Мадам Подлинник• 27 апреля 2023
Ох і сережки мені прийшли
Не втрималась, приміряла одразу. Сподіваюся буде привід їх одягти коли-небудь. Я бачу лише вечірній образ в таких. А ви, може ідеї які підкажете?
Мадам Подлинник
• 27 апреля 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Теж хотіла запитати за губки, давно колите та яким препаратом?
Перший раз 0,5 Ювідерм. Не знаю, чи буду продовжувати. Спробувала бо захотілося. Може трохи пухкішими стали. На фото вийшли більші, ніж в житті. Ось так зазвичай в реальності, якщо не посміхатися
Мадам Подлинник
• 27 апреля 2023
Ответ дляПапобус
Автор, а подскажите, пожалуйста, какими кислотами пользуетесь? Очень ухоженная у вас кожа.
Мадам Подлинник
• 27 апреля 2023
Ответ дляНеГолосую
Гарно виглядаєте! Ви робили ламі бров?
Дякую. Ні, брови свої зачесую догори і вкладаю милом для брів
Ирина_Конор• 27 апреля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Эти сережки мне на вас даже больше нравится чем на первом фото
Мадам Подлинник
• 27 апреля 2023
Ответ дляИрина_Конор
Дякую
Десь так, але...• 27 апреля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Над шкірою працювала багато, бо на фото нижче теж я. Відмова від солодкого, молочного на 85 відсотків, пілінги-чистки у косметолога. Вдома кислоти, вітамін С, мікротоки, зволоження. Результату зараз звичайно рада, але бувають ще висипи, якась дряблість, пігментація.
Вау у вас дырочки в ушах незаметны,
У меня по два прокола предпочитаю постоянно носить.
У мужа тоже незаметны проколы, хоть и носит постоянно
Мадам Подлинник
• 27 апреля 2023
Ответ дляLusik 26
Мені немовірно сподобались ваші губи, дуже акуратно виглядає (без трампліна над верхньою губою) - в кого робили, якщо не секрет?
Робила у Вінниці. Трамплін зʼявляється скоріше за все від більшої кількості філера.
Ответ дляМадам Подлинник
А в кого саме робили? (можете в особисті написати, якщо не хочете ім’я лікаря на форумі світити). Задоволені на 100% результатом, не було ніяких нюансів? Я просто сама планую трошки підколоти, і не знаю кому довіритися... Сама з Хмельницького, приїхати у Вінницю - не проблема. Буду дуже вдячна за інформацію.
Мадам Подлинник
• 27 апреля 2023
Ответ дляLusik 26
Клініка Б’ютіком. Лікар Каріна Чернишова. Нюансів не було. Все наче нормально. Ось можете глянути роботи в інстаграм
Мішечок щастя• 27 апреля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
А що за мило для брів? Мені таке вже теж треба 😁
Мадам Подлинник
• 27 апреля 2023
спальное место• 30 апреля 2023
Автор, Вы очень милая и приятная, прям очень приятно на Вас смотреть.
Хочу посоветовать массаж для лица делать, у меня подруга начала делать полгода назад - овал заметно подтянулся, а ей 37 уже. Я тоже начала делать, посмотрев на нее, делаю около недели, постоянно забывая, но муж говорит, что лицо посвежело.
спальное место• 30 апреля 2023
У Вас с овалом все впорядке, но носогубки и щёчки хотелось бы проработать.