Жена аллигатора• 26 апреля 2023
Кто покупал такие лосины ?
Как они вам ?
На бёдра 96 брать меньший иди больший размер , там их два .
Не просвечиваются ?
Жена аллигатора
• 26 апреля 2023
Жена аллигатора
• 26 апреля 2023
Ответ дляБаба_Воля
Виглядають, як бабусині колготи
Я на улице видела на девочках , мне нравится и вроде не просвечиваются
Ленивица-красавица• 26 апреля 2023
У мене сірі і чорні, не просвічують, не спадають
Але єдине, ота полоска заважає робити розтяжку в позах близьких до шпагату)) якщо не збираєтесь сідати на шпагат - то все ок))
Розмір вам швидше за все той, що менший
Я замовляла той що менший, але чомусь чорні лосини здаються більшими, ніж сірі) можливо, продавець переплутав і поклав мені чорні на розмір більші.. не знаю ... (бо на самих лосинах розмір не вказано)
Планую ще такі велосипедки собі брати)
Розмір вам швидше за все той, що менший
Планую ще такі велосипедки собі брати)
Щас ухожу• 26 апреля 2023
У меня в рубчик такие,но без проймы этой на опе.берите l-ку просвечивать не будет.просто влезть,то влезете и в s,но будет просвечивать сильно
Eleno4ka_83• 26 апреля 2023
У меня бедра 95см, я сначала взяла М. Они были нормально, но не комфортно. Я поменяла на Л. Отлично. У меня со складкой на попе. Не прослеживается, мягкие, приятные.