Сапай вазони• 27 апреля 2023
Чи всі стоматологи в дорогій клініці так якісно виконують роботу?
Ось ці імениті стомат клініки
Наприклад Захаренко, Аванто та інші (які відомі своїми дорогими цінами) чи там справді талановиті стоматологи?
Неновая почта• 27 апреля 2023
Я была в Захаренко клинике. Очень довольна. Делают под микроскопом, дают гарантию. Все ли так делают - не скажу. Но раз дают гарантию - значит отвечают за свою работу
Птица секретарь• 27 апреля 2023
У мене недорога клініка. Лікар - профі. За місяць усе зайнято (( З приводу дорого = якісно, не впевнена
Саджу все зарання• 27 апреля 2023
нет. точно знаю. нужно идти на конкретного доктора.
но то, что доктор после хорошей клиники не захочет идти в бюджетную, это факт. по этому цена определяет качество.
Сапай вазони
• 27 апреля 2023
Ответ дляНеновая почта
А ви в якого саме були лікаря?
Сапай вазони
• 27 апреля 2023
Ответ дляПтица секретарь
Ваш лікар в Києві? Можете порекомендувати
Саджу все зарання• 27 апреля 2023
Ответ дляПтица секретарь
а який сенс працювати лікарю в недорогій клініці, якщо вона профі і так багато пациєнтів?
Птица секретарь• 27 апреля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Значить, є сенс, раз працює)
Саджу все зарання• 27 апреля 2023
Ответ дляПтица секретарь
Значить, є сенс, раз працює)
ну кожен лікар реально оцінює свою роботу. ніхто не захоче робити якісно і дешево.
Неновая почта• 27 апреля 2023
Ответ дляСапай вазони
А ви в якого саме були лікаря?
У Литвина, насколько помню. Это несколько лет назад было
Птица секретарь• 27 апреля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Я не сказала про дешево, а про ціни нижчі, ніж дорогі розпіарені клініки
Сапай вазони
• 27 апреля 2023
Ответ дляПтица секретарь
Напишіть будь ласка фамілію
Як раз такого шукаю
Саджу все зарання• 27 апреля 2023
Ответ дляСапай вазони
Подкурганний Володимир. працює в Аванто, але приймає ще й там. робить гарні реставрації і якісно лікує. рекомендую.
сама планувала робити в Турецького в Дарліні, але зупинилась на Подкурганному. зробив якісно.
Сапай вазони
• 27 апреля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Дякую
Навіть не чула про таку клініку
Саджу все зарання• 27 апреля 2023
Ответ дляСапай вазони
Дякую
Навіть не чула про таку клініку
я його знаю по аванто, але він працює ще й там. це по секрету) ціни нижчі_
Сапай вазони
• 27 апреля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Дякую вам
Ціни дійсно нижчі
Саджу все зарання• 27 апреля 2023
Ответ дляСапай вазони
Дякую вам
Ціни дійсно нижчі
я стоматолог и видела много работ)но сам себе не можешь лечить зубы)
Сапай вазони
• 27 апреля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Це так, ви праві
Але ви розумієте якість виконання)
Скажіть а де краще коронку поставити керамічну? Порадьте лікаря ортопеда в Києві
Але ви розумієте якість виконання)
Саджу все зарання• 27 апреля 2023
Ответ дляСапай вазони
Це так, ви праві
Але ви розумієте якість виконання)
Так, что бы порекомендовала с чистой совестью, то нет. Может Алекс подскажет?
Сапай вазони
• 27 апреля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
А є якісь проблеми в ортопеда? Я думала шо то найлегша робота
Кошка Мурка• 27 апреля 2023
Ответ дляСапай вазони
Трохимчук в Тандент.
І хірург там - золоті руки, Кінчур Микола Іванович.
happy camomile• 29 апреля 2023
Ответ дляПтица секретарь
дайте контакты стомалога,плиз