Неновая почта• 1 час назад
Вже майже щодня стаються напади на українців в Польщі
Постійно в новинах читаю тепер......Я була в Польщі в березні 2022, довелось виїхати з Києва на пару місяців. Я пам´ятаю тільки величезну допомогу і підтримку від поляків в той час. Як від уповноважених осіб, так і від простих людей. Що сталося? Ті люди і ці, що зараз нападають - це просто різні люди?
Байрактарна• 1 час назад
нам, те, кто рискует жизнью постоянно, не понять проблем этих выехавших, как и им начхать на наши проблемы.
Пополняю_Карму• 1 час назад
Это не люди. Люди какие были такие и остались. С 22-го правительство сменилось. Политика изменилась.
Пирожкиня• 1 час назад
Ответ дляБайрактарна
Так нє ранять що ви зайшли в цю тему щоб нам про це розказати?
Сирожено_пирожено• 1 час назад
Раньше было отношение лучше чем сейчас.
Вообще Польша скатилась в откровенный нацизм.
Но они всегда не любили украинцев, считали вторым сортом.
В Польше живет сотни тысяч белорусов - их почему-то не трогают.
Сирожено_пирожено• 1 час назад
Ответ дляПополняю_Карму
Нападают, избивают, угрожают не политики на улицах.
А обычные Агнешки, Бартеки и Катажины.
Неновая почта
• 1 час назад
Ответ дляБайрактарна
До чого це? Я пишу про зміну ставлення поляків до нас.
Пополняю_Карму• 1 час назад
Ответ дляСирожено_пирожено
А обычные Агнешки, Бартеки и Катажины.
они видят, что им за это ничего не будет.
Неновая почта
• 1 час назад
Ответ дляGvenna
Менше інтернет читайте.
Тобто нападів немає? І всі ці фото і відео - фейк?
Сирожено_пирожено• 1 час назад
Ответ дляПополняю_Карму
Ну так логично, что и раньше эта ненависть была в обществе.
Смысл ехать и сидеть там, где тебя ненавидят?
Пирожкиня• 1 час назад
Це страх, страх перед майбутнім, невизначеністю. Цей страх оформлюють у страх війни, бідності і т.д. І ці страхи спрямовуються проти українців. Типу війна через Україну перекинеться на Польщу, хай здаються щоб війна припинилася, вони нашу роботу забирають і т.д. Ну і уряд дав зелене світло антиукраїнським настроям. Я бачу все те саме в Німеччині, як тільки тут уряд зміниться буде те що в Польщі
Неновая почта
• 1 час назад
Ответ дляСирожено_пирожено
От в тому й справа, що тоді я не бачила ніякої ненависті. Підтримка і допомога була щира.
Пез Году Неделя• 1 час назад
Пустити свиню під стіл, вона вилізе на стіл ще й посередині нього насре.
Леди Г• 1 час назад
я зараз в Варшаві ще такого відношення з початку війни не зустрічала, меньше слухайте новин...та бувають такі україці які себе теж не можуть норм поводити в іншій країні
Пополняю_Карму• 1 час назад
Ответ дляЗабобонний фрукт
И что нас в Украине должно это волновать?
ну как знать. может вам завтра туда придётся драпать.
Забобонний фрукт• 1 час назад
Хорошо выслушать две стороны. А не получив по балде писать во все тг каналы украинские. Может там быдлу обьясняли
Каяспер• 1 час назад
У нас свои же внутри страны за язык цепляют, а там другая страна..
и причина в 90% именно язык, у них агрессия на украинский. Те, кто говорят на русском, не вызывают таких бурных эмоций..
Правильно сказали выше, это все результат политики. Как у нас в стране, так и в Польше..
Ответ дляНеновая почта
У вас або чорне все або біле. Або вас в Польщі облизують в 2022 або пиздять в 2026. До речі, ви там коли були востаннє? Я того тижня у Варшаві була. Взагалі не відчула що я за кордоном. Тільки мова інша.
По вашому питанню - напади є. Від таких от, накручених інтернетом. Переважна більшість - люди як люди. Не кусаються.
Бритоножка• 1 час назад
Є багато причин для цього
Хто з якими українцями стикався, бо серед наших бидлоти вистачає, і вони псують репутацію взагалі всіх.
Змінилась політика голови країни, і люди, які мали претензії але побоювались висловити, вважають що тепер можна. Вірніше не бояться.
Набридли. Наші не просто прийшли біженцями. Наші не вміють сидіти тихо, і це не погано. Відкрили магазини, бізнеси, майже в любій галузі вже купа наших. І ми намагаємось своє принести ’в чужий монастир’. В багатьом це не подобається. Поляки були б раді якби жили як раніше, в тут зміни не з їх подачі.
Наші себе світятьі нашу проблему теж. Молодці. Але оці мітинги, виступи подобаються далеко не всім.
Статус. Наші намагаються помилитись назавжди і лишитись. Багато наших. Це теж не подобається. Думали ж що це тимчасово, а ні.
Не подобається, що ми виявились не відсталим народом, в цивілізованим в плані рівня життя. Купуємо житло, знімаємо, чим підняли ціни взагалі, бо попит. В тому ж житлі комфортні умови - в це не завжди по їх правилах. Ті ж кондиціонери, наприклад.
Наша війна дістала. Ми на шпальтах всього вже тривалий час. Через нашу війну всюди піднялись ціни. Ми розуміємо хтт винен. В вони ні. Для них винні ми, що не можемо домовитись і припинити.
Ще багато причин можна придумати. Для кожного вона своя.
Забобонний фрукт• 1 час назад
Ответ дляСирожено_пирожено
Какая ненависть, вы вспомните как Польша помогала в первое время, как людей встречали, селили по своим домам, кормили на границе, помогали.
Теперь наше быдло оперилось и ведёт себя как свиньи
ГейТуда• 1 час назад
Як в Україні мову свою не вивчили добровільно, то тепер хочеш не хочеш, польську учити доведеться. Якщо по мордв не хочеш заробити. І москаленят своїх теж будуть польською вчити шпрехати.
Бритоножка• 1 час назад
Ответ дляНеновая почта
Зміна уряду підштовхнула.
Минулий був проукраїнським і люди сиділи мовчки. Зі зміною уряду з´явилась сміливість і типу підтримка.
Зараз ці ситуації потрібно розголошувати, щоб бачили яке покарання світить - притихли б
Ответ дляЛеди Г
І я оце їздила на кілька днів, Варшава ахуєнна)
Українських прапорів не видно, бачила пару біля офіційних установ.
Антиукраїнських написів не бачила взагалі в настінних живописах, а я багато ходила ну і роздивлятись люблю.
Польську не знаю, в жодній Жабці та інших закладах за українську мене не образили)
На заправці тільки десь в області бачила історичний журнальчик з темою про УПА на обкладинці. Кілька перших сторінок про нас а далі про своє шось.
ГейТуда• 1 час назад
Ответ дляКаяспер
Ви колись чули в Польщі українську?
Після війни маю на увазі.
Може ,5-10%. Решта все москальською чеше.
Після війни маю на увазі.
Бритоножка• 1 час назад
Ответ дляЛеди Г
Є таке нажаль.
Моя компанія працює в Варшаві і в Польщі в цілому. Це пасажирські індивідуальні перевезення
Наші авто з укр номерами вже били, поливали брудом. Зараз авто на польських номерах, але якщо висить прапорець - теж можуть пошкодити.
Наші водії стикаються часто останнім часом. З оцим ’Пердоляй’.
В Німеччині теж буває, але там люди більше власні кордони цінують і є межі дозволеного.
Каяспер• 1 час назад
Ответ дляГейТуда
Ви колись чули в Польщі українську?
Після війни маю на увазі.
Очень много украинского языка, за всю Польшу не скажу конечно, а в Варшаве достаточно
Русского, а не москальского, тоже много, но там и белорусов много - у нас в доме многоэтажном 50/50 украинцы с белорусами, из тех 50 украинцев 25/25 укр язык и русский, вот и получается что на улицах 75 русский и 25 украинский
Бритоножка• 1 час назад
Ответ дляГейТуда
В більшості випадків як раз йдеться про спілкування між собою українською. Коли починали до того, хто нападав, спілкуватись польською - все одно продовжували агресію. Та дівчинка в транспорті, наприклад.
Дайте подуться• 1 час назад
Ответ дляНеновая почта
Всегда видно больше неадекватов
10 дебилов покажут по тв и в новостях
1000 адекватных останется незамечеными
Пс. Наши тоже в польше творят дичь. Это значит что все украинцы такие?
10 дебилов покажут по тв и в новостях
1000 адекватных останется незамечеными