Морковна• 27 апреля 2023

Шахраї взяли на нас кредит в Приват банку

Може хтось стикася, чи чув від знайомих про таке. Підкажіть будь ласка, що можна зробити!

У нас зарас така ситуація. Збільшили кредитний ліміт до максимуму і зняли (приват банк). Крім того - оформили ’оплату частинами’ в Комфі (майже на 2 роки платити). Навіть не знаємо, що ’купили’.

Ми назвали цифри з СМС ’оператору Київстар’, який обіцяв перенаправити на резервну лінію для кращого інтернету. Все зробили за 20 хвилин. Через годину ми були в банку - сказали, що вже нічого зробити не можуть.
В поліцію і кіберполіцію звернулися, по них схоже - що це нічого не дасть. Тепер ми винні 105 тис. грн. Це для нас дуже багато. Дуже важко ’прийняти’ ситуацію(((
Анютины ласки• 28 апреля 2023
Ответ дляВинник
все верно. автор писала о всех потерянных деньгах. или 15 тыс грн уже не считать украденными?
Она написала, что долг 105 тыс, а не что украли 105 тыс.

Ласковая_львица• 28 апреля 2023
Ответ дляМалая еще та
Вот-вот. Вообще не понимаю, как можно пропустить вход в личный кабинет оператора
Если автор назвала код, то пропустит. Почему нет?
Пополняю_Карму• 28 апреля 2023
Ответ дляМорковна
Де писали? Де говорять? Телевізор бачу по мінімуму. Працюємо на роботі, вдома город, побут. Не так багато часу, щоб бачити все, що десь пишуть. Зараз цілеспрямовано шукаю такі теми - не багато знахожу
Нигде и никогда не слышали, что код никому и никогда не давать из смс? Тысячи раз со всех утюгов говорилось, что никакие сотрудники не просят никаких кодов. Для Вас это новое? Не слышали такое? Не?
Винник• 28 апреля 2023
Ответ дляМорковна
автор, вам лучше советоваться с хорошими адвокатами. если открыли дело в полиции, то можно ли не платить кредит, а доказывать, что это мошенничество и вы не при чем.
автор Морковна • 28 апреля 2023
Ответ дляМій не такий
дуже співчуваю, коли так звонять ніби все знаєшь, але все одно можешь пробовтатися, я взагалі думаю, шахраям хтось зливає інформацію з банків,приватбанк постійно наслуху-або там злив(бо в нас колись на фірмі вони злили данні фінансової звітності,це було правда давно) тобто всі дані ваші у них були, лише смс не вистачало. Й ще невже не можно прослідкувати куди поїхав товар?вони ж його якось отримали-тобто в комфі повинна бути адреси
Так, кажуть, що не можуть нам надати інформацію. Можливо, повинні надати поліції. Не можу знати, що саме робить поліція і чи робить
автор Морковна • 28 апреля 2023
Ответ дляМій не такий
автор яку суму треба платити помісячно?
2200 з ’копійками’
Ласковая_львица• 28 апреля 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Девочки ,также НИ ПО КАКИМ ССЫЛКАМ НА ОЛХ.
У меня так знакомую адвоката развели .Продавали кобуру ,на счету не было ,НО НУЖНО ЧТОБ ЭТА СУММА БЫЛА НА СЧЕТУ,они одолжили и у них ее сняли.П@ц короче.
Адвокат?! Эту схему даже в забитом селе знают.

автор Морковна • 28 апреля 2023
Ответ дляАйболитная
Ви не спитали, на кого, і в яке місто було відправлено?
Не можуть нам надавати інформацію - така відповідь
Ласковая_львица• 28 апреля 2023
Ответ дляАнютины ласки
Что пост 477? 90 тыс долга+15 тыс личных средств. Откуда 105 тыс долга?
Автору должны мошенники.
Анютины ласки• 28 апреля 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Автору должны мошенники.
Ну разве что.
КохайтесьЧорнобровi• 28 апреля 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Может и хорошо, что в Германии, все дольше делается в банковских операциях. Я уже задумалась
Очень здравая мысль!
Помню много тем как все плохо с диджитализацией в Европе, а вот и изнанка, у нас нет защиты, все быстро и тяп ляп.
автор Морковна • 28 апреля 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Такая?
Ні, інше. Не можу надати скрін, він в чоловіка в телефоні. Не чіпаю його зайвий раз на цю тему, ще треба якось ’вижити’ після всього...
автор Морковна • 28 апреля 2023
Ответ дляКоленная ложечка
У вас номер телефону був прив´язаний до паспорту?
Ні
Ласковая_львица• 28 апреля 2023
Ответ дляМорковна
Если честно, на что повелись? На какую скидку, улучшение? Что пообещал мошенник по телефону?
Ms. Android• 28 апреля 2023
Ответ дляРуда ліса
Ну вот лишнее подтверждение тому что аферами с банками работники банков и занимаются. Откуда у левого человека информация об этом?
100%. Мне ’слкжба безопасности Приватбанка’ назвала не только ФИО но и первую и последнюю буквы кодового слова!
автор Морковна • 28 апреля 2023
Ответ дляАнютины ласки
Так у вас 2 карты было в Привате?
Кредитна пуста і зарплатна з 15 тис. Грн
автор Морковна • 28 апреля 2023
Ответ дляМалая еще та
Скрин смс-ки можете сделать?
Ні, вона в чоловіка в телефоні. Не чіпаю його на цю тему зайвий раз. Ще не прийшов в себе. Та і я не дуже
Я не чарівниця вам• 28 апреля 2023
А я то думаю, що в приват парять зараз захист за 40 грн, страховке чи що то, не ясно. Так і казали мені в відділенні, що пару разів на день такі ошукані люди до них приходять
Я завжди відмовлялась, бо грошей зараз не маю, а з кредитки трачу.
автор Морковна • 28 апреля 2023
Ответ дляВинник
и потом наверное просит или сказать кодовые слова или форму входа заполнить в приват24.не все так просто. по звонку одному никого в кабинет не пустят.если бы так было-то воровали бы все деньги с украденных телефонов,но это не так.
Не маю сенсу брехати - назвали тільки цифри з смс

Я не чарівниця вам• 28 апреля 2023
Бажаю, щоб людина, яка запропонувала допомогу, дійсно змогла допомогти🙏
Малая еще та• 28 апреля 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Следом приходит смс о входе в личный кабинет. С указанием действий в случае если вы никуда не входили
автор Морковна • 28 апреля 2023
Ответ дляАнютины ласки
Автор, что-то не понятно. В начале было 105 тыс долга. Теперь, оказывается, 15 тыс - деньги на зарплатной карте. Почему вы считает их долгом?
Наверно до цих 15 тис підійде інше формулювання. Але у нас вкрали 105 тис.
Ви чого до цього чіпляєтесь?? Це має суттєве значення?
Малая еще та• 28 апреля 2023
Ответ дляМорковна
Ваша симка стояла у мужа в телефоне?
Анютины ласки• 28 апреля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Очень здравая мысль!
Если бы было так просто, как пишет автор, деньги воровались бы с карт массово. Допускаю, что автор чего-то не договаривает и она не только код из смс сказала. Иначе ситуация не очень правдоподобно выглядит.
Малая еще та• 28 апреля 2023
Ответ дляМорковна
То есть, это симку мужа заблокировали? Или ваша симка у него в телефоне стояла?
автор Морковна • 28 апреля 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Про те що не можна передавати паролі чули. Інше - ні!
Ми не так багато ’утюгів’ слухаєм. Не багато вільного часу.
Як ухурделю• 28 апреля 2023
Блин, прочитала всю тему. Но не могу понять
На какой номер приходит код в смс, если ты сам заявил, что у тебя нет доступа к нему???
Малая еще та• 28 апреля 2023
Ответ дляАнютины ласки
И чем дальше, тем всё менее правдоподобной.
Фісташкова кава• 28 апреля 2023
Дивно, що немає ніяких механізмів бюоротися з таким шахрайством. не превентивно, а постфактум. ось прийшла людина із зааявою до кіберполіції: чому не шувають цих шахраїв, не саджають їх та не повертають людям кошти? Тим більше, оплата частинами, тебе обікрали а ти ще платитимеш роки. Чому в магазинах не звіряють паспорт, обличчя людини і на чиє прізвище карта? Тому що їм байдуже, обікрадений буде платити й далі за неіснуючу покупку. Якби такі платежі заморожували, то продавці були б значно уважніші. Я б радила писати зайву, нехай відкривають справу і розбираються, і не платити тому комфі нічого. Підстава - це шахрайство, ось провадиьтся кримінальна справа, я нічого не купувала і платити не буду. Банки і магазини техніки не повинні умивати від цього руки. Перші нехай працюють над кібербезпекою, повинна бути хоча б можливіть за бажанням блокувати таку функцію, як сплата підтвердлженням з смс чи свв-коду. Картами зараз користують і діти, і пенсіонери, і наівть люди з обмеженими когнітивними здібностями. Оце підтвердження за кодом з смс я б взагалі прибрала. Занадто великий простір для шахрайства.
Пополняю_Карму• 28 апреля 2023
Ответ дляМорковна
Значит плохо чули, если пароль сказали
Сами ответили, что и следовало доказать. А что ещё инше нужно?