Вредняжка• 28 апреля 2023
Депозит в приватбанке
Девочки кто открывал депозит в Привате? Если ли у них такой чтобы если что можно было им пользоваться а не ждать год или два. Кто в курсе как он у них называется. Читаю читаю что-то не пойму никак
ПультОт_БМВ• 28 апреля 2023
Я открывала недавно, только в понедельник деньги забрала, но только на 3 месяца. Но кнопку «разорвать» в Приват 24 видела.
Вредняжка
• 28 апреля 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Я вот не разорвать хочу а чтобы если что взять оттуда часть а остальное пусть дальше лежит. Или я много хочу)) они наверно кредитные предложат
ПультОт_БМВ• 28 апреля 2023
Ответ дляВредняжка
А подойти в Приват к специалисту не можете? Знаю, что в укргазе есть прозапас, вот там можно как докладывать, так и снимать с карты легко.
Вредняжка
• 28 апреля 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Та все никак не попаду к ним. Они закрываются раньше чем я с работы иду. Может завтра зайду. Вроде они до обеда. Думала сначала самостоятельно разобраться)
А у нас макарошки• 28 апреля 2023
Извините, а зачем Вы хотите заморозить гривну в период инфляции. Вы понимаете что она теряет свою покупательную способность? Смысл гривневого депозита?
Вредняжка
• 28 апреля 2023
Ответ дляА у нас макарошки
У меня её мало. Но если вдруг ракета то сгорит все. Эти мысли меня мучают.
Вредняжка
• 28 апреля 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Лучше перевести в валюту?
Ответ дляА у нас макарошки
Ну, якщо у людини в доларах є запас, то чому вона не може відкрити в гривні депозит, як от у мене ситуація наприклад?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 28 апреля 2023
Ответ дляВредняжка
Так не буває. Якщо ви готівкою тримати не хочете то на канті їх просто тримайте.
Є депозити з достроковим розірванням, але при розірванні ви тоді відсотки звісно ніякі не отримаєте.
Депозити з можливістю поповнення - існують, а так як ви описали банкам немає сенсу робити, ще й відсотки за це платити
Люблю ХОЛОСТЯКА• 28 апреля 2023
Ответ дляВредняжка
Лучше перевести в валюту?
Якщо ви плануєте у найближчий час цими грошами користуватись (місяць, два, три) то немає сенсу в валюту переводити. Бо якщо ви сьогодні купите, а через кілька тижнів вам знадобляться гроші і ви їх здасте - ви втратите на різниці курсу. Якщо на довготривалу перспективу то так, думаю краще в валюту
Бандитка Сью• 28 апреля 2023
депозит Приват-Вклад.
Приват-вклад
Можливість легко накопичувати, отримувати щомісяця дохід і вільно користуватися своїми заощадженнями
Поповнення
Поповнити вклад можна в будь-який момент через:
додаток «Мої вклади»
Інтернет-банк Приват24
термінал самообслуговування ПриватБанку
за телефоном 3700
у відділенні банку
Обмежень за максимальною сумою немає. .
Виплата коштів
У будь-який час* можна зняти частину або ж всю суму коштів.
Зняття проводиться без комісії та зниження ставки за вкладом.
Гроші можна отримати готівкою у відділенні або ж зарахувати на картку.
*у будь-який день після дати відкриття.
Проценти
Щомісячно безкоштовно зараховуються на будь-яку вашу картку Картку для виплати процентів завжди можна поміняти на іншу. Капіталізацію процентів НЕ передбачена.
Продовження на новий строк
Вклад продовжується автоматично. У відділення для цього ходити не потрібно. Строк вкладу ви визначаєте самостійно, тобто гроші в банку можуть перебувати на рахунку будь-яку кількість часу: 2 дні, 3 місяці, 6,5 місяців, рік тощо. :-)
Операції в Інтернеті
Операції за вкладом можна здійснювати через спеціальний додаток «Мої вклади» чи Приват24. Ці сервіси для наших вкладників абсолютно безкоштовні
Приват-вклад
Поповнення
додаток «Мої вклади»
Інтернет-банк Приват24
термінал самообслуговування ПриватБанку
за телефоном 3700
у відділенні банку
Обмежень за максимальною сумою немає. .
Виплата коштів
*у будь-який день після дати відкриття.
Проценти
Продовження на новий строк
Операції в Інтернеті
Миловидна леді• 28 апреля 2023
Ответ дляБандитка Сью
депозит Приват-Вклад.
Приват-вклад
Поповнення
додаток «Мої вклади»
Інтернет-банк Приват24
термінал самообслуговування ПриватБанку
за телефоном 3700
у відділенні банку
Обмежень за максимальною сумою немає. .
Виплата коштів
*у будь-який день після дати відкриття.
Проценти
Продовження на новий строк
Операції в Інтернеті
Приват-вклад
Поповнення
додаток «Мої вклади»
Інтернет-банк Приват24
термінал самообслуговування ПриватБанку
за телефоном 3700
у відділенні банку
Обмежень за максимальною сумою немає. .
Виплата коштів
*у будь-який день після дати відкриття.
Проценти
Продовження на новий строк
Операції в Інтернеті
А % какой получается?