Трахтибидох• 27 апреля 2023
Розмір взуття для дитини, скільки берете запасу по устілці?
Зимове взуття, кросівки, босоніжки. Скільки запасу по устілці берете зазвичай дитині? Як міряєте ніжку якщо замовляєте в інтернеті? Обводите на папері чи якось по-іншому? Мені здається що якщо обводити на папері, то виходить більше см ніж є насправді🤔
Большой секретик• 27 апреля 2023
Измеряю ногу. Обвожу или пяткой к стене.
К этому размеру + 1 см = стелька летней обуви.
+ 1,5 см = стелька зимней обуви.
Бокс-орун• 27 апреля 2023
Літо - 0,5 см, зима - 1 см.
Коли визначаю розмір, обводжу ніжку олівцем і вимірюю фактичний розмір стопи, завжди співпадає. Але ще треба орієнтуватися на саму форму ніжки - вузька, широка, є підйом (високий, ні) і купа деталей.