Я брала минулого року в Києві, все сподобалось. Вибір непоганий, моделі сучасні, не колхозні. Я брала не пишне, а таке, що по фігурі, хоча там були різні.
Я не в Києві, але підкажіть адресу. Якщо у себе не знайду, то готова і проїхати)
Я выходила замуж ровно 4 года назад и выбор платьев был просто никакой в Киеве. Я покупала в итоге заграницей. В салонах мне говорили, что я хотела, большинство шьет, а не покупает готовое
Мені сподобалась одна сукня в салоні) але 25 тисяч. Ті що гарні від 10. Ми весілля не плануємо робити. Суто для фотосесії купити сукню шкода.