’ з комп´ютерами лише воюють за зарплату. Ви 💯 створюєте ’потрібні’ теми на українських ресурсах за гроші і розганяєте ’правильну’ думку.
Такі теми дуже легко розпізнаються і стиль написання видає.
Мастер Пис
• вчера в 23:09
Ответ дляДама с собачкой
То ви не вчили географію в школі