Copy-Paste• 28 апреля 2023

Чи існує крем для депіляції зони глибокого бікіні?

Давно планую зробити депіляцію в зоні глибокого бікіні , раніше бритвою робила, але не подобається, що потім почервоніння і свербіж там
Играю_на_кларнете• 28 апреля 2023
Крем та сама бритва. Якщо волос жорсткий то не бере((

Файна дівка• 28 апреля 2023
Відразу треба намазати хлоргексидином і не буде подразнень
автор Copy-Paste • 28 апреля 2023
Ответ дляФайна дівка
Навіть на слизові оболонки?🥶
Дайте вподобайок• 28 апреля 2023
лучше всего лазерная эпиляция. есть клиники с абсолютно безболезненными аппаратами
Видящие_помогите• 28 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
Навіть на слизові оболонки?🥶
да
nata.ant• 28 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
Навіть на слизові оболонки?🥶
Хлоргексидом і рот полоскають))
Небалувана Галя• 28 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
Навіть на слизові оболонки?🥶
На слизистойу вас растут волосы?
Трактор Віка• 28 апреля 2023
Лазер, воск, шугаринг - такое разнообразие. Крем для глубокого бикини не рекомендован
Единая страна!• 28 апреля 2023
Взагалі є крем для чутливої шкіри, я його в зону глибокого бікіні мажу і тримаю 10 хв, намагаючись уникати слизової. Але все одно в перший день подразнення є. Але все ж краще ніж бритва. В мене все покривається врослим волоссям від неї.

Директор Пляжу• 28 апреля 2023
Ответ дляНебалувана Галя
На слизистойу вас растут волосы?
У мене ростуть((
Дама-мадама• 29 апреля 2023
Ответ дляЕдиная страна!
От у мене таке зараз. Не знаю, що тепер робити з тим врослим волоссям. Все в прищах. Думала подразнення якесь від бриття, перестала брити взагалі зимою. Тепер дивлюсь , що нікуди ті бугри не поділись, пішла до гінеколога ( думала може по гінекології якісь проблеми), а гінеколог каже, що це врожше (?) волосся після бриття. Але я вже пів року не брила !!!. Порадила робити ванночки з хлорофіліптом, робила - не помогло. Що робити, задовбало.?)