З вишневого садка• 27 апреля 2023

В кого діти займаються футболом.. Як оплачуєте оренду поля?

Цікавлять відповіді саме тих хто окремо від тренувань орендує ще й приміщення..

Як це відбувається у вас? Ділите всю сумму оренди на кількість дітей чи вираховуєте хто скільки ходив за місяць?
Уси Пуси• 27 апреля 2023
Тренер делит аренду на всех и включает в сумму оплаты за месяц. Зимой 1500 платили, сейчас 1100 грн. - это с учетом аренды.
автор З вишневого садка • 27 апреля 2023
А якщо деякі діти пропускають 2 тижні чи місяць? То тренер їх не рахує взагалі тоді чи як? Чи оренду все одно оплачують?
Бавовнятий Пупс• 27 апреля 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
мы платили при любых раскладах. или помесячно или абонементами: квартал, год
Ми теж завжди платим повністю, але ж деякі батьки вважають, якщо дитина не ходила, то можна не платити.. через це виникають борги.. от і хочу дізнатись як у інших буває)
Бавовнятий Пупс• 28 апреля 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
не ваш вопрос. не платят родители- мальчик не играет в футбол.

это все должно быть прописано в договоре.
и это вопрос администрации клуба
автор З вишневого садка • 28 апреля 2023
😆 в нас не клуб, договорів не має) аренда зараз буде на мені, інакше б не цікавилась

Планую збирати як абонімент на місяць вперед, бо закривати борги не збираюсь