Весела моль• 26 апреля 2023

Хто брав у оренду весільну сукню, як з вибором?

Чи тяжко знайти адекватну сучасну сукню?І взагалі чи залишились задоволені?
Украиночка• 26 апреля 2023
Я брала минулого року в Києві, все сподобалось. Вибір непоганий, моделі сучасні, не колхозні. Я брала не пишне, а таке, що по фігурі, хоча там були різні.
Пуки-куки• 26 апреля 2023
Покупала. Первый прокат, выбор скромный. Дальше видно, что бу
автор Весела моль • 26 апреля 2023
Ответ дляУкраиночка
Я не в Києві, але підкажіть адресу. Якщо у себе не знайду, то готова і проїхати)
Привіт з ботойбіччя• 26 апреля 2023
Я выходила замуж ровно 4 года назад и выбор платьев был просто никакой в Киеве. Я покупала в итоге заграницей. В салонах мне говорили, что я хотела, большинство шьет, а не покупает готовое
автор Весела моль • 26 апреля 2023
Ответ дляПуки-куки
Дивилась сукні, щоб купити гарну в підлогу, то мінімум 10 тисяч. Ми весілля не плануємо. Суто фотосесія, тому невигідно.
автор Весела моль • 26 апреля 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Мені сподобалась одна сукня в салоні) але 25 тисяч. Ті що гарні від 10.
Ми весілля не плануємо робити. Суто для фотосесії купити сукню шкода.
Привіт з ботойбіччя• 26 апреля 2023
Ответ дляВесела моль
Ну это какие-то недорогие платья. Все что я меряла вот 4 года назад были не дешевле 30 тысяч
Украиночка• 26 апреля 2023
Ответ дляВесела моль
Ось, у них можна на сайті подивитись і в інсті. Метро університет.

https://dressforday.com.ua/ua/vesilni
автор Весела моль • 26 апреля 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Можливо. Я ціни на сукні не знаю, бо глобального весілля не хочемо і суто «забігла» в декілька салонів, аби зорієнтуватись.
автор Весела моль • 26 апреля 2023
Ответ дляУкраиночка

https://dressforday.com.ua/ua/vesilni
Велике дякую.
Пуки-куки• 26 апреля 2023
Ответ дляВесела моль
Может на фотосессии не будет видно, что платье после химчистки
Привіт з ботойбіччя• 26 апреля 2023
Ответ дляВесела моль
Вам будет дешевле посмотреть просто светлое красивое платье, не свадебное
автор Весела моль • 26 апреля 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Купила на розпис коротке світле. Але хочу на фотосесію в підлогу і весільне.
Непогодка• 26 апреля 2023
Ответ дляВесела моль
Який у вас розмір, об´єм грудей?