Все до блиску• 29 апреля 2023
Ужгород. Сакури.
Доброго дня. Дівчата хто з Ужгорода , підкажіть чи цвістимуть ще сакури в перший тиждень травня. Чи вірно я розумію, що алея сакур десь в центральних районах міста і, щоб до них не дуже далеко, то потрібно шукати житло в центрі?
Швендяю містами• 29 апреля 2023
В Мукачево отцвели почти, после ливня и ночных холодов обтрепались на многих улицах.
БлинчикБезСметанки• 29 апреля 2023
Ответ дляШвендяю містами
Ми минулу весну проаели в Мукачево. Дуже гарно цвіли
Швендяю містами• 29 апреля 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Да и этой весной было супер, но недолго - все испортил ледяной ливень :(
БлинчикБезСметанки• 29 апреля 2023
Ответ дляШвендяю містами
Шкода.
Патриоточка• 29 апреля 2023
Бачила в ФБ фото, як комунальники змітали цвіт на причеп трактора. Мабуть вже все.