Мадам Подлинник• 27 апреля 2023
Ох і сережки мені прийшли
Не втрималась, приміряла одразу. Сподіваюся буде привід їх одягти коли-небудь. Я бачу лише вечірній образ в таких. А ви, може ідеї які підкажете?
Федорино Горе• 27 апреля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Уколи не роблю, в мене отікають очі. Косметолог сказала, що може бути в моєму випадку лише гірше на даному етапі. Мені 32 роки. Зморшки є, то може фото так вийшло.
Понятно, спасибо. У меня после увлечения кислотами кожа стала обезвожена, наметились мелкие морщинки, нужно срочно увлажнять, а с чего начинать понятия не имею
Мадам Подлинник
• 27 апреля 2023
Ответ дляАль де Барановна
Автор, ви така гарна, скільки вам років?
Доль Чекомбана• 27 апреля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Над шкірою працювала багато, бо на фото нижче теж я. Відмова від солодкого, молочного на 85 відсотків, пілінги-чистки у косметолога. Вдома кислоти, вітамін С, мікротоки, зволоження. Результату зараз звичайно рада, але бувають ще висипи, якась дряблість, пігментація.
Супер результат💐
Моя улюблена страшко• 27 апреля 2023
Ответ дляПолБатона
Удалено администрацией...
А дамою без такту і незадоволеною життям нормально жити? Що психолог ніяк не може повороту цю проблему?
Обстановщица• 27 апреля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Ну 40+ це Вам із заздрощів написали, хоча погляд зрілий, але я так і думала що Вам 31- 33 максимум. Я завжди правильно вгадую вік
Моя улюблена страшко• 27 апреля 2023
Ответ дляПолБатона
Удалено администрацией...
Моя улюблена страшко• 27 апреля 2023
Ответ дляПолБатона
Ой вы мне льстите, берите выше 80+.
Я так і думала.
Моя улюблена страшко• 27 апреля 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Теть, откуда в тебе столько говна?
Не какала мабуть тиждень))))
Мадам Подлинник
• 27 апреля 2023
Ответ дляОбстановщица
Дякую! В мене немає мети виглядати молодше. Може вона і є
але в першу чергу хвилювала проблемна шкіра.
Обстановщица• 27 апреля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
У Вас таке обличчя що коли Вам буде 40 то буде така сама картинка), ось тоді і будете мати вигляд на 10 років молодше. У красивих завжди так
Мадам Подлинник
• 27 апреля 2023
Ответ дляОбстановщица
Ой, дуже дякую! Взагалі дівчатам за хороші слова. Це означає, що моя боротьба за чисту і здорову шкіру була і є не зря.
Я только за!• 27 апреля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Результат хороший, аж не верится, что на этих фото тоже Вы
Папобус• 27 апреля 2023
Автор, а подскажите, пожалуйста, какими кислотами пользуетесь? Очень ухоженная у вас кожа.
Shady lady• 27 апреля 2023
Яка гарна шкіра, сяюча, чиста, рівненька, гладенька… вау
Мені б таку, я б забула про макіяж)))
А сережки в мому стилі, я таке ношу, але мені вони наче більше пасують) на вас вони як зайві)
Але це не точно 🤣
Подобаються, то носіть)
Мені б таку, я б забула про макіяж)))
Але це не точно 🤣
Подобаються, то носіть)
ПолБатона• 27 апреля 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Удалено администрацией...
Отож через те що це форум хай і висловлюю свою думку про цю ’красу’. Ага, ой як нема, навіть на фольгу з аліка не вистачає, куди вже про вашого психолога мені мріяти
ПолБатона• 27 апреля 2023
Ответ дляМольфарочка
Удалено администрацией...
Повторения -мать учения. Это форум привыкайте, как тут знатоки советуют. А вообще смешно, как ринулись не даму с красотой в ушах обсуждать, а мое мнение о сережках. Прям форум взбодриться
или тут надо было писать только хвалебные оды? Так это к подружкам на кухню. Выставила фото будь готова слушать разные мнения. Логично же. Мнение про безвкусицу и фольгу высказала не только я.
мимАпроходила• 27 апреля 2023
Автор ,у вас круглое лицо?По фото сбоку так кажеться,вам надо не круглые сережки ,а удлиненные,особенно если они крупные,это визуально будет утончать ваши черты лица,а вот крупные круглые надо избегать,так как сами понимаете,что вид спереди,будет делать ваше лицо крупнее чем оно есть на самом деле.Но это так,на будущее,а так вы уже купили,теперь только радоваться новой покупке,поздравляю з обновкой.
Экспертиза• 27 апреля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Вы большая молодец!
Моя косметолог тоже говорит, что высыпания провоцирует молочка
Экспертиза• 27 апреля 2023
Ответ дляСhanelKa
Мікротоки дають чудовий результат, вже два місяці теж тягаю з собою його всюди
З мене вже сміються, чи взяла я свій вібратор 🤓
Що тягаєте? Який у вас девайс?
Теж думаю, чи брати у відпустку всі ці штуки, які накупила для дому
БезПаспортаНеПродаю• 27 апреля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Так
Теж хотіла запитати за губки, давно колите та яким препаратом?
Экспертиза• 27 апреля 2023
Ответ дляСhanelKa
В мене такий, але їх багато різних існує
Ааа, у вас rf. В мене 2 апарати нюфейс, ще рефа, ще уфо, дуже велика косметичка з цим усім добром😅
Экспертиза• 27 апреля 2023
Ответ дляСhanelKa
Подобається дія? Сильно нагріває шкіру?