Морковна• 27 апреля 2023

Шахраї взяли на нас кредит в Приват банку

Може хтось стикася, чи чув від знайомих про таке. Підкажіть будь ласка, що можна зробити!

У нас зарас така ситуація. Збільшили кредитний ліміт до максимуму і зняли (приват банк). Крім того - оформили ’оплату частинами’ в Комфі (майже на 2 роки платити). Навіть не знаємо, що ’купили’.

Ми назвали цифри з СМС ’оператору Київстар’, який обіцяв перенаправити на резервну лінію для кращого інтернету. Все зробили за 20 хвилин. Через годину ми були в банку - сказали, що вже нічого зробити не можуть.
В поліцію і кіберполіцію звернулися, по них схоже - що це нічого не дасть. Тепер ми винні 105 тис. грн. Це для нас дуже багато. Дуже важко ’прийняти’ ситуацію(((
Винник• 28 апреля 2023
Ответ дляАнютины ласки
Только что проверила. Звонок, подтверждение, запрос пинкода карты.
так и есть. а то тут фантазерши как напишут, что по одному звонку и нажатию 1 заходят в кабинет то хоть стой, хоть падай.
Липка-прилипка• 28 апреля 2023
Ответ дляЗалізна пані
Перечитайте тему, в ней есть ответ на этот вопрос.
Удалено администрацией...
Отчебучкина• 28 апреля 2023
Ответ дляМорковна
Перший раз, коли ми телефонували в Комфі (прямо з банку, завідуючий теж з ними розмовляв) - товар не міг ще бути відправлений (скоріш за все). Відповідали, що вони не можуть знайти операцію, бо в них забагато замовлень. А коли до них приїхали - сказали що вже одержаний. Таке...
Нехай поліція дивиться по камерах , хто забирав товар в Комфі
Все буде• 28 апреля 2023
Ответ дляАнютины ласки
Так я его забываю и восстанавливается на ура
Малая еще та• 28 апреля 2023
Ответ дляМорковна
Ні, все написала, як було
Вы наверное уже давно не заходили в приват24
Аноним с кешбеком• 28 апреля 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я работала в банке, часто приходили люди с такой ситуацией. Очень жаль,но банк тут не виноват
Ага, конечно, не виноват.
Мошенники вошли в личный кабинет с нового устройства, с нового адреса, увеличили кредитный лимит, сняли наличные с кредитных средств, оформили дорогую покупку в счет кредитных средств, а банк ’не заметил’.
А ты заходишь всю жизнь с одного компа с одного адреса и у тебя каждый чих требуют отдельно подтвердить.
12 галюцинаций• 28 апреля 2023
Ответ дляРуда ліса
Бред не несите. Вам карту в привате не дадут если не будет фото всех документов
Найдите мне в приват 24 фото документов,и я с вами соглашусь
Малая еще та• 28 апреля 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Ага, конечно, не виноват.
Это да, я захожу со второго телефона, мне каждый раз приходит письмо на е-мейл о ,,нитипичном входе в приват24,,. Год уже.
Ксюша юбочка из плюша• 28 апреля 2023
Ответ дляАнютины ласки
Поддерживаю. Ничего не поняла.
Аналогично
автор Морковна • 28 апреля 2023
Ответ дляМалая еще та
недавно оплачували послуги через додаток і з ранку в аптеці чоловік розраховувався карткою
Малая еще та• 28 апреля 2023
Ответ дляМорковна
Извините, промахнулась, это не вам был ответ
Ворожу на каві• 28 апреля 2023
Ответ дляnnata
Мне когда то симку нужно было поменять, тупила, работала через раз. Я почти не польз водафоном, так они меня задолбали назовите 3 номера последних , а я никому не звонила и мне не звонили. Пришлось как то эту чертову симку вставить и понабирать людей, чтоб назвать номера или мне должны были звонить, че то я не помню уже точно. Короче намучилась я, чтоб поменять симку, и с лайфом что то такого плана было..
А тут капец, просто так киевстар меняет симку??
Нет, тоже нужно назвать последние номера и остаток на счёте. Поэтому подозреваю участие сотрудника Киевстар
Ворожу на каві• 28 апреля 2023
Ответ дляЗалізна пані
Оплату частинами можна оформити онлайн, доставку замовлення, можно оформити на третю особу.
Поняла. Я всегда в магазине оформляла
Алекс-1022• 28 апреля 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Защита персональных данных? Этого нигде нет. Даже в Пентагоне. Как оказалось.
Ок
star47• 28 апреля 2023
Ответ дляСМСница
Це як? Де було написано? В вашому телефоні є контакт з ім´ям ’Київстар’?

Взагалі погана ситуація вийшла, співчуваю. Але засвойте урок, ні з ким не спілкуйтесь, і ніяких цифр типу коди з смс, цифри з карти, день народження, якісь останні цифри найчастіше використовуємих номерів ніколи не кажіть. Провсяк випадок краще самі передзвонюйте на дійсно гарячу лінію або сапорт тієї організації яка вам дзвонить за телефонами з офіційних сайтів.
Контакт и не должен быть подписан как ’ Киевстар’ , сейчас куча компаний оплатили себе услугу ,когда они звонят то сразу показывает не номер а название компании
Малая еще та• 28 апреля 2023
Ответ дляВсе буде
Да. Мне приват нужен только для приема переводов, денег там нет, поэтому забываю пароль((
СкрипяСердцем• 28 апреля 2023
покращити інтернет через смс...ще й так персонально кремо комусь, а не всім підряд в регіоні. Дуже співчуваю.
СкрипяСердцем• 28 апреля 2023
бачила відео в тік ток, де юрист спілкується із колектором по телефону. Жінка через суд домоглась визнання її банкрутом і її юрист пояснював це колектору, що ніякого повернення боргу через це не буде. Не знаю чи у нас є відповідні закони, це , здається було рос відео. Подайте в суд, щоб не платити кредит, позов 1000 грн приблизно, а кредит - самі знаєте який у вас.
Анютины ласки• 28 апреля 2023
Ответ дляВсе буде
Да, если вы знаете пинкод карты.
Малая еще та• 28 апреля 2023
Ответ дляМорковна
З його карти оформили оплату частинами (документыв не було)
И кстати, про оплату частями. У вас же только первая часть должна была сняться, а не вся сумма.
Или я что-то не понимаю? Никогда не оформляла.
Пополняю_Карму• 28 апреля 2023
Ответ дляАлександраА
Автор, дуже вам співчуваю і дякую, що описали схему.
Але Комфі реально шокували. Я сама працюю у великому інтернет-магазині. Скільки через нас намагалися шахраї схеми свої провертати! Кожного разу все керівництво на вуха вставали в таких ситуаціях. Було, навіть, що ми самі викривали схеми.
І завжди перша реакція була одна: заборона на всі операції і видачі товарів (навіть якщо вже відправили - зв´язувалися з поштовим оператором) по обліковому запису до повного з´ясування ситуації.
Думала, що всі так роблять.
Так должны делать.Но ,к сожалению, есть и непорядочные работники,а скорее всего в схеме этой сами и участвуют.
Сама в шоке,что Комфи так себя повели.Ладно автор,НО Комфи....
Анютины ласки• 28 апреля 2023
Ответ дляМалая еще та
Автор писала, что будет погашать 1,5 или 2 года эту задолженность.
Малая еще та• 28 апреля 2023
Ответ дляАнютины ласки
Ну так если докажут мошеннические действия, которые происходили уже без их участия, то этот долг можно оспорить
Коленная ложечка• 28 апреля 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Ага, конечно, не виноват.
У вас увімкнено нормальний контроль. А деякі все вимикають, залишають мінімум, щоб було простіше. Ось і результат
автор Морковна • 28 апреля 2023
Ответ дляМалая еще та
только первая снята, остальные мы обязаны выплачивать каждый месяц.
наКоблучках• 28 апреля 2023
Ответ дляНеГолосую
Звонят типа из киевстар и предлагают улучшить интернет? Жесть
Мені от щойно дзвонили типа з сенсу... Були послані.
Тишком_нишком• 28 апреля 2023
У комфи ведь есть данные получателя (как минимум, ФИО и адрес доставки) - можно ли запросить эти данные?
Так точно!• 28 апреля 2023
Автор, відстоюйте свої права, це шахрайство, довідку з поліції в банк, суд і ніхто на вас нічого не повісить, хай банк посилює безпеку бо так можна подумати, що банк в долі
Древо жизни• 28 апреля 2023
Ответ дляМорковна
Автор, а накануне этого инцидента ничего не происходило? Скажем, были сообщения или звонки от покупателей на торговых площадках. Ваш муж на ОЛХ не указывал номер тел, привязанный к карте?

А вообще, прочитав ваш пост и некоторые сообщения девочек, пострадавших от мошенников, стало совсем грустно. Получается, если какой-то ублюдок завладеет твоим телефоном, то без каких-либо проблем можно вогнать счет в минус, списав кредитные средства.
АлександраА• 28 апреля 2023
Ответ дляФісташкова кава
Дивно, що немає ніяких механізмів бюоротися з таким шахрайством. не превентивно, а постфактум. ось прийшла людина із зааявою до кіберполіції: чому не шувають цих шахраїв, не саджають їх та не повертають людям кошти? Тим більше, оплата частинами, тебе обікрали а ти ще платитимеш роки. Чому в магазинах не звіряють паспорт, обличчя людини і на чиє прізвище карта? Тому що їм байдуже, обікрадений буде платити й далі за неіснуючу покупку. Якби такі платежі заморожували, то продавці були б значно уважніші. Я б радила писати зайву, нехай відкривають справу і розбираються, і не платити тому комфі нічого. Підстава - це шахрайство, ось провадиьтся кримінальна справа, я нічого не купувала і платити не буду. Банки і магазини техніки не повинні умивати від цього руки. Перші нехай працюють над кібербезпекою, повинна бути хоча б можливіть за бажанням блокувати таку функцію, як сплата підтвердлженням з смс чи свв-коду. Картами зараз користують і діти, і пенсіонери, і наівть люди з обмеженими когнітивними здібностями. Оце підтвердження за кодом з смс я б взагалі прибрала. Занадто великий простір для шахрайства.
Насправді, в налаштуваннях карт є можливість обмежити оплату в інтернеті і зняття готівки певною сумою.
В мене стоїть обмеження на суму на добу. Тобто, за добу я можу сплатити в інтернеті на суму, скажімо, 1000 грн і зняти готівкою 500 грн.
Все, мені більші суми банк не дає, якщо я не зміню ліміти.